Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam

Ponownie pytam czy ktoś nie ma na zbyciu stępli 150 szt. 3 metrowych PILNE !!!!!!!!!.

Jak pilne to pytaj w składzie w Grodzisku, Żyrardowska 1, ale niestety tam jest po 10-11 zł/szt (3m chyba 10zł), dowóz w cenie. Dostałem tego samego dnia, co zamawiałem. Jak chcesz oszczędzić, to spytaj w składzie w ożarowie, tartak Bartek, tel. znajdziesz na necie. Ale dostawa będzie trwała ok. 1 tyg. od zamówienia. Tuż obok Żyrardowskiej 1 jest skład w Kozerkach.
Poszukuję architekta do wykonania projektu budowlanego domu jednorodzinnego do uzyskania pozwolenia na budowę.
Mogę polecić - p. Szatkowski, podawałem kontakt już wcześniej.
stal najtańsza była zawsze w Milanówku - namiar mogę podać na prv, 1 światła przed tesco w Milanówku w kierunku wawy
Jeśli to Maglex, to cena z pon. - 2950zł/t pręta fi 10 i 12. taniej dostałem w autopolu - 2900zł/t (w obu przypadkach +dowóz: 50 zł maglex, 40 zł autopol).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak pilne to pytaj w składzie w Grodzisku, Żyrardowska 1, ale niestety tam jest po 10-11 zł/szt (3m chyba 10zł), dowóz w cenie. Dostałem tego samego dnia, co zamawiałem. Jak chcesz oszczędzić, to spytaj w składzie w ożarowie, tartak Bartek, tel. znajdziesz na necie. Ale dostawa będzie trwała ok. 1 tyg. od zamówienia. Tuż obok Żyrardowskiej 1 jest skład w Kozerkach.Mogę polecić - p. Szatkowski, podawałem kontakt już wcześniej.Jeśli to Maglex, to cena z pon. - 2950zł/t pręta fi 10 i 12. taniej dostałem w autopolu - 2900zł/t (w obu przypadkach +dowóz: 50 zł maglex, 40 zł autopol).

 

Jeśli chodzi o STAL to brałem stąd:

 

http://www.ter-pol.pl/cennik

 

ceny IMHO dobre, za dowóz czasem trzeba zapłacić, często przywozili tego samego dnia co zamawiałem.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam Pana Tomasza Łupińskego. Bardzo dobrze zna Panie z gminy. Ceny w miarę przystępne. Mnie właśnie skończył projekt i powinien za jakiś tydzień już startować. Kontakt mogę przesłać na priv.

 

Pozdrawiam!

 

Daj znac jak juz skonczy robote, wtedy bedzie mozna w calosci ocenic.

A czy mozesz zdradzic(na priv) jakie ceny wyszly ?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za kontakty...sa bezcenne :)

Czy macie moze nazwe firmy tej w Radomiu lub inny numer telefonu bo jak dzwonie to slysze: nie ma takiego numeru...firma sie zlikwidowala czy co ?

 

konik77 odezwe sie na pirv do Ciebie i poprosze o te kontakty.

 

wiesz wydaje mi sie że to ta firma :) http://www.wasik.pl/oferta.htm#akapit1

 

ale poszukam w domu paragonu- pewnie odzywaj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pilne to pytaj w składzie w Grodzisku, Żyrardowska 1, ale niestety tam jest po 10-11 zł/szt (3m chyba 10zł), dowóz w cenie. Dostałem tego samego dnia, co zamawiałem. Jak chcesz oszczędzić, to spytaj w składzie w ożarowie, tartak Bartek, tel. znajdziesz na necie. Ale dostawa będzie trwała ok. 1 tyg. od zamówienia. Tuż obok Żyrardowskiej 1 jest skład w Kozerkach.Mogę polecić - p. Szatkowski, podawałem kontakt już wcześniej.Jeśli to Maglex, to cena z pon. - 2950zł/t pręta fi 10 i 12. taniej dostałem w autopolu - 2900zł/t (w obu przypadkach +dowóz: 50 zł maglex, 40 zł autopol).

 

hejka no tak to ta firma, ponad rok temu mieli bardzo dobre ceny - nie wiedziałam, że stal tyle kosztuje, my płaciliśmy 1900 fi 12 w lutym 2010...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

startuję z budową niebawem i poszukuję 2 rzeczy:

 

1. Kontenerek mieszkalny, żeby zakwaterować ekipę na jakieś 3 miesiące - najlepiej wynajem

 

2. Polecane składy budowlane w okolicy Książenic, Opyp, Grodziska

 

Witam sąsiadów :)

 

 

Cześć :)

1. Kontenerek - w tej kwestii nie pomogę, nasze ekipy mają swoje

2. Składy budowlane - kilka stron wstecz była o tym mowa, ceny się zmieniają, my braliśmy materiały z Andy (bloczki, silka, wszelkie pręty, kleje itd), Chemabudu (beton, strop terriva, kiedyś tanio teraz ponoć drogo), drewno z tartaku na Brzozowej. Tyle jeśli chodzi o stan surowy.

 

A gdzie się budujecie, jeśli wolno spytać...? Bo chyba gdzieś niedaleko nas, my w Radoniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...