Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

I naprawdę nikt w okolicy ogrodzenia nie robił??? Dziś już obdzwoniłam chyba wszystkich. jak klinkier - to chętnie zrobią, ale jak chcę zrobić cokolik, zatopić w tym słupki i zamontować przęsła, to już nikt nie chce! No, niby dwóch znalazłam, ale za takie pieniądze, że chyba powinnam sama uczyć się robić szalunki...

 

jutro (tj. w czwartek, czyli dzisiaj:)) mam ekipę (firmę) do robienia ogrodzenia na działce ( w Owczarni) - mówią, że ogrodzą działkę w dwa dni ( podmurówka i siatka) - na razie mogę tylko dać namiary - o efektach ich pracy mogę napisać za 2 dni. Panów znalazłam tutaj - są spod Łodzi, na razie terminowi i w porządku, kontaktują się, odbierają telefony., itd., przyjechali na umówioną godzinę, nie marudzili, sami proponowali różne rozwiązania, a do tego chcą rozsądne pieniądze - Kontakt: Kamil Polakowski - 603125381. Mówili, że po nas już coś mają, ale zawsze warto zapytać. W razie, gdyby się nie udało, to w jednym z postów tutaj dostałam namiary na p. Konrada z Grodziska - 668895653. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję sąsiadów :)

 

Mam sąsiadującą działkę do sprzedania w Owczarni (pod Podkową leśną) - 900 m. - może ktoś ma znajomych, którzy szukają ładnego miejsca (mało powiedziane ;)) do zamieszkania, z przyzwoitą komunikacją publiczną z Warszawą (WKD Kazimierówka - na pieszo do działki 12 minut). Szukamy ludzi, którzy będą się chcieli wkrótce zbudować i zamieszkać obok nas. Media w drodze asfaltowej w trakcie podciągania do działek. Hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy na Ostoi na granicy z Komorowem. Teraz przymierzamy się do tynków zewnętrznych, czekamy też na hydraulika i wylewki. Powodzenia roslanka:)

 

No tu już jesteście bardzo zaawansowani, my dopiero planujemy budowę i miała sie zacząć od września ale ze względu na problemy z pozwoleniem na budowę nie wiem czy nie zaczniemy dopiero na wiosnę. Natomiast chętnie skorzystam ze sprawdzonych wykonawców.

pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

ja wprawdzie buduję się w Błoniu, ale grupa Błońska jakoś słabo przędzie, a dwa, ze do grodziska mi bliżej zważywszy na błoński szlaban.

przeczytałam kilkanaście ostatnich stron Waszej grupy, ale nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytania wiec pozwolę sobie je zadać tu - moze ktoś się ulituje.

z góry wielkie dzięki:

szukam ekipy do położenia ocieplenia na domku kanadyjskim. na ocieplenie będzie rzucony częściowo tynk, a częściowo oblicówka drewniana.

ostatnio jak rozmawiałam z kimś 'polecanym' to po pierwsze dowiedziałam się od niego, że między warstwą OSB na ścianie a styropianem nie musi być żadnej przerwy na wentylację bo styropian przecież sam oddycha (?!!!) a po drugie człowiek chyba pierwszy raz słyszał słowo oblicówka, choć jak mu wytłumaczyłąm co to jest to rzekł, ze oczywiście umie cuś takiego kłaść.

generalnie nie wzbudził mojego zaufania...

a tak w ogóle - jakie są ceny za ocieplenie i tynkowanie? tak pi razy oko.

i jeszcze chciałam zapytać o namiary na sprawdzonych blacharzy - możecie kogoś polecić? czy raczej robicie tak, ze kupujcie blachę osobno i osobno szukacie ekipy, czy bierzecie ekipę z materiałem od razu?

wielkie dzięki za wszelki porady i odpowiedzi!

pozdrawiam,

kipsi

 

O cenach można sie dowiedzieć z portalu szukajfachowca.pl. Ja tam sprawdzałam na rożnych aukcjach w mazowieckim za ile sie ludzie ogłaszają i mniej więcej wiedziałam jaki jest rozstrzał na rynku. Mozna tez znaleźć dobrych wykonawców. Pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich,

W ciągu ok miesiąca chcielibyśmy rozpocząć budowę domu w Strzeniówce.

Czy macie może jakąś ekipę budowlaną godną polecenia?

Mam na myśli ekipę która postawi stan surowy otwarty.

Szukamy również taniego składu budowlanego w okolicy.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

 

Polecam pana Stanisława. Słowny , niepijący, ekipa grzeczna i bezproblemowa. Podpowie co zmienić a przede wszystkim oszczędza materiał. Nie tnie jak leci ale mierzy każdą deskę i pręt aby nie było odpadów. Tel 502-373-744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...