Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witajcie,

 

Ekipa, która skończyła u mnie właśnie budować, jest wolna. Mieli co prawda umówione kolejne zlecenie, ale inwestor zrezygnował z rozpoczęcia budowy. Teraz kończą jeszcze dom w Milanówku, ale spokojnie mogą przystąpić np. do wylania fundamentów przed zimą, a potem do robót murarskich na wiosnę. Polecam ich, bo są bardzo samodzielni, myślący (a w przypadku budowlańców to nie takie oczywiste), a budowanie z nimi było naprawdę bezproblemowe. Budują domy pod klucz - od fundamentów po wykończeniówkę, łącznie z dachem. Mają własną przyczepę w pełni wyposażoną, więc jedyne, co trzeba im zapewnić, to woda i prąd.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej :) macie namiary na sezonowane drewno kominkowe w naszej okolicy ? najlepiej z dowozem

Kasia :)

 

W sobotę byłem po brykiety tutaj : http://www.darkon.eu/index.php i widziałem drewno w "klatkach". Nie interesowało mnie więc nic o nim nie wiem ale firma ma samochód z windą i paleciaka więc ewentualny rozładunek zmechanizowany o odbiorcy jest gwarantowany. Pamietam, że dowóz do mnie do Kad to 40 PLN za jeden kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłem po brykiety tutaj : http://www.darkon.eu/index.php i widziałem drewno w "klatkach". Nie interesowało mnie więc nic o nim nie wiem ale firma ma samochód z windą i paleciaka więc ewentualny rozładunek zmechanizowany o odbiorcy jest gwarantowany. Pamietam, że dowóz do mnie do Kad to 40 PLN za jeden kurs.

 

Heh, też byłem tam wczoraj po brykiety i pytałem o wysezonowane drewno do kominka - jest szansa że będzie. Obserwujcie aukcje ->na allegro<-, jak pojawi się drewno to znaczy że dostawa przyjechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Z przyjemnością przyłączam się do Waszej grupy, od dawna jestem biernym uczestnikiem, teraz to "legalizuję". Na ukończeniu mamy (ja i moja rodzinka) dom w Starej Wsi na ul. Tarniny. Wielokrotnie korzystałem już z Waszych porad zamieszczanych na forum.

 

Dziś chciałbym zapytać, czy ktokolwiek orientuje się jak wyglądają plany inwestycyjne gazowni w Starej Wsi. Jaka jest perspektywa zgazyfikowania ul. Tarniny? Kiedyś słyszałem, że jest to już tuż tuż (miało to być nawet do końca 2009 r.), ale nic jakoś nie słychać. W gazowni w Pruszkowie odsyłają mnie do warszawy, tam z kolei nie można się dodzwonić, zresztą nie wiem, czy telefonicznie ma to jakiś sens. Może więc ktoś z forumowiczów ma jakieś wieści?

 

Przy okazji - czy macie jakieś doświadczenia nad jakością usług firm ochroniarskich w Starej Wsi (szybko przyjeżdżają, częst patrolują itp)? Którą firmę wybrać?

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Z przyjemnością przyłączam się do Waszej grupy, od dawna jestem biernym uczestnikiem, teraz to "legalizuję". Na ukończeniu mamy (ja i moja rodzinka) dom w Starej Wsi na ul. Tarniny. Wielokrotnie korzystałem już z Waszych porad zamieszczanych na forum.

 

Dziś chciałbym zapytać, czy ktokolwiek orientuje się jak wyglądają plany inwestycyjne gazowni w Starej Wsi. Jaka jest perspektywa zgazyfikowania ul. Tarniny? Kiedyś słyszałem, że jest to już tuż tuż (miało to być nawet do końca 2009 r.), ale nic jakoś nie słychać. W gazowni w Pruszkowie odsyłają mnie do warszawy, tam z kolei nie można się dodzwonić, zresztą nie wiem, czy telefonicznie ma to jakiś sens. Może więc ktoś z forumowiczów ma jakieś wieści?

 

Cześć,

Ja zaczynam budowę na Poziomkowej i mam umowę z gazownią, że u nas ma być najpóźniej we wrześniu 2011

 

Przy okazji - czy macie jakieś doświadczenia nad jakością usług firm ochroniarskich w Starej Wsi (szybko przyjeżdżają, częst patrolują itp)? Którą firmę wybrać?

 

Przy okazji - masz dobrego kierownika budowy? Poszukuje namiarów na człowieka, ktory przypilnuje mi ekipy, która robi stan zero. Mój docelowy kierbud się wakacjuje a budowę przejmie pewnie na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Witam

zima się zbliża i trzeba kupić Ekogroszek, czy możecie polecić skład węgla w Pruszkowie i okolicach?

 

W zeszłym roku widziałem na forum że ludzie się "składają" na jeden duży transport bezpośrednio z kopalni - czy ktoś nadal coś takiego organizuje?

 

pozdr

Michal

 

Potrzebuję też zrobić odwodnienie dachu - czy ktoś może polecić ekipę która robi w okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z Szanownych Grupowiczów orientuje się jak wygląda sprawa budowania przydomowej oczyszczalni ścieków w Osowcu (dokładnie tam, bo podobno dla Żabiej Woli obowiązują inne warunki). Pytałem w urzędzie gminy i w starostwie, ale uzyskałem od trzech różnych urzędników rozbieżne informacje dlatego pytam czy może komuś udało się otrzymać pozwolenie na taką oczyszczalnię. Pow. mojej działki to 1130 metrów (sąsiedzi nie mają studni z tego co mi wiadomo). Na razie w planie zagospodarowania terenu mam szambo, ale chętnie bym zmienił to na coś bardziej "samoobsługowego" :)

 

I tak przy okazji - słyszałem, że gmina Żabia Wola otrzymała dotację na budowę oczyszczalni i kanalizacji, ale grupa kilku osób (podobno ekologów :bash:) blokuje rozpoczęcie inwestycji. Ktos wie może coś więcej?

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ania_marcin.

 

Mieszkam w Osowcu na ulicy Sarenki (na wysokości Szkolnej 83) i mam neostradę na linii telefonicznej TP S.A.

 

Sprawa dostępu do internetu szerokopasmowego wiązała się z realizacją inwestycji TP S.A., która rozpoczęła się chyba ze dwa lata temu a skończyła w czerwcu. Najlepiej uderzać do TP-sy i dowiadywać się o możliwość podłączenia lini.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić jakiś sklad drewna, potrzebuję mat. na więżbę dachową i strop drewniany

dzięki

Ja w zeszłym roku brałem na składzie przy Babicach ul. Warszawska - skład "Bolo" tel 665 105 451 i 606 919 615, moja ekipa bardzo sobie chwaliła że proste drzewo i się dobrze robi, wiem że brali też później u niego jak robili następną budowę i brał też kolega i jego ekipa też nie narzekała.

 

 

Mam pytanie czy ktoś z Was robił odwodnienie dachu - zastanawiam się czy jest sens wydawać na to pieniądze, dom postawiłem w Pruszkowie gdzie są wysokie wody gruntowe i na dodatek w ziemi jest sporo gliny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygzak: a możesz podać ceny i pokazać jakieś przykładowe zdjęcia prac pana Sylwka? albo jakieś namiary, gdzie kładł?

 

Zapłaciłem ok 100zł/m2 razem z kostką nostalit z jadaru.

Namiarów nie dam - niech On poda sam, ja nie czuję się upoważniony do podawania adresów obcych mi ludzi. Co najwyżej mogę pokazać jak jest zrobione u mnie, ale naprawdę nic szczególnego - po prostu porządnie, równo ułożona kostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...