Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Na razie mi wycenili na 16k, ale jeszcze czekam na wycenę Diabla (taki forumwicz, z Dachluxem też współpracuje), oby była niższa to i u mnie popracuje :) (piszę tak, bo mam nadzieję, że przeczyta :D )

Mnie chodzi o ułożenie samej dachówki, dechy i papa już lezy. Te 16 tysięcy to za jaką powierzchnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o ułożenie samej dachówki, dechy i papa już lezy. Te 16 tysięcy to za jaką powierzchnię?
Dokładnie, to jest koszt za pracę dekarza, tj. ułożenie dachówki ceramicznej zakładkowej. Pow. dachu 273 mkw, ukształtowanie dachu jak na stronie firmy projektowej. Czy możesz napisać, jako ofertę otrzymaliście od nich za robociznę?

I jeśli mogę, to poproszę cieślę na priv, właśnie szukam.

Ponieważ jesteśmy już na etapie wykończeniówki, postaram się jak najszybciej przedstawić swoją listę fachowców, z których jestem zadowolony.
Bardzo dobry pomysł. A czy możesz ich wrzucić na stronę grupy? (jak ktoś nie zna, jest taka strona m.in. z kontaktami, tutaj) Nie wszyscy dobrze znoszą podawanie kontaktów publicznie, a to forum jednak jest publiczne... strona trochę mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest koszt za pracę dekarza, tj. ułożenie dachówki ceramicznej zakładkowej. Pow. dachu 273 mkw, ukształtowanie dachu jak na stronie firmy projektowej. Czy możesz napisać, jako ofertę otrzymaliście od nich za robociznę?

I jeśli mogę, to poproszę cieślę na priv, właśnie szukam

Nie robiłam jeszcze ciesielki.

Do Dachluxa jeszcze nie zwracałąm się, a inna firma chciała 60 zł za m kwadr. ułożenia dachówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogoś w naszej okolicy kto sie zajmuje budową studni chłonnych??Jakie to sa koszta??

 

Pozdrawiam

 

zależy ile studni i o jakiej głębokości chcesz zrobić. Przy 2 studniach po 2,5mb każda to około 4500-5000 za materiał i circa 1500 za robociznę i koparkę.

 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy (szczegóły na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogoś w naszej okolicy kto sie zajmuje budową studni chłonnych??Jakie to sa koszta??

 

Pozdrawiam

 

U mnie latem 2009 Pan Wojciech Jankowski tel 607 290 648 zrobił dwie studnie na 4 kręgi wysokości 60cm, głębiej się nie dało bo trafił na głaz narzutowy, do tego opaska drenażowa fundamentu i kanalizacja deszczowa. Kosztów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście polecić swoją ekipę murarzy? Jesteśmy właśnie na etapie szukania dobrych fachowców do SSO + kierownika budowy (budujemy w Owczarni).

Pozdrawiam

 

Niestety nie mogę ich polecić choć byli atrakcyjni cenowo :(

Chyba, że chcecie mieć problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Mieszkamy.

Kto robił ostatnio odbiór i wspomoże mnie namiarami na fajnego kominiarza, geodetę i na audyt energetyczny?

Bardzo proszę :)

 

Gratuluję,

- kominiarz tel. 601 341 997

- geodeta tel. 501 862 767

- audyt robi forumowiczka - zapomniałem nicka - bardzo aktywna na naszym forum jeszcze w zeszłym roku, a ja audyt zrobiłem dużo wcześniej i nie mam już numeru telefonu tego audytora - jego reklama jest w Grodzisku na płocie na rogu ulicy Piaskowej i Na Laski.

 

Jednocześnie ostrzegam - oto co powiedział mi mój kierbud gdy przygotowywał swoją część dokumentów do zgłoszenia budowy do odbioru:

" Jeśli inspektor z nadzoru zapowie swoją wizytę, nalezy usunąć widoczne dowody stałego zamieszkania np. firanki i rośliny doniczkowe. Mogą pozostać rzeczy świadczące o tymczasowym zamieszkiwaniu osoby pilnującej domu. Za użytkowanie domu bez pozwolenia na tymczasowe zamieszkanie może nałożyć opłatę karną."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę ich polecić choć byli atrakcyjni cenowo :(

Chyba, że chcecie mieć problemy.

 

Dzięki, nie chcemy, dlatego szukam sprawdzonych ekip:). Trochę się boję, że się natniemy. A możesz podesłać na priv namiary na tę kiepską ekipę - ta informacja też może się przydać. Nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...