Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam Forumowiczów :)

 

Własnie nie dawno się zarejestrowałam - i aż miło zobaczyc, ze z tyloma osobami można podzilić się swoją budową koło Grodziska :)

W tym roku w sierpniu planujemy z Mężem budowę domu w Osowcu koło Grodziska. W tym roku mamy plany postawić stan surowy otwarty z dachem. Mniej więcej ekipę do tego celu mamy - ale do zamknięcia domu, wykończenia ... na razie brak planów.

Czy moze ktoś w tej dokadnie oklicy sie buduje, albo nie dawno pobudował ?

 

Mamy trochę "ztajemniczony" temat budowy, ale tematem, z kórym ostatnio się zmierzamy jest znalezienie dobrej firmy do tematu : rekuperator + kominek + panele słoneczne - czy ktos z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? firmę do polecenia ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość ~AS~
A czy możesz ich wrzucić na stronę grupy? (jak ktoś nie zna, jest taka strona m.in. z kontaktami, tutaj) Nie wszyscy dobrze znoszą podawanie kontaktów publicznie, a to forum jednak jest publiczne... strona trochę mniej.

 

Witam,

 

a propos strony z grupową "książką adresową" - poszukuję osoby chętnej do przejęcia i dalszego udostępniania bazy kontaktów.

Szczegóły do omówienia na priv. Zainteresowanych proszę o kontakt za pomocą formularza na http://grodzisk.info.pl .

 

Pozdrawiam,

~AS~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

 

Własnie nie dawno się zarejestrowałam - i aż miło zobaczyc, ze z tyloma osobami można podzilić się swoją budową koło Grodziska :)

W tym roku w sierpniu planujemy z Mężem budowę domu w Osowcu koło Grodziska. W tym roku mamy plany postawić stan surowy otwarty z dachem. Mniej więcej ekipę do tego celu mamy - ale do zamknięcia domu, wykończenia ... na razie brak planów.

Czy moze ktoś w tej dokadnie oklicy sie buduje, albo nie dawno pobudował ?

 

Mamy trochę "ztajemniczony" temat budowy, ale tematem, z kórym ostatnio się zmierzamy jest znalezienie dobrej firmy do tematu : rekuperator + kominek + panele słoneczne - czy ktos z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? firmę do polecenia ?

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Wygląda na to, że będziemy sąsiadami. Zacząłem budowę na Rzecznej w Osowcu.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki obrabiane ręcznie na gładko, nakładane agregatem---> referencje: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

Możliwość obejrzenia naszych prac :-)

 

super tylko ja nie mam przyłącza stałego tylko agregat 5kw o ile mi wiadomo to nie starczy taki dlatego szukam ekipy która robi ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Marek, jest to jeden z pierwszych postów w grupie nadarzyńsko-grodziskiej.

Zaczynamy budowę w Jaktorowie i potrzebujemy na "Gwałt" :-) kierownika budowy .

Znalazłem na forum kilka osób czy ktoś z was może ich polecić lub odradzić, lub ma kontakt do sprawdzonego w bojach kb.

Henryk Adamski ( Kajetany ) - 739-81-82

Witek Kanapkiewicz ( Podkowa ) - 758-90-88

Roman Gutowski (Warszawa) - 604-719-458

Zbigniew Dąbrówka (Sulejówek) - 602-605-988

 

za pomoc serdecznie dziękuję i pozdr. Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki agregat jest za mały. Istnieje możliwość wypożyczenia agregatu prądotwórczego np. z firmy Tytanium na czas tynkowania w cenie 120pln/doba.

 

super tylko ja nie mam przyłącza stałego tylko agregat 5kw o ile mi wiadomo to nie starczy taki dlatego szukam ekipy która robi ręcznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

 

Mamy trochę "ztajemniczony" temat budowy, ale tematem, z kórym ostatnio się zmierzamy jest znalezienie dobrej firmy do tematu : rekuperator + kominek + panele słoneczne - czy ktos z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? firmę do polecenia ?

 

Witaj Margo7,

 

Rekuperator + kominek to trudny układ, nikt ostatnio na naszym forum o tym nie pisał ale tak ze dwa - trzy lata temu był taki post lub dwa. Skoro przez weekend nikt Ci nie odpisał to załóż taki temat na innym fourm Muratora, tam gdzie się pisze o rekuperacji i ogólnie o ogrzewaniu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Marek, jest to jeden z pierwszych postów w grupie nadarzyńsko-grodziskiej.

Zaczynamy budowę w Jaktorowie i potrzebujemy na "Gwałt" :-) kierownika budowy .

Znalazłem na forum kilka osób czy ktoś z was może ich polecić lub odradzić, lub ma kontakt do sprawdzonego w bojach kb.

Henryk Adamski ( Kajetany ) - 739-81-82

Witek Kanapkiewicz ( Podkowa ) - 758-90-88

Roman Gutowski (Warszawa) - 604-719-458

Zbigniew Dąbrówka (Sulejówek) - 602-605-988

 

za pomoc serdecznie dziękuję i pozdr. Marek

 

Cześć,

 

Polecam Mariusza Łuniewskiego http://www.nadzory-budowlane.com/page6.php

Świetny fachowiec i faktycznie przyjeżdza na budowę. Mnie uratował przed partactwem mojej ekipy już na etapie fundamentów.

 

pozdr

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

 

Mamy trochę "ztajemniczony" temat budowy, ale tematem, z kórym ostatnio się zmierzamy jest znalezienie dobrej firmy do tematu : rekuperator + kominek + panele słoneczne - czy ktos z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? firmę do polecenia ?

 

Pozdrawiam

 

Hej,

 

Poczytaj to:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?114044-O-wentylacji-co-i-po-co-wzd%C5%82u%C5%BC-i-w-poprzek!

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?74235-Jak-quot-to-quot-si%C4%99-robi-czyli-bufor-ciep%C5%82a

 

 

rekuperacje bede rozkładał sam, "alternatywne" źródło może kiedyś będą (instalacja będzie gotowa - wystarczy dostawić PC lub solary albo kominek)...

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Starej Wsi na ul. Grodziskiej jest firemka robiąca elementy z nierdzewki

 

Z tego co się orientowałam to wcale tani nie są.. ok. 1 tys. zł za mb barierki.

 

jedna z forumowiczek (78mysz) brała od nich: http://www.jg-metaloplastyka.pl, nie wiem jak wypadają cenowo, ale sobie ich chwaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje namiarków na firmę wykonujacą balustrady ze stali szlachetnej .

 

Zobacz firmę PANEK z Michałowic - robią elementy metalowe również z nierdzewki na zamówienie wg. projektu - nie wiem jak cenowo.... akurat nierdzewki jeszcze od nich nie brałem...

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

 

Własnie nie dawno się zarejestrowałam - i aż miło zobaczyc, ze z tyloma osobami można podzilić się swoją budową koło Grodziska :)

W tym roku w sierpniu planujemy z Mężem budowę domu w Osowcu koło Grodziska. W tym roku mamy plany postawić stan surowy otwarty z dachem. Mniej więcej ekipę do tego celu mamy - ale do zamknięcia domu, wykończenia ... na razie brak planów.

Czy moze ktoś w tej dokadnie oklicy sie buduje, albo nie dawno pobudował ?

 

Mamy trochę "ztajemniczony" temat budowy, ale tematem, z kórym ostatnio się zmierzamy jest znalezienie dobrej firmy do tematu : rekuperator + kominek + panele słoneczne - czy ktos z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? firmę do polecenia ?

 

Pozdrawiam

My mamy stan surowy i rozprowadzenia kominka i rekuperacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...