Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej szukamy bramy. Bierzemy pod uwagę trzy 3 opcje Wiśniowski, Normstahl lub Hormann. Gdzie uzyskaliście najlepsze ceny?

 

Ja zainstalowałem bramę Wiśniowskiego, brałem w Centrobudzie w Błoniu ( Łukasz - znajomek), wymiar 250x210 , napęd optimum, dwa piloty czterokanałowe, montaż - razem około 3700brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam :p Parę razy czytałam, ale chyba jeszcze spoooro wody upłynie zanim wszystko przeczytam :oops:

 

Dostałam właśnie wycenę wod-kan co i gaz. Trochę mnie cena zmroziła i nie wiem czy to nie za dużo...

1)Cały dom z grzejnikami Purmo(ok 11 sztuk), piec Vaillant (dość prosty), osprzęt Danfos, Sinplex, Purmo, Boryszew, podłogówka ok 40-50m2 - 48.700+VAT-bez białego montażu i armatury

lub

2)sama instalacja w fundamentach, ścianach, podłogach+podłogówka 2.800+VAT

 

3)szambo stalowe z montażem5300+VAT przyłącze wody miejskiej+studni 4000+VAT

 

4)Instalacja doziemna i wewnętrzna gazu 5600+VAT

 

projekty techniczne po mojej stronie

 

Dom 197m, dwie łazienki, ogrzewanie gazowe. Wiem że firma jest solidna i robią szybko. Tylko ta cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe czy ktoś mógły mi polecić ekipe do wykonania domu w stanie surowym :D

To ja jeszcze podrzucę sprawdzoną ekipę - wszystko do ustalenia - tel 508849961 - p. Krzysztof.

Widziałem kilka ich realizacji i polecam z czystym sumieniem.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze od siebie , że polecana przeze mnie ekipa wybudowała 5, albo 6 domów ze zlecenia Pana Dominika z Domy Kujawa.

Więc skoro to Ci sami ludzie, to po co przepłacać za pośrednictwo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie już polecam moich

p. Dominik http://www.domykujawa.pl

Pod klucz robią, czy też "tradycyjnie" - jako podwykonawca metody gosp.?
Nam wybudowali stan surowy z więźbą. I umówiliśmy się tak, że to my załatwiamy materiał. Sądzę ze robią tez i pod klucz.

Najlepiej zadzwonić do p.Dominika. Człowiek chętnie służy radą i swoim doświadczeniem. My byliśmy bardzo zadowoleni.

 

Ja równiez polecam p Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wskazać mi miejsce gdzie można w okolicach Warszawy (po zachodniej stronie Wisły) kupić sito budowlane (zwane też rafą lub arfą) - oczko 10x10 mm - muszę przesiać sporo żwiru.

Coś takiego jak

tu http://www.allegro.pl/item826254845_sito_do_przesiewania_zwiru_oczko_10_mm.html

 

edit: kupiłem sito (8mmx8mm) w składzie Domix na ul. Poznańskiej w Ożarowie Mazowiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zakupu działki Kozerki/Władków. Z budową ruszamy na wiosnę - dom w szkielecie drewnianym.

Pozdrawiam wszystkich budujacych w okolicach Grodziska.

Doliczyłbym tak z pół roku na załatwienie PnB, chyba że masz dostępnego kogoś niepracującego, żeby wysłać w/s papierologicznych :) albo jeśli budujesz pod klucz, to co innego... u mnie poczatek załatwiania - X'09, PnB jakoś XII'09/I'10, ale ja się nie zabijałem, żeby szybciej było, pewnie dałoby się przyspieszyć (jeśli ktoś na dzień dobry ma pełną wiedzę, co i w jakiej kolejności załatwiać - w przec.wypadku - pół roku jak nic...)

ale powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miejsce: Jaktorow

potrzebuje firme, ktora podstawi kontener na smieci, resztki po tynkach, jakies folie itd oraz ze 2 ludzi ktorzy to sprawnie wszystko wrzuca do tego kontenera.

 

Sam kontener wiem gdzie wypozyczyc - problem w tym, ze sam nie dam rady sobie ze sprzataniem - musze wziasc ludzi.

 

Zancie jakas firme z okolic ktora robi cos takiego?

 

Pozdrawiam

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce: Jaktorow

potrzebuje firme, ktora podstawi kontener na smieci, resztki po tynkach, jakies folie itd oraz ze 2 ludzi ktorzy to sprawnie wszystko wrzuca do tego kontenera (...) problem w tym, ze sam nie dam rady sobie ze sprzataniem - musze wziasc ludzi.

A musi być firma? może lepiej popytaj po sąsiadach w okolicy, zbierzesz kilku ludzi i już. wielkich umiejętności do tego nie trzeba, tynków kłaść nie muszą umieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miejsce: Jaktorow

potrzebuje firme, ktora podstawi kontener na smieci, resztki po tynkach, jakies folie itd oraz ze 2 ludzi ktorzy to sprawnie wszystko wrzuca do tego kontenera.

 

Sam kontener wiem gdzie wypozyczyc - problem w tym, ze sam nie dam rady sobie ze sprzataniem - musze wziasc ludzi.

 

Zancie jakas firme z okolic ktora robi cos takiego?

 

Pozdrawiam

strix

 

a Ja wczoraj właśnie przeszukiwałem forum odnosnie kontenera - bo wiedziałem że coś o tym było - i znalazłem

 

 

http://www.jakmar.pl/

 

lub

http://www.pruszkow-mzo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zakupu działki Kozerki/Władków. Z budową ruszamy na wiosnę - dom w szkielecie drewnianym.

Pozdrawiam wszystkich budujacych w okolicach Grodziska.

Doliczyłbym tak z pół roku na załatwienie PnB, chyba że masz dostępnego kogoś niepracującego, żeby wysłać w/s papierologicznych :) albo jeśli budujesz pod klucz, to co innego... u mnie poczatek załatwiania - X'09, PnB jakoś XII'09/I'10, ale ja się nie zabijałem, żeby szybciej było, pewnie dałoby się przyspieszyć (jeśli ktoś na dzień dobry ma pełną wiedzę, co i w jakiej kolejności załatwiać - w przec.wypadku - pół roku jak nic...)

ale powodzenia 8)

 

 

Kupiłam działke z pnb i projektem, który wprawdzię będę zmieniać , ale to i tak bardzo przyspieszy realizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...