Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

WItajcie,

Poszukuję kogoś rozsądnego i sprawdzonego do zrobienia kominka w okolicach Milanówka.

Będę wdzięczny za wszelki namiary.

 

Polecam firmę z Zielonej Góry kominkiikominy.pl Montują kominki na terenie całej Polski, polecani na forum, ceny konkurencyjne. Właśnie dziś przywieźli mi do Milanówka wkład z płaszczem wodnym do kominka, a potem zrobią obudowę z kafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Polecam firmę z Zielonej Góry kominkiikominy.pl Montują kominki na terenie całej Polski, polecani na forum, ceny konkurencyjne. Właśnie dziś przywieźli mi do Milanówka wkład z płaszczem wodnym do kominka, a potem zrobią obudowę z kafli.

Podłączam się z poleceniem, fachowo i rzeczowo, mile wspominam współpracę z Panem Danielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słup energetyczny poszukiwany

 

Moi Drodzy,

powoli szykujemy sie na wiosenna budowe w Pruszkowie. Poszukuje aktualnie słupa energetycznego i skrzynki bo musimy sobie poszukac elektryka i zorganizowac prąd na budowe.Jest jeszcze troche czasu wprawdzie ale moze ktos z Was ma do oddania albo do odsprzedania za rozsądna cenę ?

Elektryka tez szukam w zasadzie wiec bede wdzieczna za jakis kontakt do kogos poleconego z naszych okolic.

 

pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka tez szukam w zasadzie wiec bede wdzieczna za jakis kontakt do kogos poleconego z naszych okolic.
@roslanka

Ja na tym samym etapie :) jakiś czas temu zacząłem spisywać polecane osoby, elektryków mam takich na liście (przy okazji widać, kogo pytać o referencje, ale skoro pisze na forum, to już samo w sobie jest chyba referencją):

 

elektryk:

1. Elektryka moge z czystym sumieniem polecić - ma tylko jedną wadę - gaduła przeokrutny. Stawkę ustaliłem za całość prac elektrycznych i nic mnie nie interesowało - post tomanio z dn. 20-10-10, gr. n-d

2. Jan Rudnicki, 609 882 322 lub 46 856 50 99 - post ~AS~, z dn. 7-11-10, gr. n-d

3. http://www.energotechnika.com.pl/ - post sylvia1 z dn. 9-11-10, gr.n-d

 

Powodzenia i daj znać, którego wybierzesz i jak się z nim rozmawia (może już na priv).

 

Przy okazji - a gdzie budowa?

 

Pytanie: czy ktoś zna wykonawcę Hanbud z Janek k/wwy? wykonują dachy. szukam kogoś, kto miał z nimi już do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słup energetyczny poszukiwany

 

Moi Drodzy,

powoli szykujemy sie na wiosenna budowe w Pruszkowie. Poszukuje aktualnie słupa energetycznego i skrzynki bo musimy sobie poszukac elektryka i zorganizowac prąd na budowe.Jest jeszcze troche czasu wprawdzie ale moze ktos z Was ma do oddania albo do odsprzedania za rozsądna cenę ?

Elektryka tez szukam w zasadzie wiec bede wdzieczna za jakis kontakt do kogos poleconego z naszych okolic.

 

pozdrawiam roslanka

 

Pan Rybkowski tel. 502 374 802 zrobi Ci przyłącze, postawi słup i zamontuje skrzynkę tzw. RB. Po zrobieniu przyłącza docelowego zabierze słup i skrzynkę.

Powodzenia.

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze.

Właśnie się zarejestrowałem i mam nadzieję na ciekawe dyskusje i wymianę doświadczeń.

Trochę autoprezentacji:-)

Jestem inżynierem budownictwa z 10 letnim doświadczeniem, zdobytym w międzynarodowych firmach zajmujących się projektowaniem, wykonawstwem oraz obsługą inwestycji budowlanych, takich jak, budynki biurowe, fabryki, hale magazynowe, budownictwo infrastrukturalne oraz mieszkaniowe. Zaraz na początku 2011 uruchomię własna firmę oferującą: projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze, adaptacja projektów gotowych do warunków lokalnych, uzyskanie pozwoleń administracyjnych, realizacja inwestycji na zasadach generalnego wykonawcy lub jako inwestor zastępczy (wg zapotrzebowania: stany surowe lub deweloperskie), projekty aranżacji wnętrz. Wszystko to w oparciu o doświadczenie własne oraz zespół współpracowników, posiadających wiedzę teoretyczną i wieloletnią praktykę zdobytą przy realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Zakładany obszar działania to Mazowsze.

Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania związane z waszymi planami budowy, to postaram się pomóc.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Artur Stocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje namiarów na sprawdzonego fachowca do zabudowy garderoby wraz z drzwiami przesuwnymi. Bede wdzieczny za pomoc.

 

RL odnośnie garderoby, to mogę polecić firmę KORA pana Grzegorza Kaczora z Warszawy. Korę polecił m znajomy a u mnie wykonali kompletną kuchnię + mnóstwo szaf wnękowych i innych mebli od szafek, półek, komód, stolików itp. Profesjonaliści zarówno, jeżeli chodzi o sam produkt, ale też jako montażyści tego co wyprodukują.

Namiary powinny być w necie.

Pozdrawiam

AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Powoli przymierzamy się do budowy w okolicach Owczarni/Książenic. Projekt indywidualny, szukamy na razie wykonawcy SSO. Mam poczucie, że ładujemy się w jakieś wielkie szaleństwo. :o

 

 

A jest w ogóle szansa na POŚ jeśli w planie miejscowym jest zapis o docelowej kanalizacji, a jako rozwiązanie tymczasowe podają szambo? Problem w tym, ze mojej okolicy ta kanalizacja to bardzo odległa przyszłość. W urzędzie powiedzieli, że może byłaby szansa, gdyby działka była większa (ma 1500m2), bo będą za małe odległości od studzienki chłonnej do granic działki. To ja już nie wiem - plan decyduje czy wielkość działki i decyzja urzędu? Jest jakiś sposób by jednak tą oczyszczalnię zrobić?

 

M+M

Przedstawiłem się 2 posty powyżej.

Może mógłbym zaproponować swoje usługi. Mój e-mail to [email protected] Na priv opowiem szerzej o ofercie.

Pozdrawiam

AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Chcemy rozpocząć budowę w przyszłym roku w okolicach Grodziska/Milanówka i stąd gorąca prośba do wszystkich: polećcie nam proszę ekipę budowlaną, taką naprawdę sprawdzoną, która umie budować z betonu komórkowego/silikatów, zwraca uwagę na mostki termiczne, wie co to dom energooszczędny, działa sprawnie, można jej zaufać itd.

 

Z góry dzięki!

 

Witaj boa.

A może mógłbym zaproponować swoje usługi? Krótko się przedstawiłem kilka wpisów powyżej. Jeżeli będziesz zainteresowany, to proszę o kontakt [email protected] Postaram się wyjaśnić wszystko szczegółowo.

Pozdrawiam

AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Powoli przymierzamy się do budowy w okolicach Owczarni/Książenic. Projekt indywidualny, szukamy na razie wykonawcy SSO. Mam poczucie, że ładujemy się w jakieś wielkie szaleństwo. :o

 

 

A jest w ogóle szansa na POŚ jeśli w planie miejscowym jest zapis o docelowej kanalizacji, a jako rozwiązanie tymczasowe podają szambo? Problem w tym, ze mojej okolicy ta kanalizacja to bardzo odległa przyszłość. W urzędzie powiedzieli, że może byłaby szansa, gdyby działka była większa (ma 1500m2), bo będą za małe odległości od studzienki chłonnej do granic działki. To ja już nie wiem - plan decyduje czy wielkość działki i decyzja urzędu? Jest jakiś sposób by jednak tą oczyszczalnię zrobić?

 

Witam przyszłych sąsiadów :) szaleństwo może nie ale dużo pracy, my właśnie kończymy budowę w Owczarni na Książenickiej. Powodzenia więc:) Pozdr Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłych sąsiadów :) szaleństwo może nie ale dużo pracy, my właśnie kończymy budowę w Owczarni na Książenickiej. Powodzenia więc:) Pozdr Ewa

 

a czy może budowa tam gdzie dwa domy równocześnie obok siebie się budują?? bo jezeli tak to bedziemy sasiadami, ja poki co stan surowy otwarty praktycznie na przeciwko przez droge, druga linia zabudowy.

 

Pozdrawiam,

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić swojego projektanta? Potrzebuję wykonać projekt zamienny. Dobrze by było, gdyby projektant był w stanie również doradzić jakie papiery etc. trzeba złożyć przy projekcie zamiennym na terenie powiatu grodziskiego - mam już PnB i robię kilka zmian istotnych. Chyba że ktoś z forum może doradzić / wykonać projekt zamienny? Mamy tu jakichś projektantów?

Na razie zidentyfikowałem Artura S., zgłoszę się pewnie potem. Przy okazji - czy Artur_Stocki oraz ~AS~ to ta sama osoba?

 

edit: I oczywiście dobrego Nowego Roku, żeby wszystkie budowy się w terminie kończyły, wykonawcy byli rzetelni, urzędnicy przyjaźnie nastawieni, a ceny materiałów tylko malały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio chodziłem i podpatrywałem...;) jesteście dużo dalej z budową niż my. kiedy planujecie przeprowadzkę jeśli można podpytać ??

 

wszystkiego dobrego w nowym roku!!

 

Witam

Wszystkiego dobrego również !

 

Jesteśmy dużo dalej ale, budowę zaczęliśmy już w marcu 2010, niestety przez pogodę mamy spore opóźnienie, przeprowadzkę planowaliśmy na wiosnę ale jakoś wątpię, żeby nam się udało. Skończyliśmy praktycznie tynki wew. (zostały jeszcze małe poprawki) mamy już też wszystkie przyłącza czekamy teraz na pogodę :) i zaczynamy wylewki i inne bajery :D

 

Jak zobaczyłam Wasz dom to byłam w szoku :) nie wiem kiedy zdążyliście się wybudować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić swojego projektanta? Potrzebuję wykonać projekt zamienny. Dobrze by było, gdyby projektant był w stanie również doradzić jakie papiery etc. trzeba złożyć przy projekcie zamiennym na terenie powiatu grodziskiego - mam już PnB i robię kilka zmian istotnych. Chyba że ktoś z forum może doradzić / wykonać projekt zamienny? Mamy tu jakichś projektantów?

Na razie zidentyfikowałem Artura S., zgłoszę się pewnie potem. Przy okazji - czy Artur_Stocki oraz ~AS~ to ta sama osoba?

 

edit: I oczywiście dobrego Nowego Roku, żeby wszystkie budowy się w terminie kończyły, wykonawcy byli rzetelni, urzędnicy przyjaźnie nastawieni, a ceny materiałów tylko malały :)

 

Nam projekt zamienny rysowała p. Firlej z Grodziska (właściwie z Jaktorowa). Złożyliśmy u niej projekt w wersji podstawowej, poprowadziła wszelkie formalności aż do PnB. Wykonała rysunki, złożyła dokumenty...i.t.p. namiary ślę na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić swojego projektanta? Potrzebuję wykonać projekt zamienny. Dobrze by było, gdyby projektant był w stanie również doradzić jakie papiery etc. trzeba złożyć przy projekcie zamiennym na terenie powiatu grodziskiego - mam już PnB i robię kilka zmian istotnych. Chyba że ktoś z forum może doradzić / wykonać projekt zamienny? Mamy tu jakichś projektantów?

Na razie zidentyfikowałem Artura S., zgłoszę się pewnie potem. Przy okazji - czy Artur_Stocki oraz ~AS~ to ta sama osoba?

 

edit: I oczywiście dobrego Nowego Roku, żeby wszystkie budowy się w terminie kończyły, wykonawcy byli rzetelni, urzędnicy przyjaźnie nastawieni, a ceny materiałów tylko malały :)

 

mikel_1 czytałem co doradził Hektorek. To chyba najlepsze wyjście.

Artur_Stocki i AS to to samo, tylko szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...