Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Majster co u mnie budował:

 

p. Grzegorz Kramek

604401916

 

Ja z kolei bardzo bym poprosił o namiary na jakiegoś dobrego i niedrogiego elektryka. Mój chce 70 pln/punkt do tego rozdzielnia 150 pln za rząd bezpieczników (chyba, bo nawet nie wiem co to znaczy, w sumie jakiś 500-1000 rozdzielnia) i 1000 podłaczenia od domu do skrzynki. Nie znam cen ale wydaje mi się strasznie drogo. Mówi, że miedź ostatnio poszła mocno do góry, że robi z najlepszych kabli, że na każde pomieszczenie daje dwie fazy (oddzielnie światło oddzielnie gniazdka). Nie znam się i będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam,

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie poszukuje namiarów na forumowego Starego od okien, drzwi polecanego wielkotrotnie na forum? i forumowego "Zbycha" od alarmów.

Przeglądam te watki ale nigdzie nie magę znaleźć

pozdrawiam

 

Forumowy "Stary" to wg moich danych Krzysztof Wycech. Firma Aprel, sprzedaje m.in okna Adams z mrągowa na profilu Brugmann. Właśnie w piątek podpisałem z nim umowe na okna.

 

namiary: 604170274

 

w nacie beda namiary na siedzibe firmy, gdzie na morcinka w wawie jak się nie mylę.

 

pozdrawiam,

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster co u mnie budował:

 

p. Grzegorz Kramek

604401916

 

Ja z kolei bardzo bym poprosił o namiary na jakiegoś dobrego i niedrogiego elektryka. Mój chce 70 pln/punkt do tego rozdzielnia 150 pln za rząd bezpieczników (chyba, bo nawet nie wiem co to znaczy, w sumie jakiś 500-1000 rozdzielnia) i 1000 podłaczenia od domu do skrzynki. Nie znam cen ale wydaje mi się strasznie drogo. Mówi, że miedź ostatnio poszła mocno do góry, że robi z najlepszych kabli, że na każde pomieszczenie daje dwie fazy (oddzielnie światło oddzielnie gniazdka). Nie znam się i będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam,

r

 

Wczoraj siedziałam z notatnikiem do 4 w nocy i spisywałam namiary na wykonawców z "Wymiana doświadczeń ogólnie" - "Solidni Warszawa i okolice" - oczywiście, zdarzają się tam fałszywki, czyli wykonawcy ogłaszają się sami, ale są sposoby, żeby to wykryć, przede wszystkim ważne jest kto zamieszcza wpis. Z moich notatek, namiary na polecanych elektryków:

 

- elektrycy - "instalacje inteligentnego domu, instalacja alarmowa i niskie prądy" (cokolwiek to znaczy) - Janusz Klonowski - 601513215, (post od Anna Kotyńska, #2121, str.107)

- elektrycy - pan Piotr Modzelewski - 602835207 - post od michal_marki, # 2133, str. 107, oraz od Stasiowa mama, # 2074, str.104

 

Swoją drogą, ciekawa jestem jakie mają ceny - jeśli zdecydujesz się zadzwonić, napisz, czy lepsze od tych, które proponuje Twój. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy "Stary" to wg moich danych Krzysztof Wycech. Firma Aprel, sprzedaje m.in okna Adams z mrągowa na profilu Brugmann. Właśnie w piątek podpisałem z nim umowe na okna.

 

namiary: 604170274

 

w nacie beda namiary na siedzibe firmy, gdzie na morcinka w wawie jak się nie mylę.

 

pozdrawiam,

r

 

Wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja z kolei bardzo bym poprosił o namiary na jakiegoś dobrego i niedrogiego elektryka.

 

r

 

Pan Rybkowski tel. 502 374 802 z ekipą u mnie stawiał RBtkę z przyłączem i papierologią 3 lata temu i instalację wewnętrzną z przyłączem do skrzynki w ogrodzeniu 2 lata temu więc moje ceny są nieaktualne. Ja jestem zadowolony ale u innego forumowicza jego ekipa zaliczyła wpadkę i było o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Rybkowski tel. 502 374 802 z ekipą u mnie stawiał RBtkę z przyłączem i papierologią 3 lata temu i instalację wewnętrzną z przyłączem do skrzynki w ogrodzeniu 2 lata temu więc moje ceny są nieaktualne. Ja jestem zadowolony ale u innego forumowicza jego ekipa zaliczyła wpadkę i było o tym na forum.

 

Wpadki każdemu się mogą zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi:) Najważniejsze, żeby wykonawca sprawy nie olał, tylko przyjechał, przeprosił i poprawił bez problemu. Żeby poczuł się odpowiedzialny za swój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie poszukuje namiarów na forumowego Starego od okien, drzwi polecanego wielkotrotnie na forum? i forumowego "Zbycha" od alarmów.

Przeglądam te watki ale nigdzie nie magę znaleźć

pozdrawiam

 

Namiarki na forumowego Zbycha - 502 255 017 - ja korzystałem z usług Roberta z arm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadki każdemu się mogą zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi:) Najważniejsze, żeby wykonawca sprawy nie olał, tylko przyjechał, przeprosił i poprawił bez problemu. Żeby poczuł się odpowiedzialny za swój błąd.
własnie, ciekawi mnie, jak się sprawa zakończyła, bo jakoś wujek Google mi nie pomógł niestety w odnalezieniu tej sprawy na naszym forum :)

Pan R. na razie robi dobre wrażenie po kilku tel. i jednym spotkaniu, zobaczymy, może będzie u mnie pracował, choć zależy to również od cen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Czy możecie polecić dobrego glazurnika i ekipę od wykończenia karton-gipsem?Pilnie poszukuję namiarów.

 

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś z Was ma podłogi z gresu wykończone cokołami wpuszczonymi w ścianę (zlicowane ze ścianą)? Mam coś takiego w projekcie i zastanawiam się, jak to się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, ciekawi mnie, jak się sprawa zakończyła, bo jakoś wujek Google mi nie pomógł niestety w odnalezieniu tej sprawy na naszym forum :)

 

Post Zonzi z dnia 29.09.2009 - strona 673.

 

" Napisał psed

Elektryk Pan Rybkowski tel. 502 374 802.

 

Ja nie moge polecic tego Pana i wspolpracujacych z nim ludzi. Instalacje poprowadzone niezgodnie z PN i przepisami - 1.5 mm do gniazd, 2 żyłowe przewody do oświetlenia, przewody szły jak popadnie etc.

 

pozdrawiam "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post Zonzi z dnia 29.09.2009 - strona 673.

 

" Napisał psed

Elektryk Pan Rybkowski tel. 502 374 802.

 

Ja nie moge polecic tego Pana i wspolpracujacych z nim ludzi. Instalacje poprowadzone niezgodnie z PN i przepisami - 1.5 mm do gniazd, 2 żyłowe przewody do oświetlenia, przewody szły jak popadnie etc.

 

pozdrawiam "

 

U nas elektryke też robil pan R. W zasadzie jest ok. Na pewno ma doswiadczenie i nie zrobi np. instalacji w kuchni na jednym bezpieczniku jak to czytam w innych watkach. Natomiast cala gore zrobil nam kablami 1.5 mm i dol rowniez. Przeczytalismy posta zonziego i zaczelismy przezucac wszystkie info na ten temat. Wzielismy nawet innego elektryka, zeby sprawdzil to co jest zrobione. Suma sumarum gora zostala na 1.5 mm pozniewaz tynkarze tynkowali i zatynkowali... A dol byl wymieniany, bodajze oswietlenie zostalo na 1.5 mm, a kontakty na 2.5 mm. Pan R do konca szedl w zaparte, ze 1.5 mm wystarczy i byc moze gdzie niegdzie by wystarczylo ale patrzac na to ile sprzetow teraz jest na prad i jakie obciazenia instalacja musi przejac to jednak nie wiem czy do konca ma racje. Na pewno slusznie porobil wiecej obwodow niz bylo to w projekcie i dlatego uwazal ze 1.5 mm wystarczy skoro w kuchni mam bodajze 3 obwody, pralka na oddzielnym obwodzie itd. Dodatkowo rozliczenie sie z tym panem mocno ruszylo mi nerwy. Na szczescie bylo minelo. Obecnie po malu wszystko podlączamy i jak na razie wszystko dziala, oprocz jednego wlacznika, ktory nam do niczego nie pasuje;)Moj maz jak podlacza kontakty to klnie na czym swiat stoi na kable 2.5mm, bo ma problemy z upchnieciem ich do puszek i to tych wiekszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, ciekawi mnie, jak się sprawa zakończyła, bo jakoś wujek Google mi nie pomógł niestety w odnalezieniu tej sprawy na naszym forum :)

Pan R. na razie robi dobre wrażenie po kilku tel. i jednym spotkaniu, zobaczymy, może będzie u mnie pracował, choć zależy to również od cen :)

 

ja mam pytanie techniczne - czy możesz mi podpowiedzieć jak szukać takich szczegółów jak namiary na kogoś na przykład poprzez Google na tym forum? Wątki zawsze można przejrzeć, ale to zabiera duuuużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...