Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

ja mogę podrzucić namiar na materiał, kilka mies. temu byłem w temacie i się przegrzebałem przez allegro i net w poszukiwaniu... znalazłem wykonawcę siatki ogrodz. (handluje też wszystkim pozostałym - słupki, pręty, napinacze etc.)

a czemu koniecznie profile? trochę drogawo, i pewnie sporo zabawy ze spawaniem przęseł będzie (chyba że przęsła z czego innego?)

 

Hej. Chodzi mi o profile (ceowniki), do których przykręcone będą sztachety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hejka,

 

potrzebuję pilnie człowieka z koparko-ładowarką za rozsądną cenę. Mój dotychczasowy niestety ma awarię maszyny :(

Przeszukałem nasz wątek, ale żadnych nr telefonu nie znalazłem.

 

nie korzystałem ale mam taki namiar: Koparko-ładowarka z Grodziska Maz. - CASE - Sławomir Misiak tel: 606 116 823

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję taniej i sprawdzonej ekipy do budowy dachu w okolicach Żabiej Woli :) będę wdzięczna za namiary.

 

Ostatnio też poszukiwaliśmy ekipy do budowy dachu i najtańszych zaproponował Dachlux. Pan Michał Dąbrowicz, nr tel 608 475 793

Nie wiem, czy robią dobrze, bo zaczynamy dopiero w przyszłym roku na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też poszukiwaliśmy ekipy do budowy dachu i najtańszych zaproponował Dachlux. Pan Michał Dąbrowicz, nr tel 608 475 793

Nie wiem, czy robią dobrze, bo zaczynamy dopiero w przyszłym roku na wiosnę.

 

 

Robią więcej niż dobrze :) U nas była ekipa od pana Michała - pana Janusza zwanego Diablo .Dach ma 430 m .Układali 5 dni. Żadnych zastrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też poszukiwaliśmy ekipy do budowy dachu i najtańszych zaproponował Dachlux. Pan Michał Dąbrowicz, nr tel 608 475 793

Nie wiem, czy robią dobrze, bo zaczynamy dopiero w przyszłym roku na wiosnę.

Mogę polecić Master z Lesznowoli - solidnie i sprawnie, mają 2 ekipy tel Mariusz Osial 506 173 711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie.

 

Mam pewien zgryz. Otrzymałem ofertę realizacji projektu indywidualnego (140 m2 użytkowej) za 7000 złotych brutto. Projekt nie będzie obejmował instalacji. Wydaje mi się, że to wysoka kwota, jakie są Wasze opinie? Na jakie koszty wykonania projektu instalacji powinienem się nastawiać? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też poszukiwaliśmy ekipy do budowy dachu i najtańszych zaproponował Dachlux. Pan Michał Dąbrowicz, nr tel 608 475 793

Nie wiem, czy robią dobrze, bo zaczynamy dopiero w przyszłym roku na wiosnę.

 

U nas tez ekipa Pana Janusza sprawila sie na medal, dach 200m w 3 dni. Kominy obrobione bardzo dobrze, nic nie cieknie. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co maja ogrzewanie podłogowe wodne

 

1. czy wy robiliście jakieś wyliczenia zapotrzebowania na ciepło? braliście jakiegoś fachowca od tego czy po prostu przyszedł hydraulik i wg. swojego doświadczenia położył rurki co 10 czy 15cm??

 

2. czy macie ogólne sterowanie podłogówką czy np dla każdego pokoju macie termostat i regulacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co maja ogrzewanie podłogowe wodne

 

1. czy wy robiliście jakieś wyliczenia zapotrzebowania na ciepło? braliście jakiegoś fachowca od tego czy po prostu przyszedł hydraulik i wg. swojego doświadczenia położył rurki co 10 czy 15cm??

 

2. czy macie ogólne sterowanie podłogówką czy np dla każdego pokoju macie termostat i regulacje?

 

Ad. 1 - wszystko zleciłem w jednej firmie, sami wyliczyli ile czego potrzeba tzn ile trzeba ciepła i "żelastwa" aby to ciepło wyprodukować i rozprowadzić.

Ad. 2 - podłogówka jest uzupełnieniem do grzejników ściennych, które są zasadniczym źródłem ciepła, nie ma jej w sypialniach, wszystkim steruje piec, mamy jeden sterownik w korytarzu w tzw nocnej części domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie.

 

Mam pewien zgryz. Otrzymałem ofertę realizacji projektu indywidualnego (140 m2 użytkowej) za 7000 złotych brutto. Projekt nie będzie obejmował instalacji. Wydaje mi się, że to wysoka kwota, jakie są Wasze opinie? Na jakie koszty wykonania projektu instalacji powinienem się nastawiać? :)

 

Pozdrawiam

 

Mnie adaptacja gotowego z Muratora o trochę większej powierzchni kosztowała trzy lata temu 5000 - fakt, że w gotowcu były instalacje, których nie trzeba było adaptować.

Proponuję abyś pytanie o koszt projektu instalacji zadał na branżowym forum - popatrz na górę strony - są tam INSTALACJE.

Projekt budowlany radzę robić u tego projektanta, który jest dobrze znany przez - i dobrze zna - Urząd Gminy i Starostwo Powiatowe gdzie będziesz się budował.

Nawet jeśli trochę przepłacisz to szybciej i z mniejszym stresem dostaniesz pozwolenie.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - wszystko zleciłem w jednej firmie, sami wyliczyli ile czego potrzeba tzn ile trzeba ciepła i "żelastwa" aby to ciepło wyprodukować i rozprowadzić.

Ad. 2 - podłogówka jest uzupełnieniem do grzejników ściennych, które są zasadniczym źródłem ciepła, nie ma jej w sypialniach, wszystkim steruje piec, mamy jeden sterownik w korytarzu w tzw nocnej części domu.

 

ja jeszcze dodam tylko, że ilość ciepła zależy również od tego co bedziesz miał ułożone na podłodze - inaczej "izoluje" drewno a inaczej gres - i w zalezności od wykończenia dobiera się rozstaw rurek - przynajmniej tak twierdzi mój wykonawca

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do odsprzedania ok. 7-10 palet cegły Markowicze U220 kl 1, 20, zafoliowane, w stanie nieruszonym, zapewniony transport z rozładunkiem HDS- na terenie gminy nadarzyn i piseczno, cena do ustalenia (niższa niż na składach budowlanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...