Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witajcie,

Czy ktoś chciałby może pozbyć sie latryny - w naprawdę DOBRYM STANIE - to ważne. A może wiecie, gdzie można kupić taki drewniany wychodek na budowę w przyzwoitej cenie? Pozdrawiam

 

Widzialam na grupie kampinoskiej kolega Przemoch się ogłaszł że odda swój przybytek:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

poszukuję ekipy do tynków zewn i wewn. oraz ogólnych wykończeń

okolice Grodziska Maz.

 

Polceam ekipę Pana Mariusza. Chłopaki są z Mazur tel. 695-635-458. U nas robili ocieplenie styropianem , tynki zewn, podbitkę, malowanie , ocieplenie poddasza i karton-gips :)Ekipa naprawdę godna polecenia.

Do tynków wewnętrzynch polecam Pana S. Majchrzaka, tel. 603-635-144. nigdy wczesniej nie mieliśmy tak miłej ekipy :) a tynki są super gładkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polceam ekipę Pana Mariusza. Chłopaki są z Mazur tel. 695-635-458. U nas robili ocieplenie styropianem , tynki zewn, podbitkę, malowanie , ocieplenie poddasza i karton-gips :)Ekipa naprawdę godna polecenia.

Do tynków wewnętrzynch polecam Pana S. Majchrzaka, tel. 603-635-144. nigdy wczesniej nie mieliśmy tak miłej ekipy :) a tynki są super gładkie.

 

dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Roslanka, jeśli będę mogła kogoś polecić, to chętnie służę pomocą.:)

 

Pytanie do wszystkich: Ile płaciliście za projekt ogrodu? Czy stawka 2,5 zł netto za m2 nie jest trochę za wysoka?

 

Ja mam propozycje 500 zl za projekt a nie od ceny metra.mo ogród w sumie bedzie mial jakies 500 m2.

Pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roslanka dzięki za podpowiedź.

może co do cen to rzeczywiście tam zajrzę, ale w tym albo podobnym portalu znaleźliśmy już ' fachowca', który oszukał nas na grubą kaskę. teraz chciałabym kogoś poleconego.... wiem, wiem - marzenia...

 

no to szkoda ze trafiliscie na takich, ja na razie odpukać jestem zadowolona ale zawsze dobrze ich sprawdzam i zabezpieczam sie umowami a portal pozwala sie zorientowac jakie stawki chodza

pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie jeszcze namiary na dobrego hydraulika do inst c.o i wodn. - kanaliz. okolice Grodziska Maz.

dziekuję

 

Ja też mogę polecić swojego - p. Grześ 500 241 046 - trochę wolno ale za to bardzo dokładnie i zawsze konsultuje wszystko z inwestorem - możesz powołać sie na mnie ====>> budowa w Żelechowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję namiarów na sprawdzoną firme od rekuperacji. Budowa w Milanówku.

 

Pozdrawiam,

Magda

 

My korzystaliśmy z firmy Linkair, zresztą polecanej na forum, bardzo fachowo, sprawnie. tel. p. Zenonowicz 602-292-820.

 

O, widzę że już ktoś ich polecił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za projekt ogrodu płaciliśmy w tym roku 1zł / m2. Pani była u nas 3 razy, dokładnie omwaiała nasze wymagania - jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Namiary moge podac jak wrócę wieczorem do domu.

Tak jak obiecałam, podaję namiary na panią projektant:

 

Beata Tyniec - Marciniak

607 - 333 - 663

[email protected]

 

Pani pracuje w szkółce i ma szeroką wiedzę na temat roślin, ich wymagań klimatycznych i glebowych.

Dodatkowo, potrafi słuchać i stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta (umie nawet pogodzić dwie sprzeczne koncepcje: ja chciałam uporządkowanie, mąż - chaos) . Jedyne, co nie wszystkim może pasować, projekt jest sporządzany ręcznie, a nie komputerowo. Nam to jednak nie przeszkadzało, a wręcz pozostawiło pole do wyobraźni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zakończyłem w końcu SSO (zdjęcie mojego płaskodachowca tutaj) i zostało trochę materiałów, które z przyjemnością odstąpię potrzebującym za symboliczną kwotę.

Odbiór we własnym zakresie z Osowca.

 

pręty żebrowane fi 8

- dł. 12m: 5 szt., 10zł/szt

- dł. 6m: 13 szt., 5zł/szt

- i sporo krótszych

- drut wiązałkowy

 

gazobeton h+h

- 24x24x59: 2 palety, 4zł/szt

- 12x24x59: 1/2 palety, 2zł/szt

 

bloczki betonowe: 56 szt., 1,5zł/szt

 

Kontakt: 693-935-199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zostały mi pustaki stropowe keramzytowe TERIVA-III - w sumie jakieś 135 szt. - odstapie za 620 PLN - obiór osobisty z Pruszkowa Malich.

 

I aby nie był to kompletny spam zdjęcia z mojej budowy można obejrzeć w tym wątku:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?121133-Budowa-dom%C3%B3w-jednorodzinnych-Warszawa-i-okolice-SSO

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...