Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

dawno sie nie pojawiałem ale a to malowanie a to glazurnik ( o zgrozo ) i znów w łaskę do współtowarzyszy niedoli ;) powiedzcie czy rozprowadenie oświetlenia na podwieszonym suficie to jakis większy problem?

powiem szczerze że nigdy tego nie robiłem ale nie mam już zdrowia do glazurnika który to ma robić ( półtora miesiąca w łazience ;(( i chciałbym coś przyspieszyć.

Czy wystarczy ze rozprowadzę kabel od zasilajacego i powypuszczam w wyciętych dziurach a później bedzie sie rozcinalo i łączyło czy ja to wygląda?

Plizz pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dawno sie nie pojawiałem ale a to malowanie a to glazurnik ( o zgrozo ) i znów w łaskę do współtowarzyszy niedoli ;) powiedzcie czy rozprowadenie oświetlenia na podwieszonym suficie to jakis większy problem?

powiem szczerze że nigdy tego nie robiłem ale nie mam już zdrowia do glazurnika który to ma robić ( półtora miesiąca w łazience ;(( i chciałbym coś przyspieszyć.

Czy wystarczy ze rozprowadzę kabel od zasilajacego i powypuszczam w wyciętych dziurach a później bedzie sie rozcinalo i łączyło czy ja to wygląda?

Plizz pomocy

Robiłem sam coś takiego w kuchni, salonie, łazienkach, u mnie o tyle było trudno że nie mam stropu tylko wiązary a na płycie KG leży wełna, więc trochę niewygodnie było układać kabel - jak były kręcone płyty to nie było jeszcze koncepcji na oświetlenie, a potem koncepcja sama przyszła jak portfel schudł...kupiłem tanie halogeny w leroy

Nie jest to problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Potrzebuję namiary na dobrą, sprawdzoną i solidną ekipę od dachu. Mieliby położyć membranę, kontr-łaty, łaty, blacho-dachówkę i rynny na gotowo.

 

Mam do sprzedania 2 palety Ytonga 24 cm pióro-wpust i rączki klasy 600 oraz 3 palety silki E24.

Potrzebuję natomiast 70 szt silki E12 na ścianki działowe bo zabrakło.

 

Buduję w Zalesiu, gm. Żabia Wola.

 

Mogę polecić kierownika budowy - rewelacyjnego fachowca :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tu nowa. Wraz z rodzicami zaczynamy budowe w Grodzisku. w zwiazku z tym mam pytanie o wc dla pracownikow. Co sie bardziej oplaca : zbudowac samemu wychodek, kupic gotowy, czy podpisac umowe z firma typu wcchatka? a moze ktos z was ma do odsprzedania kibelek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tu nowa. Wraz z rodzicami zaczynamy budowe w Grodzisku. w zwiazku z tym mam pytanie o wc dla pracownikow. Co sie bardziej oplaca : zbudowac samemu wychodek, kupic gotowy, czy podpisac umowe z firma typu wcchatka? a moze ktos z was ma do odsprzedania kibelek??

ja miałam taki własny ale mieliśmy problem z utylizacją (sąsiedzi się czepiali)i w końcu zamówiliśmy wcchatke koszty niesa tragiczne.i masz wywóz niemartwisz sie o nic.Więc ja polecam kibelk iwypożyczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie otrzymałem smsa od swojego glazurnika, że ma zapalenie opon mózgowych itp.itd. Krótko mówiąc nie może mi dokończyć roboty. No i zostałem z niedokończonymi pomieszczeniami. Macie lub znacie może kogoś, kto jakieś 2-3 dni mógłby popracować? Mam do położenia kilka pasków płytek, fugowanie, klejenie listew narożnych, ewentualnie podłączenie 3 umywalek. Sprawa raczej pilna! Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...