Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie do wg gdzie kupiłeś tak tanio ten styropian? bo ja właśnie jestem na etapie poszukiwań , nie styropianu oczywiscie tylko dobrych cen.

 

Styropian (FS12) kupiłem w firmie Minox z Tarchomina, ale razem z silką na cały dom, w styczniu, płacąc z góry całość kwoty. Nie wiem czy uzyskasz takie same warunki.

Sprawdź Centrobud Błonie, mają dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo, napisz jakie dokumenty i ile mamony trzeba zanieść do ZEŁT-u w Żyrardowie w celu złożenia wniosku o przyłączenie. Skoro moge czekać nawet dwa lata to chyba powinienem już złożyć papiery. W końcu mój optymistyczny wariant zakłada stan zero właśnie za dwa lata:-))

Powinieneś złożyć o wszystko co się da, łącznie z wodociagiem i telefonem, gazem itd.. Wodociąg mogą Ci podłączyć na działkę, TP ma ustawowy termin na podłączenie abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak się zacznie sezon budowlany, a ktoś będzie się przymierzał do grubszego zakupu, powienien dać znać na tej grupie podając co dokładnie kupuje i za jaką cenę. Można się wtedy podłączyć i uzyskać jeszcze lepszą cenę lub skomentować, że nie warto bo w innym miejscu można to kupić taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy to jescze na temat bo cały tydzień nie zaglądałem na forum,

ale widze ze jest decyzja co do miejsca.

Chetnie do Grodziska przyjade, pizzernie moze znajde.

Mysle ze najwyzszy czas ustalic godzine, czy 13:00 to dobry czas?

Poza tym trzeba ustalic jakąs forme identyfikacji w stylu : "czerwony kapelusz".

Niestety dzis tez mam urwanie glowy w pracy wiec zajrze dopiero jutro.

Teraz juz tylko konkrety bo bardzo malo czasu mamy.

Pozdrawiam.

Stach. :lol: :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja byłem pomysłodawcą miejsca. I cieszę się, że zostało przyjęte. Postaram się być, bo dodatkowo po południu mam inne zajęcia, ale chyba mi się uda pogodzić te dwie sprawy. Dla słabiej zorientowanych podaję blizsze szczegóły gdzie znaleźć lokal. Rzeczywiście chyba nazywa się Bonita. Jest, idąc deptakiem od Sienkiewicza w kierunku dworca kolejowego, po lewo w bocznej uliczce, bez wylotu na deptak. A może dałoby się wcześniej np. o godz. 12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zmotoryzowanych: Jadąc od Wawy, za światłami - przy deptaku skrecamy w prawo, 30 metrów dalej na dziwnym skrzyżowaniu - odbijamy w prawo (ale nie na parking), Sto metrów dalej na skrzyżowaniu równorzędnym skręcamy w lewo i zaraz potem na łuku 90 st. w prawo - 50 metrów dalej po prawej stronie jest pizzeria.

 

Ja niestety (choć mam najbliżej) nie mogę -zagrypiłem sie i musze siedzieć, a właściwie leżeć.

 

Co do przedszkoli to podobno niezłe jest w Milanówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia poruszania się po Grodzisku zamieszczam link do interaktywnej mapy miasta. Oto on:

Mapa Grodziska. Myślę, że może on się przydać również w przyszłości, w celu kokalizacji jakiegoś miejsca w naszym mieście.

A teraz co do spotkania. Lokal, o którym mowa mieści się u zbiegu ulic Bohaterów Getta oraz Żwirki i Wigury. Powodzenia w nawigacji na mapie i potem w terenie. Do zobaczenia w sobotę. To już jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się przyda. Jest całkiem profesjonalnie zrobiona stąd moje wow.

Apropo usług grodziskich, mam nadzieję, że się nie obrazicie za kryptoreklamę - polecam gabinet Twój Dentysta w Szpitalu Grodziskim na Dalekiej - leczy tam moja żona. (Tzn. chwilowo nie leczy, bo właśnie urodziła mi się córeczka, ale wspólniczkę też mogę polecić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...