Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że przewija się tutaj wątek tartaku z Iłży. Korzystałem z usług tartaku państwa Dąbrowskich (był polecany na forum). Nie wszystko było tak różowo, chociaż w porównaniu do lokalnych (podwarszawskich) składów drewna to było nienajgorzej. Przede wszystkim był problem z policzeniem ilości drewna, zarówno kantowizny jak i łat/kontrłat, desek (kantowizna jest pakowana losowo - a nie jest tak prosto przerzucić kilka m3 drewna i policzyć, deski są pakowane różnych długości, często mają oflisy - ciężko zweryfikować faktyczną ilość). Niby pan Mariusz zapewnia, że jeśli czegoś będzie brakowało to bez problemu dowiezie, bo przecież kilka razy w tygodniu jeździ od niego samochód w okolice Warszawa, ale akurat tak to później wychodzi, że jak faktycznie okaże się, że element jest uszkodzony lub kiepskiej jakości, to jednak nie udaje się go na czas dowieźć. W zamówieniu desek wyraźnie napisałem - żadnych króciaków. Jednak przyjechała paczka króciaków - "bo cieśle to i tak zużyją". Podsumuję pozytywem, że przynajmniej drewno jest raczej dobrej jakości - jak mi zabrakło desek to musiałem się ratować dostawą ze składu pod Pruszkowem (mieści się w Al.Jerozolimskich) - to była dopiero tragedia, zamawianie, oddawanie tego szajsu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś z szanowanego grona chciałby kupić stemple budowlane sosnowe używane tylko na mojej budowie, kupione w zeszłym roku we wrześniu.

Przez całą zimę leżały pod dachem.

Długość 287-290 cm

Liczba szt. 170-180

Stan idealny

cena 4zł/szt

Transport i załadunek we własnym zakresie

Lokalizacja Rusiec, koło Nadarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę, że roboty budowlane ostro ruszają więc może ktoś potrzebuje nadproży typu "L". Mam do odsprzedania:

 

NADPROŻE "L19" dł. 180 cm - 1 szt. za 60 PLN

 

NADPROŻE "L19" dł. 120 cm - 3 szt. po 35 PLN

 

Odbiór z okolic Pruszkowa. Tel. do mnie: 519 176 667.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może napisać, ile płacił za wykonanie kanalizacji - samej części pod chudziakiem? chcę nająć kogoś tylko do tego, a nie chciałbym przepłacać. Dla porównania - powierzchnia zabudowy 160 mkw, 2 wpusty w podłodze, rozprowadzenia do kotłowni, pionu (tuż obok) i kuchni - chyba standard. Plus studzienka do wkopania przed domem.

 

Witam

250 zł robocizna, 600 zł materiały, pow domu niecałe 190 m2

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Sezon się powoli rozkręca, ogłoszenia też :)

 

Tanio sprzedam lub wynajmę szalunki systemowe:

- podpory: 195szt

- płyty (sklejka) 200x50: 128szt

- trójnogi - 20szt

- belki 20x390 - 104szt

- belki 20x100/270 - 53szt

- głowice: 60szt

- ściągi kpl: 30szt

 

Stan dobry. Idealne rozwiązanie aby mieć gładkie i równe stropy...

 

Lokalizacja: Osowiec, odbiór we własnym zakresie.

TANIO!!

Rafał, 693-935-199

 

Kilka zdjęć z mojej budowy:

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz1_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz2_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz3_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz4_th.jpg

 

W razie potrzeby podeślę zdjęcia w lepszej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje kompletnie wyposażoną Rozdzielnią Przyłączowo-Pomiarową(bezpieczniki, włączniki, gniazda zwykłe i siłowe) na słupie betonowym. Dodatkowo kable łączące skrzynkę do przyłącza ok 40 metrów. Wysokość nad poziomem około 8-9m

 

Dodatkowo formalności przy przyłączu tymczasowym/budowlanym napowietrznym w kilka dni Rejon Konstancin Jeziorna.

 

 

Odbiór osobisty : Okolice Nadarzyna (lub z dostawą do wskazanego miesjsca)

Telefon kontaktowy: 501235517.

Cena to 380 pln za komplet wraz z całym osprzetem( 3 skrzynki z wyposażeniem)

całośc ma 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przewija się tutaj wątek tartaku z Iłży. Korzystałem z usług tartaku państwa Dąbrowskich (był polecany na forum). Nie wszystko było tak różowo, chociaż w porównaniu do lokalnych (podwarszawskich) składów drewna to było nienajgorzej. ...

 

Tartaków w Iłży lub okolicach jest chyba sporo. Ten z którego my ostatecznie wzieliśmy więźbę sprawdził się w 100%.

http://www.drewnobudowlanetartak.pl/ - Artur Prokop

Dobra cena, drewno dobrze zaimpregnowane (przynajmniej tak powiedział cieśla), transport gratis no i termin - zamówiłam więźbę w czwartek a we wtorek już była na budowie :)

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...