Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Mam prośbę.

Do osób które wygrały i nie czekały tych 2 lat w energetyce- proszę, przeslicie co i jak oraz z kim załatwialiscie coby nie czekać tych 2-3 lat.

Będę wdzięczna za wszleki uwagi moga być na maila.

A dodatkowo ma ktoś namiary na firme wykonującą niedrogo badanie geotechniczne? takie coś mam jako wymóg przy nowej inwestycji dla mojej działki.

Obecnie mieskzam w Milanówku więc jeśliby były pytania dot. Grodziska i Milanówka ew. szkolnictwa (moja działka) to też się polecam.

 

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

co do przedszkoli to teraz pomóc już może tylko rozmowa z dyrekcja.

kwestionariusze składa sie na wiosnę ale jeśli pogadasz to moze by się cos znalazło...moje chodzą w Milanówku i ja jestem z tego zwykłego państwowego zadowolona.

Wiem, że niedawno otworzyły siostry przedszkole w kierunku milanówek- grodzisk (za centrum włókienniczym) gdybyście byli zainteresowani to mogę podpytac kolezanke (jej syn tam chodzi)-ona była bardzo zadowolona a przedszkole jest teraz od września otwarte to i może jeszcze przyjmują. Jeśli bys chciał numery telefonów to mogę zorganizować, natomiast miejsce najlepiej załatwiac samemu z dyrekcją przedszkola. Tłumacząc ze np. do końca nie wiedizliście czy wam się uda przeprowadzić itp itd... posłodizć troche i juz...Ja np tak załatwiałam gdy sie przerpowadziłam w październiku i okazało sie że owszem można dzieci przyjąc mimo iż nie składałam wniosków w kwietniu :-) ( ale to było ponad 3 lata temu)

 

a co z moim pytankiem?

 

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer telefonu do przedszkola w okolicy Okrężnej,, (604)544354

Telefony do przedszkoli grodziskich znajdziesz tu:

Przedszkole nr 1

ul. Zondka 5, tel. 755-54-46

 

Przedszkole nr 2

ul. Westfala 3, tel. 755-73-87

 

Przedszkole nr 4

ul. Górna 12, tel. 755-66-67

 

Przedszkole nr 5

ul. Zielony Rynek 2, tel. 755-51-55 wew. 25

 

Przedszkole nr 7

ul. Kopernika 15, tel. 755-78-29

 

Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek"

ul. Kopernika 15A, tel. 792-01-99

 

Klub Przedszkolaka "Bartek"

ul. Łączna 1, tel. 755-67-32, 0-605-854-138

e-mail: [email protected]

 

a w Milanówku:

Katolickie Przedszkole Prywatne

 

ul. Warszawska 57

05-822 Milanówek

tel. 724-89-40

tel. 605-379-351

 

II Oddziałowe Przedszkole Społeczne

ul. Wspólna 18

05-822 Milanówek

tel. 755-80-88

 

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek

 

ul. Mickiewicza 10

tel. 724-71-31

 

 

to by było na tyle...

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przedszkole nr 1.

Od zeszłego roku jest tam nowa, młoda i energiczna pani Dyrektor.

Jestem pełen podziwu dla tego co udało jej się zrobić w tym przedszkolu w przeciągu roku. Kobieta jest miła i życiowa.

Przedszkole państwowe dofinansowywane przez burmistrza ( to też jej zasługa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania Geotechniczne: Geobud Bogusław Kotapski 0-601242533 lub 7241364

Co do prądu ja walczyłem sam kolejnymi pismami. Warto zadzwonić do Urzędu Regulacji Energetyki i poradzić się rzecznika. Pisma słać nie do oddziału terenowego tylko do centrali na Marsa i powoływać się na Urząd Regulacji Energetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Witajcie

właśnie weszłam na forum Muratora i znalazłam Waszą grupę. Chcielibyśmy się dołączyć. Budujemy w Książenicach i jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego. W tym roku mieliśmy przerwę ale od wiosny startujemy. Właśnie szukamy wykonawcy c.o. i c.w.u. Może macie kogoś do polecenia.

Nasz domek to parterowy z użytkowym poddaszem projektu Muratora z przeróbkami. Zamierzam przeczytać cały wątek a to zajmie mi trochę czasu, szczególnie, że mamy dwumiesięczną córeczkę, która nie daje zbyt wiele czasu na surfowanie po necie. Ale jakoś spróbuję w miarę regularnie śledzić postępy robót w naszej okolicy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem taką klientką...która notabene okazała się Konstruktorem budowlanym :-), czyli architetka...jak się dowiedziała, że się budujemy to zapytała retorycznie, że w Książenicach bo wszyscy się tam budują :-) No akurat nie ja...ale po gościach dołączających z tamtych rejonów wynika, że trochę w tym prawdy :-)

 

Agathea a możesz określić gdzie się mieści wasza budowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wstapie sie pochwalic

zaczynaja wyłaniac sie moje 4 sciany :lol:

szkoda tylko ze na papierku i kompie :-? ale mysle ze z wiosna zacza rosnac fundamenty i sciany :D

wtedy zaczne was meczyc o wszystkie sprawdzone osoby do przedziwnych robot :D

 

no BOBO30 masz dobra pogode aby jak najdluzej sie utrzymała, to pewnikiem caly czas bedziesz miala co robic na budowie

 

guliwer u Ciebie to pewnikiem juz niezle wszystko wyglada

jak tam wypadly rozmowy z nianiami???? wybraliscie juz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się tłumaczył...ale ja po cichu wykonywałem krecią robotę... :-) nie chciałem nikomu nic mówić dopóki czegoś nie załatwię...

Dałem, te dwie mapy kolesiowi od grafiki, aby skleił te dwie mapy razem do kupy...(aby nie było..ooo przyszedł ten spoza mapy :-) )jednak co dopiero w praniu wyszło, między tymi dwoma zdięciami brakuje takiego w sumie wąskiego paska...poza tym, chciałem żeby ją odchudził...po odchudzeniu straciła dużo...za dużo...skalę a co za tym idzie i dokładność...nie wiem, muszę powalczyć...jeszcze..albo może poszukać jakąś inną??

Nie każda mapa nadaje się do tego celu, nie może być zbyt ogólna, bo może się okazać, że do większości z nas nie ma dojazdu...jesteśmy grupą lokalną i w takiej skali powinna być ta mapa..

Sorki dzieciaki, wiem że się schodzi, ale nie chcę jakiejś lipy wciskać...

Jeszczę ciutek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...