Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Jak dotąd miałem dostęp do KNAUFa z frezem po 117pln/m3, ale od poniedziałku ma być podwyżka rzędu 10-15%, chyba że mają w hurtowni jakieś większe stany magazynowe ze "starych" dostaw...

 

Jeśli mógłbyś sie dowiedziec byłoby super!:)potrzebujemy z 31m3.A może wyślesz na priv kontakt do siebie byłabym wdzieczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

od kwietnia zaczynamy budować własny dom i jesteśmy na etapie szukania ekipy dekarzy, dobrej ekipy dekarzy w okolicach Brwinowa, Milanówka, Grodziska Maz....

 

może ktoś z szanownych Forumowiczów ma jakieś dobre namiary i doświadczenia...

 

byłabym wdzięczna za info

 

pozdrawiam wszystkich Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kwietnia zaczynamy budować własny dom i jesteśmy na etapie szukania ekipy dekarzy, dobrej ekipy dekarzy w okolicach Brwinowa, Milanówka, Grodziska Maz....

 

może ktoś z szanownych Forumowiczów ma jakieś dobre namiary i doświadczenia...

Ja się przychylam do prośby, też dekarzy szukam... albo raczej cieślo-dekarzy :D

A z ekip to mam już 2 bez polecenia (sam znalazłem) - hanbud janki oraz ktoś współpracujący z dachluxem. Plus jest taki, że materiały vat 8% i jeszcze trochę zniżek... :) ekipą polecaną mogę się podzielić, jak się z nimi umówię samodzielnie lub zdecyduję nie korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciwko mojego bloku budują dom i właśnie hanbud kładł pokrycie dachowe. Właściciel nie miał zastrzeżeń do dekarzy tylko do szefostwa, ponieważ chcieli wyrwać jeszcze jakieś pieniądze za coś co już zapłacili... ale dogadali się jakoś. Właściciel mi doradzał żeby dokładnie czytać i trzymać się umowy. Dach stoi ponad rok i nie przecieka. Dodam, że dom nie jest zamieszkały. Nie wiem jak cenowo...

 

Ja też wybieram się po wycenę dachu do hanbudu.

 

Dachluxu zupełnie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Znajomi z Milanówka szukają polecanej ekipy do położenia dachówki, budowa jeszcze nie ruszyła więc realny termin roboty to koniec tego roku/początek następnego, będę wdzięczna za wszelkie namiary :)

Asia

 

Ja mogę polecić ekipę p. Karola z Dachluxu. Jestem zadowolona z ich pracy, ekipa zgrana, szybko robią, dach kryty karpiówką. Budowa w Milanówku(zainteresowanym mogę pokazać efekt ich pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

może koś z Was orientuje się w cenach styropianu..Chcielibyśmy kupić na ocieplenie domu troche metrów wiemy ze 12cm ale jakiej firmy???i gdzie bedzie najtaniej..

 

Pozdrawiam

Marzena

 

Ja kupowałam z firmy Styropmin z Mińska Maz. Tynkarze zastrzeżeń nie mieli, w okolicy jest też producent w Kajetanach na ul. Brzozowej ceny niższe niż w firmie Styrmann w Kampinosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szef ekipy dal mi namiar do zaprzyjaznionego hydraulika, twierdzac, ze to dobry fachowiec i mozna go wziasc poczawszy od polozenia rur w fundamentach konczac na CO, wyliczeniach, doradztwie co do pieca itd.

 

Jest to p. Krzysztof Gałkowski z Grodziska Maz.

W googlu znalazlem taki trop ale nie wiem czy to nie zbieznosc

nazwisk i imion:

 

"Fibex" Instalacje Sanitarne, Wodno-Kanalizacyjne i C. O. Usługi Remontowo-Budowlane. Gałkowska Władysława i Gałkowski Krzysztof

 

Ktoś miał kontakt z tym Paniem?Jakies opinie?

 

Pozdraiwam

strix

Witam na forum!

 

Czy ktoś miał do czynienia z firmą FIBEX z Grodziska Maz.? Jakieś opinie?

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co szukaja dekarza, polecam skontaktowac sie z Panem Michałem Dąbrowiszem z Dachluxu na Modlińskiej w Warszawie i zaklepac sobie ekipe Pana Diabla. Wiele osob na forum ich chwalilo a ja tylko moge potwierdzic ze robota pierwsza klasa (jesien, zima - nic nie przecieka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co szukaja dekarza, polecam skontaktowac sie z Panem Michałem Dąbrowiszem z Dachluxu na Modlińskiej w Warszawie i zaklepac sobie ekipe Pana Diabla. Wiele osob na forum ich chwalilo a ja tylko moge potwierdzic ze robota pierwsza klasa (jesien, zima - nic nie przecieka)
Napiszesz, jak się Diablo nazywa z imienia i nazwiska? Mam wycenę z Dachluxu i zastanawiam się, żeby Diabla wziąć, skoro już o nim tak dobrze piszą....

A pan Michał Dąbrowicz ma swój wątek na forum tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za info dot styropianu:)

 

Może ktoś z was robił projekt melioracyjny i może polecić kogoś kto się tym zajmuje w naszych okolicach??Nasza działka pływa wszystkie pływają z sąsiednich ale że my budujemy to podobno przez nas..ale niebede wnikać w szczegóły gdzie mamy odprowadzić wode z działki jeśli nie ma kanalizacji rowów a drenaż jest nieczynny??

 

Pozdrawiam

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniego transportu. Potrzebuję przewieźć styropian (22 paczki) z Mszczonowa do Żelechowa.

U nich transport 200 zł.

Wydaje mi się drogo, ale może takie są stawki?

Spróbuj u pana Piotra z Trans-Piotr ze strzeniówki. Kontakt na priv. Płaciłem za podobny transport (tylko mniej styropianu) z nowej wsi pod nadarzynem do okolic Błonia chyba ze 100 zł. Ale u ciebie jest większa odległość i więcej do przewiezienia...

Przy okazji napisz, jaki masz styropian, cena i skąd bierzesz? czemu akurat mszczonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciwko mojego bloku budują dom i właśnie hanbud kładł pokrycie dachowe. Właściciel nie miał zastrzeżeń do dekarzy tylko do szefostwa, ponieważ chcieli wyrwać jeszcze jakieś pieniądze za coś co już zapłacili... ale dogadali się jakoś. Właściciel mi doradzał żeby dokładnie czytać i trzymać się umowy. Dach stoi ponad rok i nie przecieka. Dodam, że dom nie jest zamieszkały. Nie wiem jak cenowo...

 

Ja też wybieram się po wycenę dachu do hanbudu.

 

Dachluxu zupełnie nie znam.

Sprawdziłem oba, jedź do Dachluxu, są bardziej konkurencyjni. Cena nawet 15-20% niższa za ten sam materiał, robocizna podobny koszt. Dla dachluxu pracuje forumowy Diablo, gdzieś ktoś pisał do niego kontakt, można poprosić, żeby on był wykonawcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj u pana Piotra z Trans-Piotr ze strzeniówki. Kontakt na priv. Płaciłem za podobny transport (tylko mniej styropianu) z nowej wsi pod nadarzynem do okolic Błonia chyba ze 100 zł. Ale u ciebie jest większa odległość i więcej do przewiezienia...

Przy okazji napisz, jaki masz styropian, cena i skąd bierzesz? czemu akurat mszczonów?

Knauf podłoga pro z frezowaniem 178zł/m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już nie ma w starej cenie, po podwyżce mogę go mieć po 126pln/m3. Kontakt do mnie jest w temacie pod adresem:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url

 

Jeśli mógłbyś sie dowiedziec byłoby super!:)potrzebujemy z 31m3.A może wyślesz na priv kontakt do siebie byłabym wdzieczna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...