Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam Was,

powoli przygotowujemy sie do rozpoczecia budowy. POszukuje aktualnie desek na szalunki? Czy ktoś może odsprzedać? albo wiecie gdzie w naszych okolicach mozna kupic za rozsądną cene.

dzieki z góry

pozdrawiam

roslanka

 

My drewniane elementy załatwiamy w Pruszkowie, na Brzozowej. Mają dość rozsądne ceny, można się z nimi dogadać, chociaż chyba da się taniej. Ale są bezproblemowi jeśli chodzi o transport i inne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :)

 

Mieszkamy.

Kto robił ostatnio odbiór i wspomoże mnie namiarami na fajnego kominiarza, geodetę i na audyt energetyczny?

Bardzo proszę :)

 

- certyfikat energetyczny - dwie forumowiczki wykonują: 78mysz http://forum.muratordom.pl/member.php?62788-78mysz

i sylvia1 http://forum.muratordom.pl/member.php?12009-sylvia1

- geodeta - my pod koniec braliśmy kunickich http://www.firmy.net/geodezja-geologia-i-kartografia/przedsiebiorstwo-uslug-geodezyjno-kartograficznych-kujawski-nosecki-kuniccy,YMVF.html, może nie byli najtańsi, ale sprawni, bezproblemowi i szybcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Witajcie, Dawno mnie tu nie bylo bo mielismy dosc dlugi postoj na budowie. Teraz ruszylismy z wykonczeniem i do wakacji chcemy sie przeprowadzic.

W zwiazku z tym potrzebujemy podlaczyc sie do wodociagu. Moze mozecie podzielic sie namiarami na sensownego projektanta i wykonawce przylacza wodnego (zaklad wodociagow mamy w Grodzisku)? Szukam osoby kompetentnej i terminowej, mam nadzieje ze tacy fachowcy w tej branzy sa :yes:

Z gory dziekuje za namiary.

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Witajcie, Dawno mnie tu nie bylo bo mielismy dosc dlugi postoj na budowie. Teraz ruszylismy z wykonczeniem i do wakacji chcemy sie przeprowadzic.

W zwiazku z tym potrzebujemy podlaczyc sie do wodociagu. Moze mozecie podzielic sie namiarami na sensownego projektanta i wykonawce przylacza wodnego (zaklad wodociagow mamy w Grodzisku)? Szukam osoby kompetentnej i terminowej, mam nadzieje ze tacy fachowcy w tej branzy sa :yes:

Z gory dziekuje za namiary.

Ania

 

Projekty wodno-kanalizacyjne tel. 501 556 149. W telefonie mam pod "projekty wodno-kanal" i bez nazwiska, pani inżynier (emerytka) zrobiła mi właśnie takie dwa projekty i współpracę z nią dobrze wspominam. Mieszka w centrum Grodziska, mała uliczka bez problemu z parkowaniem a kilka razy trzeba było do niej przyjechać.

Polecem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty wodno-kanalizacyjne tel. 501 556 149. W telefonie mam pod "projekty wodno-kanal" i bez nazwiska, pani inżynier (emerytka) zrobiła mi właśnie takie dwa projekty i współpracę z nią dobrze wspominam. Mieszka w centrum Grodziska, mała uliczka bez problemu z parkowaniem a kilka razy trzeba było do niej przyjechać.

Polecem.

 

A czy ta Pani robi projekt przyłącza gazowego od skrzynki do domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robił ostatnio odbiór i wspomoże mnie namiarami na fajnego kominiarza, geodetę i na audyt energetyczny?
Ja odbioru nie robiłem, ale tradycyjnie polecam geodetę, z którym co chwila mam do czynienia - p. Jacek Szpilarski z Milanówka, tel.602-673-059 - współpraca b.dobra, szybkie wykonanie, terminowo, sam dzwoni jak czegoś potrzebuje.
POszukuje aktualnie desek na szalunki? Czy ktoś może odsprzedać? albo wiecie gdzie w naszych okolicach mozna kupic za rozsądną cene.
Autopol Błonie albo Autopol Opypy - ja brałem w Błoniu, można się było dogadać nt. cen, znanym sposobem ;-) A czemu teraz szukasz? Nie jestem pewien, jak z cenami drewna, czy już spadły... może warto poczekać do marca/kwietnia (trochę dywagacje własne, nie obserwowałem cen, może ktoś jeszcze się wypowie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy od kostki betonowej.

 

Witam,

polecam ekipę p. Jarka 509 496 421. Układali u moich rodziców w Komorowie.

 

Poza tym Witam wszystkich i zgłaszm się do Grupy...w tym roku zamierzam rozpocząć budowę w Henryszewie. W tej chwili gromadzę dokumenty do pozw. na budowę i rozglądam się za ekipą. Szukam również sprawdzonego kier. bud.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy od kostki betonowej.

 

Witam,

polecam ekipę p. Jarka 509 496 421. Układali u moich rodziców w Komorowie.

 

Poza tym Witam wszystkich i zgłaszam się do Grupy...w tym roku zamierzam rozpocząć budowę w Henryszewie. W tej chwili gromadzę dokumenty do pozw. na budowę i rozglądam się za ekipą. Szukam również sprawdzonego kier. bud.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki obrabiane ręcznie na gładko, nakładane agregatem---> referencje: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

Możliwość obejrzenia naszych prac :-)

 

Witam Forumowiczów

Mam do sprzedania działki o powierzchni 1750m2 we wsi Szczęsne 3km od Grodziska Mazowieckiego mój tel.608623489

 

I jeszcze jedno pytanie czy macie do polecenia ekipe od tynków cementowo-wapiennych robionych ręcznie

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty wodno-kanalizacyjne tel. 501 556 149. W telefonie mam pod "projekty wodno-kanal" i bez nazwiska, pani inżynier (emerytka) zrobiła mi właśnie takie dwa projekty i współpracę z nią dobrze wspominam. Mieszka w centrum Grodziska, mała uliczka bez problemu z parkowaniem a kilka razy trzeba było do niej przyjechać.

Polecem.

Pani nazywa się Ewa Kiljańska i mieszka na ulicy Stawowej w Grodzisku.

Robiła nam projekt wewnętrznej instalacji do przyłącza gazowego. Można ją polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...