Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie, żebym się narzucała....ale ma kto może gruz odstąpić????? po sąsiedzku;) no i wie kto może gdzie w miarę normalnie liczą za B20?

na razie mamy wycenę na betronikę i budokrusz i jak nam cenę za pompę podali to mało z krzesła nie spadłam....

 

Z ciekawości - jestem przed wyborem dostawcy betonu i elementów betonowych - możesz podesłać wycene na priv-a ?

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Nasz domek - Jupiter II budujemy w Strzeniówce koło Nadarzyna.

 

Obecnie pilnie poszukujemy dobrej i niedrogiej ekipy dekarzy do położenia dachówki ceramicznej oraz firmy, która wykona nam tynki na poddaszu (około 200m2).

Gdyby Ktoś z Was mógłby nam polecić sprawdzone ekipy, które u Was budowały - bylibyśmy z Żonką bardzo wdzięczni :)

 

pozdrawiam i dziękuję

 

Wojtek, tel 0 696 009 739, GG: 271530, [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do betonu to my braliśmy z firmy BUDOMAT PRUS, Łazy, Al. Krakowska 172 A tel. 22 7577614 lub 22 7579853. Za pompę w ubiegłym roku płaciliśmy 400 zł netto i jak pamiętam nie było to uzależnione od godzin pracy.

 

Stills, miło Cię widzieć :)

Co do kominków do obiło mi się o uszy, że w Michałowicach jest jakaś dobra firma, ale jeszcze nie badałam tematu bo to dla mnie bardzo odległa sprawa.

A mężowi wysyłam PW z namiarami na glazurnika. Sprawdzał go może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do betonu to my braliśmy z firmy BUDOMAT PRUS, Łazy, Al. Krakowska 172 A tel. 22 7577614 lub 22 7579853. Za pompę w ubiegłym roku płaciliśmy 400 zł netto i jak pamiętam nie było to uzależnione od godzin pracy.

 

Stills, miło Cię widzieć :)

Co do kominków do obiło mi się o uszy, że w Michałowicach jest jakaś dobra firma, ale jeszcze nie badałam tematu bo to dla mnie bardzo odległa sprawa.

A mężowi wysyłam PW z namiarami na glazurnika. Sprawdzał go może?

 

Czesc BEATKO, WIESZ CO TAK SPRAWDZALISMY GLAZURNIKOW ALE MIELI ODLEGLE TERMINY. Znalezlismy z Mszczonowa - robil u naszego kolegi i wchodzi w ta sobote :)

 

No wlasnie musze sie rozejrzec za tymi kominkami:)

U nas duzo sie dzieje, drzwi wewnetrzne zamowione, kuchnia i schody sie robia - montaz pod koniec lipca. Tynki koncza schnac i bedziemy zaraz malowac, no i w sobote glazura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc BEATKO, WIESZ CO TAK SPRAWDZALISMY GLAZURNIKOW ALE MIELI ODLEGLE TERMINY. Znalezlismy z Mszczonowa - robil u naszego kolegi i wchodzi w ta sobote :)

 

No wlasnie musze sie rozejrzec za tymi kominkami:)

U nas duzo sie dzieje, drzwi wewnetrzne zamowione, kuchnia i schody sie robia - montaz pod koniec lipca. Tynki koncza schnac i bedziemy zaraz malowac, no i w sobote glazura :)

 

Widzisz, a ja ciągle się do Was wybieram i nie mogę dotrzeć.

Fajnie, że Wam tak ładnie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy z indywidualnego projektu. Trafiliśmy na fajnych architektów, ale to jest bardzo uzależnione od gustów. Nie każdemu przypasuje. Mieliśmy tak z projektantem wnętrz, gdzie próbowaliśmy współpracy przez 7 miesięcy, ale szło jak krew z nosa, więc się musieliśmy rozstać, a budowa zaliczyła niezły obsuw. Żeby było śmieszniej, to teraz wnętrza projektuje nam dziewczyna, która projektowała nam bryłę domu :) Także mogę ich polecić, ale tak jak mówię, to jednak sprawa osobliwa.

Ich strona to http://www.formo3.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy mógłby ktoś polecić dobrego architekta w Grodzisku lub okolicach? Zależy mi nam na projekcie niedużym ale nowoczesnym. Działka jest mała, budowa w granicy i w centrum miasta więc liczę na ciekawe rozwiązanie. Czy ktoś zdecycdował sie na projekt indywidualny i może polecić architekta? Z góry dziękuję.

 

My budujemy z indywidualnego projektu. Trafiliśmy na fajnych architektów, ale to jest bardzo uzależnione od gustów. Nie każdemu przypasuje. Mieliśmy tak z projektantem wnętrz, gdzie próbowaliśmy współpracy przez 7 miesięcy, ale szło jak krew z nosa, więc się musieliśmy rozstać, a budowa zaliczyła niezły obsuw. Żeby było śmieszniej, to teraz wnętrza projektuje nam dziewczyna, która projektowała nam bryłę domu Także mogę ich polecić, ale tak jak mówię, to jednak sprawa osobliwa.

Ich strona to http://www.formo3.pl znajdują się w Piastowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do odsprzedania ok. 7-10 palet cegły Markowicze U220 kl 1, 20, zafoliowane, w stanie nieruszonym, zapewniony transport z rozładunkiem HDS- na terenie gminy nadarzyn i piseczno, cena do ustalenia (niższa niż na składach budowlanych).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...