Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Mam nadzieję niedługo ruszyć z budową więc poproszę o kontakt na "sprawnego" koparkowego z okolic Pruszkowa/Piastowa.

 

Chciałbym również zasięgnąć opinii na temat składu budowlanego p. Jerzego Szczodrego z Michałowic.

 

Pozdrawiam

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi na sobotę ktoś do przetransportowania jednej rzeczy (lekka konstrukcja drewniana, wymiary ok. 2,5x0,8x0,8m, można się domyślać, o co chodzi ;-) ) - pewnie wystarczy zwykły truck (ale większy, niż polonez truck...) - może macie kogoś do polecenia? transport z okolic Nadarzyna w okolice Bożej Woli k/Błonia.

Taki "mały domek" to łatwo przetransportować na przyczepce - jeśli masz autko z hakiem

Transport np w Strzeniówce - gość wynajmuje baraki ale ma także tzw "solówkę" z hds-em, Bąkiewicz Piotr 602-294-565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar. Napisz mi proszę na priv jaki jest koszt ułożenia 1 m takiej kostki,

pozdrK

 

Ależ nie trzeba na priva, to żadna tajemnica ;)

Nie wiem jaki jest koszt samej robocizny bo brałem kompleksowo kostka+ułożenie. Na gotowo nostalit z jadaru z ułożeniem i wszystkim co potrzebne wyniosło 100pln/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania elwacji (grunt+struktura) - tynk silikonowy. Domek budujemy w Starej Wsi k/ Nadarzyna. Korzystam z forum, bo ......... już na końcu budowy nie mam tyle cierpliwości na eksperymenty, które oferują mi przypadkowi fachowcy. Dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania elwacji (grunt+struktura) - tynk silikonowy. Domek budujemy w Starej Wsi k/ Nadarzyna. Korzystam z forum, bo ......... już na końcu budowy nie mam tyle cierpliwości na eksperymenty, które oferują mi przypadkowi fachowcy. Dziękuję za pomoc.

 

Polecam p. Grzesia 697 985 262 , u mnie popełnił ocieplenie elewacji i jestem zadowolony , cenowo przyzwoicie, mozesz powołać sie na kontakt ode mnie - budowa w Żelechowie - aaa i p. Grzes jest z Nadarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania elwacji (grunt+struktura) - tynk silikonowy. Domek budujemy w Starej Wsi k/ Nadarzyna. Korzystam z forum, bo ......... już na końcu budowy nie mam tyle cierpliwości na eksperymenty, które oferują mi przypadkowi fachowcy. Dziękuję za pomoc.

 

Zapraszam do skorzystania z moich usług ---> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url&p=3699194#post3699194

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 509-499-922.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się narzucała....ale ma kto może gruz odstąpić????? po sąsiedzku;) no i wie kto może gdzie w miarę normalnie liczą za B20?

na razie mamy wycenę na betronikę i budokrusz i jak nam cenę za pompę podali to mało z krzesła nie spadłam....

 

No mam kupkę gruzu, z którą nie mam co zrobić, tak na oko z 0,5m3. Ale pewnie interesują Cię ilości 'przemysłowe'? ;)

Beton polecam z Kasob-a, wygooglasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...