Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, mam do odsprzedania ok. 7-10 palet cegły Markowicze U220 kl 1, 20, zafoliowane, w stanie nieruszonym, zapewniony transport z rozładunkiem HDS- na terenie gminy nadarzyn i piseczno, cena do ustalenia (niższa niż na składach budowlanych

 

witam

jestem ciekawy czy ta cegla jest jeszcze aktualna, jesli tak to jaka jest jej cena

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was grodził swoją budowę siatką leśną i mu została? A może ktoś chce dopiero ogrodzić i potrzebuje ok. 25-30m?

Ja właśnie potrzebuję na ogrodzenie do siebie ok. 20m siatki, a jest sprzedawana w belach po 50. Szukam więc kogoś kto albo mi odsprzeda te 20m albo kogoś kto chciałby kupić na spółkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

dawno mnie nie było.

 

Ale mamy zalane podłogi anhydrytem :D

Jest radość. Wreszcie ruszyliśmy po przestoju.

 

Mam od razu pytanie.

Jaki materiał planujecie na posadzce w pomieszczeniach technicznych???

Myśleliśmy o gresie technicznym, ale ich rozpiętość cenowa mnie zdziwiła.

Od 15zł - 80. Szok.

Polecacie coś konkretnego?

 

Pozdrawiam

Polecam wycieczkę po marketach okolicznych, zawsze jest jakiś gres w promocji - ja się nie patyczkowałem, w garażu mam 2 kolory (zbliżone) gdyż 1 było za mało a interesowała mnie wyłącznie cena, to samo w kotłowni, która w moim przypadku jest przechodnia z garażu do domu. Jedynie moim zdaniem warto zwrócić uwagę czy nie jest zbyt gładki. Akurat w kotłowni mamy taki że jest trochę ślisko. Na szczęście położona wykładzina (z poprzedniego lokum) załatwiła sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuuuugim czasie.

Ja z zupełnie innej beczki, ale jak się z radością (a raczej z rozpędu :( ) dopisałam do grupy, to brnę dalej... Otóż, od stycznia 2010 szukamy z mężem działki, mamy gotówkę, szczere chęci, nawet projekt domu już mamy i .... już trzeci raz... nici z zakupu.... Pomocy !!! Czy to fatum? Albo hipoteka z działki jest nie do zdjęcia, albo w dniu podpisania umowy właściciel podnosi cenę o 1/5 :( Chcemy kupić działkę, okolice Jaktorowa, Chylic, Kozer, marzy nam się w tym roku choć stan "0". Jeśli ktoś może podzielić się informacją, jaka drogą nabył działkę w tych okolicach, proszę na priv. A może ktoś ma kawałek na sprzedaż? Wybaczycie, że tak daleko się posunęłam, ale może też byliście w takiej sytuacji? Może to normalna (wyboista) droga do własnego miejsca na ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was grodził swoją budowę siatką leśną i mu została? A może ktoś chce dopiero ogrodzić i potrzebuje ok. 25-30m?

Ja właśnie potrzebuję na ogrodzenie do siebie ok. 20m siatki, a jest sprzedawana w belach po 50. Szukam więc kogoś kto albo mi odsprzeda te 20m albo kogoś kto chciałby kupić na spółkę?

 

Witam,

Właśnie zdjęłam u siebie siatkę leśna, będę robić ogrodzenie docelowe. Siatka idealna nie jest, ale myślę, że na ogrodzenie budowy jeszcze się nadaje.

Oddam za darmo, do odebrania w Ruścu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

poszukuję kierownika budowy. domek jednorodzinny dwupokoleniowy w Owczarni, okolice Milanówka. Czy moglibyście poratować jakimś namiarem?? było wszystko nagrane, kierownikiem miał być wujek, ale utonął :( poiszukuję kogoś kto przykłada się do pracy i myśli podczas budowy, podpowie jakieś rozwiązanie. Indywidualny projekt, dlatego może być kilka kwiatków po drodze. Dodbrze by było aby nie żądał kolosalnych pieniędzy....

 

Pozdrawiam serdecznie,

RZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie zdjęłam u siebie siatkę leśna, będę robić ogrodzenie docelowe. Siatka idealna nie jest, ale myślę, że na ogrodzenie budowy jeszcze się nadaje.

Oddam za darmo, do odebrania w Ruścu.

 

Jeżeli to nadal aktualne, to chętnie przygarnę.

Jeżeli nie, to może ktoś ma do oddania lub odsprzedania siatkę leśną, której już nie potrzebuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Dawno mnie tu nie było, ale budowa pochłania i wciąga.

 

Wracam i od razu z prośbą. Macie może namiar na tanią ziemię do niwelacji terenu?

Przydałoby się kilka(naście) wywrotek w dobrej cenie.

 

Pozdrawiam :)

 

Cześć, ja brałem ziemię jakieś 3 tygodnie temu - gościu ściągał torfową czarną podobno z jakiejś inwestycji na okęciu - tel. do niego to: 507158660. nie był drogi bo za wywrotę ok 20m3 brał ode mnie 600zł.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W temacie komina podłączę się co nieco... ;]

Mam z demontażu kompletny komin z nierdzewki, firma Panek, ocieplany, średnica zewn. to 340mm, pełny zestaw do montażu wewnątrz budynku, lub na zewn..

U mnie stał w salonie, ale się nie doczekał montażu docelowego i odpalenia - nastał czas braku finansów ...

 

Tak więc zdemontowałem i chętnie sprzedam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie:)

W takim razie rezerwujemy:)

Szczegóły na priv

 

cholercia spóźniłem się. Jakby jeszcze wam zostało to też jestem chętny na siatkę.

 

P.S. Zostało mi ok. 100 stempli i paleta bloczków u-kształtnych do podciągów. Jeżeli ktoś potrzebuje niech napisze na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholercia spóźniłem się. Jakby jeszcze wam zostało to też jestem chętny na siatkę.

 

P.S. Zostało mi ok. 100 stempli i paleta bloczków u-kształtnych do podciągów. Jeżeli ktoś potrzebuje niech napisze na prv.

 

Chętnie byśmy się podzielili, naprawdę, ale potrzebujemy niestety całość:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Poszukuję fachowca od dachu. Mam problem z ciekanącym kominem. Problem polega na tym, że po dłuższych deszczach na ścianie komina na poddaszu pojawia się zaciek. Dekarz, który kład dach i wykonywał obróbkę twierdzi, że wszystko jest ok. Komin jest murowany pełną cegłą i ocieplony. Bardzo proszę o pomoc.

Lokalizacja Osowiec gm. Żabia Wola.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam do dyspozycji ziemię ok 200 m3 - ziemia z wykopu pod wlasna inwestycje. Kwestie finansowe do ustalenia, raczej symbolicznie anizeli zarobkowo ;-))

Transport w wlasnym zakresie. Odbiór Sekocin las, dzialka graniczaca z Magdalenka.

 

osoby zainteresowane prosze o maila lub tel 228551335

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...