Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Gość rob_erto
Witam

poszukuję stempli budowlanych

4mb - 12szt

3mb - 80szt

być może ktoś z miłych sąsiadów ma na zbyciu

 

mam do sprzedania stęple budowlane 2,70-3,00 m. Ilość ok 180 szt., stęple naprawdę solidne i w dobrej cenie. Gdybyś był zainteresowany to prześlij wiadomość na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

nie umiem odpowiadać cytując - piszę w sprawie ekogroszku. Mieszkam w Osowcu gm żabia Wola i w zeszłym roku sprowadziliśmy prosto z kopalni z Siemianowic Śląskich jest super ! Ten który kupowaliśmy w okolicach nie spalał sie do końca (pozostawały duze spieki). Wygladało to tak ze przedstawicielka zbierała chętnych z okolic i ok Maja przyjechał Tir 25 ton i porozwoził po okolicy. Tona 815 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

okres zimowy i budowa wygaszona więc jest czas na planowanie kolejnych prac :) chciałbym zapytać czy macie jakieś sprawdzone kontakty na:

 

1. dostawcę/montera bram garażowych (planuję Wiśniowskiego)

2. ekipę tynkarską - tynki cementowo wapienne (mogą być z agregatu)

3. ekipę docieplającą poddasza + k-g (widziałem kilka postów wyżej namiar więc sprawdzę)

oczywiście interesują mnie tylko solidni i optymali cenowo wykonawcy :)

 

aktualnie domek mam już wymurowany i przykryty... było trochę perturbacji z wykonawcami od dachu ale jakoś się udało z nimi uporać.

 

ekipę murarską miałem za to solidną i terminową więc śmiało mogę polecić gdyby ktoś potrzebował :wink:

 

aha... polecono mi hydraulika z grodziska maz. (p. Jakubik) czy ktoś z Was miał do czynienia z tym Panem i może coś o nim powiedzieć?

 

 

Hej ROB_ERTO

 

Ja poproszę namiary na ekipę.

A możesz coś więcej napisać? Tzn ile metrów ma dom, ile kosztowała ekipa, czy wszystko sami organizowali tzn odbiór materiałów, koparkę itp? Czy brałeś ich z materiałem czy sam zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob_erto

 

 

Hej ROB_ERTO

 

Ja poproszę namiary na ekipę.

A możesz coś więcej napisać? Tzn ile metrów ma dom, ile kosztowała ekipa, czy wszystko sami organizowali tzn odbiór materiałów, koparkę itp? Czy brałeś ich z materiałem czy sam zamawiałeś?

 

Namiar na majstra: Krzysztof Kurowski 607 790 890

Mój dom to Taurus II z podwójnym garażem. Po podniesieniu ścianki kolankowej i adaptacji strychu na potrzeby mieszkalne będzie ok 190m^2 powierzchni użytkowej. Co do ceny to nie chciałbym rzucać kwotami bo każdy domek jest inny i wykonywany z różnych materiałów ale w porównaniu do innych ekip cena była ok :)

 

Wszystkie materiały organizowałem sam, po ich stronie było tylko wykonawstwo ale śmiało mogę polecić bo wszystko solidnie i równiótko wymurowane - mój kier. bud. nie miał żadnych zastrzeżeń co do wykonania. Dodatkowo majster sam doradzał co wzmocnić, gdzie dozbroić czy wylać dodatkowy wieniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za prąd place z grzaniem i cuw 570zł? msc niech dopłacę nawet 200 /msc bo zima ostra

 

Jaką powierzchnię ogrzewasz? Pytam z czystej ciekawości - tak dla porównania za grudzień i styczeń rachunek za gaz 1200pln + jakieś 200-300pln na drewno i brykiet - dom 140mkw urzytkowej + garaż nieogrzewany i 1pom gosp nieogrzewane - całość 200mkw na 1 kondygnacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję garażu blaszaka i jakiejś przyczepy dla budowlańców (na 4 osoby) od marca - mam nadzieję ze do tego czasu śnieg zniknie...

 

Będę wdzięczna za jakieś info - bo jak trzeba to zawsze ciężko dostać...

 

Witam, my chcemy się pozbyc garażu, 3x5 w dobrym stanie. Wysyłam info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zna jego budowy? ktos z nim budowal?

zaczynamy przygode z wlasnym domem i tego pana nam polecono, jednak szukamy jeszcze jednego poparcia

to kierownik budowy ale ma tez swoja ekipe i z nimi wlasnie bysmy chcieli budowac.

licze na jakies odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w grudniu rozpoczęliśmy budowę domu drewnianego pod Podkową Leśną. Jestem początkująca i nie bardzo potrafię wyszukać w tym wątku info więc z góry przepraszam za odkopanie przewałkowanego tematu :) Poszukuje taniego szamba w okolicy (plastikowe, szczelne, montaż, wykop, ogólnie kompleksowe wykonanie). Kogoś polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś może jakie są ceny za układanie płytek - glazury, terakoty, gresu, klinkieru?

A jeśli ktoś poszukiwałby, to na wiosnę będę miał na zbyciu drewniany wychodek (do małego remontu) i jakieś 200 stempli (do obejrzenia osobiście). Na wiosnę, bo w tej chwili nie ma szans, żeby dotrzeć przez zaspy na miejsce budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zna jego budowy? ktos z nim budowal?

zaczynamy przygode z wlasnym domem i tego pana nam polecono, jednak szukamy jeszcze jednego poparcia

to kierownik budowy ale ma tez swoja ekipe i z nimi wlasnie bysmy chcieli budowac.

licze na jakies odpowiedzi i pozdrawiam

wiadomość na prv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...