Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja, tym razem trochę z innej beczki.

Do tych już mieszkających:

Jakie przedszkola polecacie i co robicie z dziećmi do lat trzech?:)

 

Ja miałam to szczęście, że dzieci do lat trzech były w domu z babcią :D. A teraz chodzą do przedszkola i jestem z niego bardzo zadowolona. Ale nie wiem, co Ci polecić, bo nie wiem, gdzie dokładnie mieszkasz. W mojej okolicy powstało ostatnio kilka prywatnych placówek dla młodszych dzieci, na reklamach widziałam, że przyjmują dzieci od 1,5 lub 2 lat. Rozejrzyj się, może też masz coś takiego w pobliżu. Albo opiekunka...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, tym razem trochę z innej beczki.

Do tych już mieszkających:

Jakie przedszkola polecacie i co robicie z dziećmi do lat trzech?:)

 

My mamy nianie do curki a synek przed pójsciem do przedszkola byl przez parę miesięcy w klubie maluch i nie było z nim problemu. Teraz jest więcej tych klubów i działają w wakacje więc można coś wybrać gdy się nie znajdzie niani . My w Milanówku płaciliśmy 900 zł to raczej rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję dobrej i sprawdzonej ekipy do wykończeniadomu / tynki, posadzki, adaptacje poddasza, ocieplenie i elewacje zewnętrzne itp./ bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

 

Mogę podjąć się wszystkich wyżej wymienionych etapów na Państwa budowie, zapraszam do obejrzenia naszych prac. Referencje forumowiczów z muratora pod adresem ---> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja znajoma ma zamiar zacząć przebudowe poddasza i poszukuje kogos kto by mógł zaprojektować nowe podparcie dachu ( stare nie jest dobrze zrobione). Poszukuje kogoś w rodzaju konstruktora, architekta, który umie takie rzeczy, albo inżyniera budowlanego. Na pewno macie już jakieś kontakty na kierbudów albo inż nadzrou moze ktoś taki umie to zrobić. Bbardzo proszę o pomoc. Namiary możecie puszczać na prv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy nianie do curki a synek przed pójsciem do przedszkola byl przez parę miesięcy w klubie maluch i nie było z nim problemu. Teraz jest więcej tych klubów i działają w wakacje więc można coś wybrać gdy się nie znajdzie niani . My w Milanówku płaciliśmy 900 zł to raczej rozsądna cena.

 

Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze powiedzcie ile kosztowalo was zrobienie pradu budowlanego na dzialce i co wchodzilo w taka usluge oprocz postawienia rbtki ?

 

Witam, prąd budowlany mamy na działce od 5 dni. Koszt ok. 2000 zł dla Energetyki za skrzynkę główną + 1000 zł dla elektryka (załatwił pozwolenia, wykonał podłączenie drugiej skrzynki, był przy podłączeniu licznika). Prąd budowlany podłączono po dwóch tygodniach od postawienia rbetki i zgłoszenia w Energetyce (oddział Żyrardów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prąd budowlany mamy na działce od 5 dni. Koszt ok. 2000 zł dla Energetyki za skrzynkę główną + 1000 zł dla elektryka (załatwił pozwolenia, wykonał podłączenie drugiej skrzynki, był przy podłączeniu licznika). Prąd budowlany podłączono po dwóch tygodniach od postawienia rbetki i zgłoszenia w Energetyce (oddział Żyrardów).
Ile to u cieibe trwało - od uzyskania war.tech. do momentu, gdy prąd popłynął? Czy możesz polecić tego elektryka? jeśli tak - poproszę na priv, właśnie jestem na tym etapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje za budowlany 1900 z rbetką, bez zadnego ciagniecia lini bo mam na dzialce slup niskiego napiecia i skrzynka stalaby przy slupie.

W ta cene wchodzi cala papierkologia(ja tylko podpisuje papierki, nigdzie nie chodze) no i podlaczenie tego.

Nie wiem czy to normalne ceny czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje za budowlany 1900 z rbetką, bez zadnego ciagniecia lini bo mam na dzialce slup niskiego napiecia i skrzynka stalaby przy slupie.

W ta cene wchodzi cala papierkologia(ja tylko podpisuje papierki, nigdzie nie chodze) no i podlaczenie tego.

Nie wiem czy to normalne ceny czy nie ?

Chyba normalna cena. Sama btka potrafi 1kPLN kosztować... Może chcesz ode mnie kupić taniej? Mam akurat taką przenośną, na kółkach, nie będzie mi za jakiś czas potrzebna (jak zamontujemy słup), bo kupiłem drugą ze słupem... tanio sprzedam :) (no, taniej niż 1kPLN :) ) Jeśli tak - info na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, my na początku budowy - teraz zmagamy sie z kanalizacja.

 

mamy problem z podłączeniem sie w ulice bo nowopolozona kostka i rury na glebokosci 4 m (co sie wiąże z dużymi kosztami oraz zamknięciem ulicy itp.) i chcieliśmy do sąsiadów sie podłączyć. sąsiedzi zażyczyli sobie 3,5 tys za skorzystanie z ich studzienki. ja przewidywałam im zapłacić jakąś sumę ale przyznaje ze myślałam raczej o 1000 zl

 

czy orientujecie sie ile sie płaci za takie grzecznościowe podłączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję opinii na temat firmy MEGA MANIEK. Firma mieści się w Masznie gm Teresin. Może ktoś z W.as korzystał z ich usług. Bardzo proszę o odpowiedź

 

Nikt nie zna tej firmy.?

Właśnie się zastanawiamy czy powierzyć im wykończenie naszego domu. ale poszukuję opinii, może uda mi się coś znaleźć.

 

I jeszcze jedno jak z Waszego doświadczenia wyglądało wykańczanie domu. czy wszystkim zajmowała się jedna firma czy każdy etap robił ktoś inny?

Jak się tak zastanawimy, to każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Proszę o opinie jak to się odbywało na Waszych budowach i ku jakiemu rozwiazanie się skłaniacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...