Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Stan33, my tak jak Ty chcemy zacząć na wiosnę, a czy zaczniemy to zależy od funduszów. Nadal nie wiadomo czy się znajdą, niestety. Ale jeśli nie teraz to potem... :p

Co do spotkania to popieram Marzka, lepiej na razie gdzieś pod dachem. Cieplej, a ja jestem strasznym zmarzluchem :( . Niestety dopiero we wtorek będę wiedziała czy będziemy 6 wolni.

A jak na spotkanie zapatrują się inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

coś nasza grupa zapracowana, musze więc coś napisać zęby wyciągnąć ją troszke w rankingu.

Może ktoś jest tak mądry jak nasi "włodarze" najwyżsi i wpadł na pomysł jak nie zapłacić wyższego VATu od maja i nie przepłacać teraz w tym szleństwie.

Zapytam jeszcze o kontakty do solidnych wykonawców mam już wytypowanych dwóch może trzech do stanu surowego ale jeszcze będę oglądał czego dokonali i rozmawiał z inwestorami.

Wszystkim miłego weeckendu życzę.

:lol: :lol: :p :D :D Stach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pizzerię przy deptaku w GM to najprawdopodobniej chodzi o Bonitę. Pizza jest tam bardzo smaczna (jeśli ktoś lubi potrawy z czosnkiem to polecam Kebab) Nie wiem tylko dlaczego zawsze po wizycie w tej pizzeri strasznie mnie suszy(nie ma to zwiazku z napojami, które tam zamawiam).

Pozdrawiam i życzę miłego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów!

Super, że powstała taka grupa. Ja buduję w Radoniach. Jadąc od Grodziska na Żabią Wolę skręca się przy tabliczce kończącej Adamowiznę w lewo, jedzie się kilkaset metrów i przy drugim z kolei przystanku czerwoniaka skręca się w lewo w polną drogę. Po prawej są świerki, po lewej brzózki, na środku jakieś 200 m od asfaltu kępa świerków - to moja działka. Na razie mam stan 0. Ostro ruszam jak tylko pogoda pozwoli, wszystko przygotowane.

Nawiązując do poruszanych tutaj wcześniej tematów - Kasta wydaje mi się droga, dzwoniłem do nich i np. styropian FS12 po 150 zł/m3, a ja kupiłem po 98 zł. Dosyć tani jest Centrobud Błonie, nie byłem osobiście ale dowiadywałem się o ceny.

Budokrusz drogi! Polecam małą betoniarnię w Kałęczynie - Sawina. Bloczki betonowe można kupić po 1,7 zł (ja niestety kupiłe gdzie indziej po 1,95, dopiero później znalazłem to miejsce). Mają też b. tanią Terrivę, ogrodzenia betonowe.

ZE w Pruszkowie - mnie się udało zmienić 2 letni termin na 5 miesięcy bez płacenia za projekt "panu Kaziowi". Wystosowałem pismo na Marsa strasząc Urzędem Regulacji Energetyki i o dziwo poskutkowało. Udało mi się też wywalczyć zmianę opłaty za przyłącze podziemne z 3000 zł na 1220.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wg: myślę, że pocieszyłeś tych , którzy walczą z ZE Pruszków.

Ja niedługo dostanę warunki przyłącza z Żyrardowa. Napiszę co i jak.

 

Niestety co do spotkania, to mam bardzo złe nowiny. :( My niestety wyjeżdżamy na kilka dni ( z tego akurat się cieszymy - odpoczynek :) i będziemy dopiero siódmego, wieczorem. Chyba zobaczę Was innym razem, eh... Tak jak przewidywałam.

Na forum też dopiero zajrzę w niedzielę. Będę tęsknila. :wink:

No, chyba że przełożymy spotkanie, ale obawiam się, że zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie pasowało. To chyba niezbyt dobry pomysł.

Pozdrawiam wszystkich i do uslyszenia. Udanej zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZE w Pruszkowie - mnie się udało zmienić 2 letni termin na 5 miesięcy bez płacenia za projekt "panu Kaziowi". Wystosowałem pismo na Marsa strasząc Urzędem Regulacji Energetyki i o dziwo poskutkowało. Udało mi się też wywalczyć zmianę opłaty za przyłącze podziemne z 3000 zł na 1220

 

wg mam pytanie, bo też walczę z ZE w Jeziornej. Co dokładnie tam napisać. Ja mam termin na umowie do 08.2005 a zaczynam ściany jak się ociepli( zerowy już mam) i bez prądu ciężko. Trzeba ciągnąć od sąsiada (120m). a może prąd budowlany do tej pory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu to Ci prześlę na priva moje pismo. Niemniej jednak radzę Ci zadzwonić do rzecznika klienta czy też abonenta (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa) przy Urzędzie Regulacji Energetyki i poprosić o poradę opisując swoją sytuację. Ja tak zrobiłem.

Było kilka wątków na ten temat, wrzuć hasło Urząd Regulacji Energetyki i poczytaj sobie.

Aha, chyba lepiej od razu uderzać nie do Jeziornej tylko do centrali na Marsa. Jeśli masz stan zero to jest Twój atut. Niechętnie przyspieszają przyłączanie ludzi którzy tylko mają działkę, ale jeśli masz pozwolenie na budowę lub tym bardziej stan 0 to inaczej Cię traktują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...