Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

Dzięki za namiary na drewno na więźbę. Wyszło na to, że weźmiemy z Minoxu od Artura Szczepańskiego, bo zależy nam na czasie a on dał dobry termin. Mam nadzieję, że drewno też będzie w miarę ok.

 

Teraz szukamy dekarzy z wolnym terminem jeszcze w tym roku. Mamy wprawdzie kilka namiarów, ale zawsze lepiej mieć kilka za dużo niż ten jeden za mało.

Jeśli moglibyście się podzielić byłabym wdzięczna.

 

O jednej ekipie poleconej przez sprzedawcę dachówki nic nie wiemy a bardzo chcielibyśmy coś wiedzieć: ekipa Pana Karola Wiązowskiego. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję płyty-wełny izolacyjnej do kominków, 1 szt dowolnej grubości.

Nie chcę kupować całego opakowania.

A potrzebuję ze 3 jednometrowe paski o szerokości ok 5-10 cm.

 

Może komuś została taka po izolacji kominka?

 

Już nieaktualne.

Dziękuję wszystkim za odzew.

Okazało się, że w Leroy udało się kupić na sztuki (w Castoramie niestety nie można).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam elektryka z uprawnieniami budowlanymi do wykonania przyłącza elektrycznego w m.Żabia Wola pow.Grodzisk Mazowiecki, PGE Rejon Energetyczny Żyrardów

 

U mnie robił pan Sobolewski (tel. 602667035). Mieszka nawet gdzieś w okolicy.

Zna też ludzi, którzy robią odbiór (podejrzewam, że u Ciebie też to będzie Mszczonów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na podmurówce prefabrykowanej (wykopanie dołków pod słupki, zabetonowanie słupków, naciągnięcie siatki). Możecie kogoś polecić ?

 

U nas robiła ekipa z firmy http://www.druplast.pl. Cena (podają na stronie) przyzwoita i z jakości jesteśmy zadowoleni. Efekty do obejrzenia w Ruścu.

Do ceny podanej na stornie doliczają 1000zł za dojazd (firma jest spod Bydgoszczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na podmurówce prefabrykowanej (wykopanie dołków pod słupki, zabetonowanie słupków, naciągnięcie siatki). Możecie kogoś polecić ?

 

ja ze swojej strony mogę polecić mojego pana - niestety nie pamiętam jak się nazywa :( Jest dość szybki i da się z nim dogadać. I co najważniejsze ma normalne ceny. 503 572 046 Nie wiem tylko czy robi z prefabrykatów.

 

Część do zobaczenia w dzienniku, mogę też przesłać efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym watem

Wydawało mi się, że czas kiedy można było odliczyć wat już miną (mówię o zwrocie różnicy pomiędzy 7% i 22%) ????

ale chyba są jeszcze jakieś możliwości?

 

witam,

 

czy ktos z Was wie czy mozna do zwrotu VAT wykazac kleje do glazur bo w wykazie ich nie widze ???

 

Robert

 

wygooglaj "formularz VZM"

 

Dzięki

 

Można, płytki i fugi też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym watem

Wydawało mi się, że czas kiedy można było odliczyć wat już miną (mówię o zwrocie różnicy pomiędzy 7% i 22%) ????

ale chyba są jeszcze jakieś możliwości?

 

Dwa miesiące temu składałem wniosek o zwrot. Ulga nie została zlikwidowana - jeszcze, bo są takie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym watem

Wydawało mi się, że czas kiedy można było odliczyć wat już miną (mówię o zwrocie różnicy pomiędzy 7% i 22%) ????

ale chyba są jeszcze jakieś możliwości?

 

Dwa miesiące temu składałem wniosek o zwrot. Ulga nie została zlikwidowana - jeszcze, bo są takie propozycje.

 

Całkiem nieźle opisane jest co i jak odliczać u źródła czyli na stronie ministerstwa finansów:

http://mf.gov.pl/index.php?const=1&dzial=106&wysw=4&sub=sub9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...