Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Drodzy Budujący,

Szukam sprawdzonej ekipy do schodów. Trepy + barierki.

Mam 17 stopni + spocznik 1x2m. Wycena która dostalam zwaliła mnie z nóg.

 

14 tys za schody jesionowe + barierki (szkło + drewno).

A może przesadzam..moze to standardowa cena?

 

Pozdrawiam

 

Madzia

spróbuj u Pana Sławka: 509705394, polecany na forum kilkukrotnie, zrobione pomiary, cena niewygórowana, projekt gotowy, umowa też.......problem tylko z tym, że od czasu umowy człowiek stał się niedostępny, nie odbiera telefonów, jaby zapadł sie pod ziemię......może będziesz mała więcej szczęścia.......:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Madzia

spróbuj u Pana Sławka: 509705394, polecany na forum kilkukrotnie, zrobione pomiary, cena niewygórowana, projekt gotowy, umowa też.......problem tylko z tym, że od czasu umowy człowiek stał się niedostępny, nie odbiera telefonów, jaby zapadł sie pod ziemię......może będziesz mała więcej szczęścia.......:-)

 

Dziękuję ślicznie za namiary. Zatem próbuję u Pana Słąwka :) Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy budujący mam prośbę o wycene i ewentualne sprawdzone kontakty cenowo niewywindowane.

 

zakupilem razem z tesciami dom 200m, na dole tescie na górze my. Do wykończenia mamy górę (obecnie stan developerski) 4 pokoje, kuchnię i łazienkę przedpokój i schody na górę (100m2) woj. mazowieckie pow. pruszkowski , wszystko obecnie jest w stanie deweloperskim z grzejnikami bez parapetów jaki nalezy koszt realnie liczyc aby to wykonczyc bez mebli, ale przy założeniu wykończonej lazienki i kuchni. Czyli parapety, ściany, podłogi, schody, wyposażenie kuchnia, łazienka razem w wykończeniem ich. i podłączenie wszystkiego. Wiem ze to jest indywidulane podejscie bo rózne sa ceny kuchni i lazienki, ale biorąc pod uwage stan średni-wyższy. Dzięki za pomoc w wycenie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy osoby, ktore juz mieszkaja moga polecic kogos od zabudow meblowych typu szafy i garderoby?

 

Czesc,

 

W mieszkaniu w którym obecnie mieszkamy całą "zabudowę" (szafy, kuchnia, garderoba itp.) robił p. Jacek Paczewski - mi odpowiadał - tel. 668-410-267

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy budujący mam prośbę o wycene i ewentualne sprawdzone kontakty cenowo niewywindowane.

 

zakupilem razem z tesciami dom 200m, na dole tescie na górze my. Do wykończenia mamy górę (obecnie stan developerski) 4 pokoje, kuchnię i łazienkę przedpokój i schody na górę (100m2) woj. mazowieckie pow. pruszkowski , wszystko obecnie jest w stanie deweloperskim z grzejnikami bez parapetów jaki nalezy koszt realnie liczyc aby to wykonczyc bez mebli, ale przy założeniu wykończonej lazienki i kuchni. Czyli parapety, ściany, podłogi, schody, wyposażenie kuchnia, łazienka razem w wykończeniem ich. i podłączenie wszystkiego. Wiem ze to jest indywidulane podejscie bo rózne sa ceny kuchni i lazienki, ale biorąc pod uwage stan średni-wyższy. Dzięki za pomoc w wycenie. Pozdr

 

Witaj,

Przyjmuje się średnio 1000zł za m2, oczywiście można i więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak pisałem wcześniej będziemy budowac dom w Radoniach w technologi tradycyjne. Jeśli ktoś może dać namiary na ekipę budowlaną bedziemy bardzo wdzieczni.

 

Pan Krzysztof Krupski- 602237866

W zeszłym roku zbudowali mi dom w tempie ekspresowym. Nie piją, Latem pracuja od 7-19. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mogę polecić swoją ekipę - nasz dom budowali sprawnie i bez zastrzeżeń - stan surowy otwarty. Postawili nam dom w Milanowku więc można go zobaczyć by sprawdzić jakość ich pracy. Obecnie szukają zlecenia więc jeśli ktoś szuka ekipy to prosze o kontakt na prwie. Chłopaki są z za Suwałk więc robociznę wyceniają na podstwie projektu przesyłanego mailem. Pracuja przez 7 dni w tygodniu bo żadko jadą do domu więc budowa jest dopilnowana i sprawnie wykonywana:)

My jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mogę polecić swoją ekipę - nasz dom budowali sprawnie i bez zastrzeżeń - stan surowy otwarty. Postawili nam dom w Milanowku więc można go zobaczyć by sprawdzić jakość ich pracy. Obecnie szukają zlecenia więc jeśli ktoś szuka ekipy to prosze o kontakt na prwie. Chłopaki są z za Suwałk więc robociznę wyceniają na podstwie projektu przesyłanego mailem. Pracuja przez 7 dni w tygodniu bo żadko jadą do domu więc budowa jest dopilnowana i sprawnie wykonywana:)

My jesteśmy zadowoleni.

 

 

Witam,

poprosze o namiary na ekipe na priwa lub maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie polecić kogos do adaptacji projektu i pomocy w formalnościch z pozwleniem na budowę? Kiedyś wydawało mi się że były takie namiary na stronie grupy nadarzyńsko-grodziskiej, dziś zaglądałam tam - i nic. Chyba dotknęła mnie pomroczność jasna.

 

ja znalazłam na Forum: p. Firlej 22 724 30 89, kom. 511 067 985, z Grodziska. W tej chwili przygotowuje mi dokumenty do pozw. na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem podłóg z: paneli laminowanych , paneli drewnianych , parkietów gotowych i wykładzin dywanowych .

W ofercie posiadamy tylko produkty sprawdzone przez naszą firmę przez 10 lat montaży .

Posiadamy produkty :

Panele laminowane : Arbiton , Quick Step , Egger , Berry Floor

Panele Drewniane : Arbiton , Kahrs , Baltic Wood

Parkiety gotowe : Kopp

Oraz ok 1000 wzorów wykładzin dywanowych i wszystkie dodatki do podłóg : listwy , podkłady pod wykładziny , podkłady pod panele , kleje do wykładzin , parkietów i inne .

Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego ul. Królewska 90 ( vis a vis stacji Shell) tel. 795 405 545 , 022 730 62 50.

Salon prowadzimy od niedawna i staramy się uświadomić klientom , że istniejemy na miejscu i nie trzeba po podłogę jechać do supermarketu .

Wykonujemy pomiary pomieszczeń , kosztorysy , wystawiamy FV i udzielamy gwarancji .

Dla klientów z Grodziska i okolic proponujemy specjalne rabaty i oferty .

ZAPRASZAMY

Kalata Mariusz

Floor 4 U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem podłóg z: paneli laminowanych , paneli drewnianych , parkietów gotowych i wykładzin dywanowych .

W ofercie posiadamy tylko produkty sprawdzone przez naszą firmę przez 10 lat montaży .

Posiadamy produkty :

Panele laminowane : Arbiton , Quick Step , Egger , Berry Floor

Panele Drewniane : Arbiton , Kahrs , Baltic Wood

Parkiety gotowe : Kopp

Oraz ok 1000 wzorów wykładzin dywanowych i wszystkie dodatki do podłóg : listwy , podkłady pod wykładziny , podkłady pod panele , kleje do wykładzin , parkietów i inne .

Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego ul. Królewska 90 ( vis a vis stacji Shell) tel. 795 405 545 , 022 730 62 50.

Salon prowadzimy od niedawna i staramy się uświadomić klientom , że istniejemy na miejscu i nie trzeba po podłogę jechać do supermarketu .

Wykonujemy pomiary pomieszczeń , kosztorysy , wystawiamy FV i udzielamy gwarancji .

Dla klientów z Grodziska i okolic proponujemy specjalne rabaty i oferty .

ZAPRASZAMY

Kalata Mariusz

Floor 4 U

A może byśmy upoważnili naszego moderatora grupowego do wycinania takich postów? Jest na to miejsce na forum, jak dla mnie ten użytkownik za reklamę tego typu na grupie powinien być zbanowany... :spam:inni koledzy/koleżanki z forum, którzy są jednocześnie wykonawcami jakoś w bardziej "naturalny" sposób się ogłaszają i polecają swoje usługi, a klientów mają... ban dla tego użytkownika :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byśmy upoważnili naszego moderatora grupowego do wycinania takich postów? Jest na to miejsce na forum, jak dla mnie ten użytkownik za reklamę tego typu na grupie powinien być zbanowany... :spam:inni koledzy/koleżanki z forum, którzy są jednocześnie wykonawcami jakoś w bardziej "naturalny" sposób się ogłaszają i polecają swoje usługi, a klientów mają... ban dla tego użytkownika :bye:

 

a już miałem napisać że jest coś takiego jak profil płatny...

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeżeli kogoś uraziłem .

Na ogólnej stronie nie chcę się ogłaszać , bo chcę dotrzeć do klientów z okolic sklepu.

Chcę w ten sposób po prostu uświadomić Wam ( z okolicy ) ,że jest taki sklep w Grodzisku .

Zobaczcie , że nie jestem nowym użytkownikiem na forum i nie wchodzę tylko raz , a jestem na forum od 2009 roku i zazwyczaj wypowiadam się na konkretne tematy ( związane z podłogami ) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...