Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Z tego, co zdaje sie juz gdzies widzialam na forum, tuz przed uplywem tych dwudziestu czterech miesiecy informuja, ze nie sa w stanie telefonu zalozyc, ale moga zaproponowac ten radiowy... o ile czegos nie pomieszalam. Czyli tak naprawde szanse zadne...

 

O artykul bardzo prosze, niech sie wisielczo bede mogla posmiac...

 

Ostatni wniosek zlozylam dwa miesiace temu, tylko przypomnialam im o sobie dwa tygodnie temu. Wzielam nazwisko tej osoby i... odpowiedz dostalam. Niekoniecznie taka, jakiej chcialam, ale mam.

 

A odpowiedzialabym im w ciagu tych dwoch tygodni chetnie, tylko malo cenzuralnie... no bo w zasadzie co ja im moge odpowiedziec? Przeciez na taka sytuacje nie ma argumentow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Według Prawa Telekomunikacyjnego operator powinien podpisać z Tobą umowę w ciągu miesiąca od złożenia zamówienia. No, bo na logikę jeśli składasz zamówienie to chyba chcesz. I te dwa tygodnie są, abyś dotarł podpisać umowę. Jeśli w ciągu 18 miesięcy od podpisania umowy nie założą Ci telefonu to oni Ci muszą płacić, dokładnie nie wiem ile, ale zdaje się, że równowartość abonamentu co miesiąc.

Także składajcie zamówienia i podpisujcie umowy, jak najszybciej, nawet jeśli będą chcieli założyć telefon natychmiast (co jest mało prawdoodobne, szczególnie na wsi), to przecież można się umówić na dogodny termin np. za miesiąc, którego i tak nie dotrzymają :lol: .

Co oni zrobili z tą firmą po prywatyzacji. A zaczynało byś już w miarę przyzwoicie, mówię tu o latach 1992-2000. Przy takim tempie inwestycji jak wtedy było to cała Polska byłaby już dokładnie pokryta siecią, no ale trzeba było spłacić długi INWESTORA STRATEGICZNEGO czyli FT i dziś jest kasa tylko na inwestycje, które się szybko zwrócą czyli dla dużych firm, a Wy "Robaczki" to ile będziecie płacić co miesiąc? Jesteście nieopłacalni!!!. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, których olała tpsa. Też ich olejcie, jak zrobiłam to ja. Mam sferię. Bardzo dobrze działa. Wzięłam też u nich internet. Dla wzmocnienia sygnały wystawiliśmy antenę zewnętrzną. Małe zaburzenia występują tylko przy chmurach burzowych.

 

Tylko powiedz ile się tam płaci za internet?? Jakiej przepustowosći jest tam łącze?? Z tego co wiem to nie oferują stałek...czegoś co by było analogią dla Neostrady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pismo od Telekomuny dwa dni temu.

Dzwonię dzień po do biura w Pruszkowie.

10 x zajęte, po czy Abonent czasowo niedostępny...

Dziś...już sygnał jest OK, ale za każdym razem wiszę i czekam po 5 min na słuchawce i d....pa, nikt nie odbiera!!

BOŻE pomóż mi !!!!!! "Firma" telekomunikacyjna i cholera przez telefon nie można się do nich dodzwonić!! Trzeba iść do nich z buta i dopiero się dogadasz...(tylko dogadasz, bo sprawy i tak i tak nie załatwisz....) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Niestety, nawet nie ma gorszego na tą okoliczność emotikonu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O artykul bardzo prosze, niech sie wisielczo bede mogla posmiac.....

 

Ale czy mam go przesłać telepatycznie?? :lol:

Bo jakąś tak nie widzę twojego adreu e-mail.

 

 

Acha, zapomnialam, ze przez maila forum nie dochodza zalaczniki. :oops:

e.herbert malpa tiscali.co.uk

 

Dzieki!

 

Panther ja tez dolaczam sie do prosby o blizsze informacje na temat Sferii. Jak ja sie u nich dowiadywalam poltora roku temu, na mnie jeszcze nie mieli zasiegu, ale faktycznie mieli stawiac jakies nadajniki czy maszty, cos mi sie mgliscie przypomina.

 

A jak mam wymusic na tepsie, zeby cos ze mna podpisala? Musialabym sie do nich udac? Bo w liscie nie ma checi podpisywania ze mna czegokolwiek, no bo "z przykroscia informuja..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wg

Włodek, w jakiej technologii murowali u Ciebie nadproża w ścianie elewacyjnej, tzn. czy stosowałeś Murfor, U - kształtki Silki czy coś innego?

 

Pozdrawiam

Kształtki silki. Mają trzy zalety: szybko się robi, ściana jest jednolita materiałowo (mniejsze możliwości pękania) oraz wrazie czego można podwyższyć otwór okienny o kilka cm ponieważ sama kształtka nie jest elemntem konstukcyjnym tylko szalunkiem traconym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się postów nazbierało. Skasowałem sobie alias do konta i nie miałem zawiadomień :( Trzeba to nadrobić.

Mam teraz urlop 2 tygodnie i chcę się przed 20 listopada przeprowadzić. A tu jeszcze tyle do zrobienia!

Co do Tepsy mam tę samą sytuację. Ale właśnie przed chwila zadzwoniłem do Sferii i mam się umówić na spotkanie.

Dzięki za namiar.

A na stronie sferii jest napisane: "Od dnia 20.10.2004 z usług sieci Sferia można korzystać również w Grodzisku Mazowieckim, Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Raczej poznacie sasiadów i to duzo :lol: :lol: :lol:

 

W piatek lalo - ekipa ogladala telewizje. Chcemy we wtorek wylac strop, ale ma lac - trzymajcie kciuki, aby bylo sucho, i cieplo.

Strop prawie gotowy - oj bylo przy nim roboty - generalnie teriva z elementami monolitycznymi oraz klainowskimi :lol: Dobrze, ze majster zna sie na robocie. Jeszcze ten cholerny komin do kominka. W poniedzialek bede szukala ksztaltek kamionkowych - komin bedzie oparty na stropie. Bard13 twoje pustaki sie przydaly, zostalo tylko kilka. Ile jestem winna?

pozdrawiam

schudlam juz pare kilo - polecam budowanie wszystkim puszystym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grupa czesto kupuje gdzieś daleko w przekonaniu że jak dalej to TANIEJ .... Ostatnio miałem klienta co kupił kratki do kominków i wentylator w Castoramie bo "taniej" . To "taniej " to 869 za wentylator zamiast 666 .... ale oszczedność !!! I tak jest w wielu przypadkach . Dziwne że czytając FORUM nadal budujecie kominy " od stropu" , tyle razy pisano o kominach i wyczystakach !!!! Jak spalacie drewno to powstaja sadze ... Kominy powiny być czyszczone przynajmniej 2 razy w sezonie [ w praktyce raz po sezonie ] i wtedy albo sadze lecą w komin i są wyjmowane przez wyczystke alby lecą do SALONU i są wyjmowane przez kominek i SALON . Po kominie umieszczonym na kominkiem wspaniale sciekaja skropliny a wiatr nawiewa sadze gdy N I E P A L I M Y . Mam przykład z ostatnich dni : wkład Hajduk kupiony u nas zaistalowany "pod kominem" po kilku miesiacach rozbierana obudowa { cześć górna } i dokupione rury CRNI ...Wydatek 1300 zł na rury + przebudowa { materiały i robocizna następne kilkasey } Ale jak tłumaczyłem że tak bedzie zle to wyjkonawaca i INWESTOR prrzekonywali że "tak ma wielu zrobione " . Te 2,7 metra komina postaweionego od podłogi wychodzi zdecydowanie taniej i jest praktyczniej. pozdrawiam Darek B http://www.kominki.xip.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

PILNIE POSZUKUJEMY EKIPY DO KONSTRUKCJI GIPSOKARTONÓW W DOMKU.

 

Umówiona ekipa trochę nam się rozjechała a szukamy dobrej i rzecz jasna taniej ekipy, która ociepliłaby dach i położyła gipsokartony.

Robota od zaraz, jeśli cena będzie przystępna.

 

Jak by co podaję kontakt:

0502-138-031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

PILNIE POSZUKUJEMY EKIPY DO KONSTRUKCJI GIPSOKARTONÓW W DOMKU.

 

Umówiona ekipa trochę nam się rozjechała a szukamy dobrej i rzecz jasna taniej ekipy, która ociepliłaby dach i położyła gipsokartony.

Robota od zaraz, jeśli cena będzie przystępna.

 

Jak by co podaję kontakt:

0502-138-031

 

Ja się mogę do tego apelu również przyłączyć...z tym że robota na wczesną wiosnę przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...