Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Korzystałem z betoniarni Kasob, można się "dogadać" (radzę dobrze ponegocjować). Mają też tanią pompę do betonu.

 

Tel. 602-390-606

022 7555-496

 

http://www.kasob.pl/

 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Ul. Gen. Orlicz Dreszera 5

 

pozdr

Marcin

 

Dziękuję za odpowiedz. Ceny jakie dostałam na start B 10- 165 zł netto m3, B 20- 225 zł netto m3. To dobra cena? :) + pompa + transport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. Ceny jakie dostałam na start B 10- 165 zł netto m3, B 20- 225 zł netto m3. To dobra cena? :) + pompa + transport

 

Ja płaciłem nieco mniej za B20 - 210 zł, ale był środek zimy (więc ceny "standardowo" niższe). Za pompę płaciłem osobno 500 zł. Wg mnie nie przepłacasz :)

 

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was poszukuje hydraulika to jak najbardziej moge polecić Pana Leszka właśnie skończył u nas profesjonalista 100%.Kontakt na priv.

 

I jeszcze pytanie do osób budujących w gminie grodzisk w planie zagospodarowania przestrzennego jest coś takiego jak rozwiązania dotyczące odprowadzenia wód opadowych oraz istniejących cieków wodnych jak to rozwiązaliście czy potrzebny jest na to jakiś projekt??kto wam to robił??

 

Pozdrawiam

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy mrozy puściły przejazd ulicą Gogola jest prawie niemożliwy. Dlatego zwracam się do wszystkich, którzy korzystają z tej drogi, aby dzwonili na powyższy numer do Zarządu Dróg Gminnych. Pozdrawiam

 

Dzisiaj pan stwierdził, że owszem zrobią, ale nie wie kiedy...

Miejmy nadzieję, że niedługo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. Ceny jakie dostałam na start B 10- 165 zł netto m3, B 20- 225 zł netto m3. To dobra cena? :) + pompa + transport

 

Polecam Chemabud tel (22) 798 98 92

Już wcześniej pisałam, że są bardzo uczciwi. Niestety chyba ceny się zmieniły od nowego roku, a właściwie negocjacje cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pan stwierdził, że owszem zrobią, ale nie wie kiedy...

Miejmy nadzieję, że niedługo:)

 

Mi powiedział to samo. Sąsiedzi do swoich domów już nie mogą dojechać, a mój podjazd jest maksymalnie rozjeżdzony przez inne samochody.

 

Swoją drogą, problem nieprzejezdnych ulic dotyczy wielu miejsc w okolicy. Ciekawa jestem jak sobie z tym radzicie. Podzielcie się proszę pomysłami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytanie bardzo ogólne bo zdaje sobie sprawe ze to zalezy o skomplikowania dachu. Ja mam ekipe poleconą co mają ceną 60 zł za m2 juz z obróbkami, dachu mam jakies 277 metrów wiec tez około 16 tys ale nie bardzo wiem czy to dobra cena.

Dach jest kopertowy prosty i dwa mniejsze daszki nad garazem i nad salonem.

 

A poszukiwania elektryka trwają. Postawnowiłam dac tez zlecenie na szukajfachowca.pl

 

Pozdrawiam roslanka

 

Oczywiscie podajesz cene z wiezba,deskowaniem, papowaniem i polozeniem dachowki ? u nas te wszystkie elementy 300m dachu, dwuspadowy plus nad garazem i tarasem koszt:

-polozenie dachowki 7200

- wiezba + inne - 7500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie podajesz cene z wiezba,deskowaniem, papowaniem i polozeniem dachowki ? u nas te wszystkie elementy 300m dachu, dwuspadowy plus nad garazem i tarasem koszt:

-polozenie dachowki 7200

- wiezba + inne - 7500

Cena - marzenie :) u mnie 8,1k za więźbę, 15,5k za położenie dachówki z łatowaniem i folią. I podobno to niezłe ceny, inny cieśla zaśpiewał x2 za mój dach... :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie podajesz cene z wiezba,deskowaniem, papowaniem i polozeniem dachowki ? u nas te wszystkie elementy 300m dachu, dwuspadowy plus nad garazem i tarasem koszt:

-polozenie dachowki 7200

- wiezba + inne - 7500

 

U nas podobnie tylko że dach 500m kopertowy

 

więżba 4000 plus deskowanie foliowanie ale to sami robiliśmy

położenie blachodachówki i obróbki 8 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedział to samo. Sąsiedzi do swoich domów już nie mogą dojechać, a mój podjazd jest maksymalnie rozjeżdzony przez inne samochody.

 

Swoją drogą, problem nieprzejezdnych ulic dotyczy wielu miejsc w okolicy. Ciekawa jestem jak sobie z tym radzicie. Podzielcie się proszę pomysłami.

Pozdrawiam

 

Rozmawialiście z Sołtysem??On powinnien interweniować w tej sprawie my oczywiście również dzwonimy do zarządy dróg i chodzimy do burmistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedział to samo. Sąsiedzi do swoich domów już nie mogą dojechać, a mój podjazd jest maksymalnie rozjeżdzony przez inne samochody.

 

Swoją drogą, problem nieprzejezdnych ulic dotyczy wielu miejsc w okolicy. Ciekawa jestem jak sobie z tym radzicie. Podzielcie się proszę pomysłami.

Pozdrawiam

 

Moi sąsiedzi, którzy pobudowali się wcześniej i mają dalej do asfaltu nie ogąldali sie na Gminę tylko sami zamawiali gruz i koparko-spycharkę do rozgarnięcia. Tak sobie utwardzli gruntową drogę gminną. Ponieważ gruz z czasem wtapia się w glinę to akcja taka miała miejsce kilka razy na przestrzeni ostatnich kilku lat. Ubocznym efektem jest konieczność podwyższania działki, furtki, bramy bo miejscami droga jest wyżej niż sąsiadujące z nią działki a wody roztopowe i opadowe stoją tam gdzie ich wcześniej nie było. Takie niemiłe zaskoczenie spotkało mnie w grudniu. Po roztopach przyszedł silny mróz a w weekend nie było nikogo. Jak wróciłem do domu w niedzielę wieczorem to miałem problem z otwarciem furtki, której dół stał w wodzie i właśnie zamarzał. Przytomnie odsunąłem bramę, której dół też stał w wodzie i w poniedziałek rano już tylko przez tę bramę mogłem wyjść i wejść na działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...