Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Mam podobny zakaz z dopiskiem, że ogordzenie ma umożliwiać migracje małych przedstawicieli fauny, więc wnioskuję, że raczej od sąsiada nie można się odgrodzić ;)

A przy okazji - poszukuję składu budowlanego, który sprzedaje blachy Ruuki na dach. Mam wykonawcę, ale on robi z blach Pruszyńskiego, a my tych nie chcemy.

 

w żyrardowie jest skłdzik/hurtownia z blachami ruukki. nie pamietam namiarow ale mozna poskojnie wygooglac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

w żyrardowie jest skłdzik/hurtownia z blachami ruukki. nie pamietam namiarow ale mozna poskojnie wygooglac.

 

pozdrawiam

Właściwie to jest przedstawiciel Ruuki :)

http://www.centrumdachowe.com.pl/

 

Byłem tam. Plus to świetna obsługa. Rozmawiałem z jednym i drugim właścicielem i bardzo konkretnie odpowiedzieli na moje wszystkie pytania. Minus to niestety cena samego dachu - wycenili mój naprawdę prosty dach (300 m2) na 40000 złotych z robocizną.

Mimo kiełkującej się sympatii do miłych panów zrezygnowałem z ich oferty i zamówiłem blachę innej firmy - na czym zaoszczędziłem prawie 13000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jest przedstawiciel Ruuki :)

http://www.centrumdachowe.com.pl/

 

Byłem tam. Plus to świetna obsługa. Rozmawiałem z jednym i drugim właścicielem i bardzo konkretnie odpowiedzieli na moje wszystkie pytania. Minus to niestety cena samego dachu - wycenili mój naprawdę prosty dach (300 m2) na 40000 złotych z robocizną.

Mimo kiełkującej się sympatii do miłych panów zrezygnowałem z ich oferty i zamówiłem blachę innej firmy - na czym zaoszczędziłem prawie 13000.

 

a moge spytać jakiej i gdzie?? bo wycena z zyrardowa mojego dachu tez mnie zwalila z nóg.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja potrzebuja waszej pomocy ;)

 

Poszukuje namiarow na sprawdzone firmy wykonujace meble kuchenne, garderoby i roznego rodzaju zabudowy meblowe.\

Szczegolnie mi zalezy na firmie/osobie ktora potrafi doradzic, podpowiedziec, zasugerowac jakies ciekawe i praktyczne rozwiazanie, gdyz na rynku dostepnych jest wiele roznych ciekawych systemow/rozwiazan o ktorych przecietny smiertelnik nie ma pojecia ze istnieja.

 

polecam Pana Marcina 0603 214 838 jego firma ma swoją stronę internetową mcmeble.pl, naprawde godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jest przedstawiciel Ruuki :)

http://www.centrumdachowe.com.pl/

 

Byłem tam. Plus to świetna obsługa. Rozmawiałem z jednym i drugim właścicielem i bardzo konkretnie odpowiedzieli na moje wszystkie pytania. Minus to niestety cena samego dachu - wycenili mój naprawdę prosty dach (300 m2) na 40000 złotych z robocizną.

Mimo kiełkującej się sympatii do miłych panów zrezygnowałem z ich oferty i zamówiłem blachę innej firmy - na czym zaoszczędziłem prawie 13000.

Jutro podzwonię. Swoją szosą - co sądzicie o blachach Finco Stal? Szukałem na forum, ale nic aktualnego nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam godnej polecenia ekipy do zrobienia wylewek w Żółwinie, najlepiej na już :)

dzięki i pozdrawiam

 

Ja mogę polecić Pana Krzysztofa Góreckiego. U mnie wylewał anhydryt, w Żółwienie tez z tego co pamiętam ale robi również mixokretem.

tel.: 603-633-529

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy się na blach aluminiowe z Prefy ale robimy tylko obróbki a to znacznie mniejszy koszt. Osobiście polecam firme Grande z Grodziska Maz. tel. (22) 724 29 60

Maja oferty wielu firm więc można dostać wyceny na dach wykonany z różnej blach w jednym miejscu no i odchodzi zachwalanie tylko jednego producenta - bo tylko takiego dostawce się posiada więc trzeba to sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Dowiedziałam się, że na Politechnice można zrobić takie badanie dużo taniej. Umówiłam się już z panem z Wydziału Inżynierii Środowiska, że przyjadę po butelkę.

Dam znać na forum, jak poszło. Może komuś się przyda?

 

Z ciekawoscia czekam na informacje

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Dowiedziałam się, że na Politechnice można zrobić takie badanie dużo taniej. Umówiłam się już z panem z Wydziału Inżynierii Środowiska, że przyjadę po butelkę.

Dam znać na forum, jak poszło. Może komuś się przyda?

 

hej,

 

odnosnie badania wody można jeszcze zrobić tu (nie wiem ile to kosztuje):

 

http://www.wsse.waw.pl/PageContent.aspx?SubMenuID=100

 

btw. warto przeeczytać wytyczne do pomiarów

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie moi drodzy jakieś sensowne skłądy budowlane cenowo atrakcyjne do zakupu materiału do SSO i dalej, dzięki (budowa będzie w Pruszkowie)

W Pruszkowie masz dobrą hurtownię - 22 758 43 61. Kupowałem tam cement i strop Terriva. Sąsiadowi towarzyszą od początku budowy. Bardzo dobry kontakt z synem właściciela.

A przy okazji - czy ktoś może polecić mi podłogę na podłogówkę do salonu? Byłem parę dni temu na Bartyckiej w Warszawie w centrum budowlanym, i wszelkie quick stepy, finish parkiety itd. zaczynają się od 80 zł za m2. Do tego materiał na montaż i sama robocizna +50 co oznacza co najmniej (!) 150 zł za m2 podłogi a najlepiej 200 zł za m2. Troszkę to za dużo... Czy możecie coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji - czy ktoś może polecić mi podłogę na podłogówkę do salonu? Byłem parę dni temu na Bartyckiej w Warszawie w centrum budowlanym, i wszelkie quick stepy, finish parkiety itd. zaczynają się od 80 zł za m2. Do tego materiał na montaż i sama robocizna +50 co oznacza co najmniej (!) 150 zł za m2 podłogi a najlepiej 200 zł za m2. Troszkę to za dużo... Czy możecie coś doradzić?

 

Jesli myslisz o panelach to zainteresuj sie panelami EuroLoc produkcji firmy Witex, sa po ok 60pln/m2. W wiekszosci przypadkow firma w ktorej kupujesz panele oferuje rowniez w promocji ich ulozenie. Na Bartyckiej jest firma Durka, nie tak latwo ja znalesc ale maja duzy wybor na miejscu i bez problemu i za rozsadne pieniadze mozna porzyczyc panel zeby sprawdzic jak sie bedzie prezentowal w konkretnym pomieszczeniu (nigdy nie wybieraj na podstawie sztucznego oswietlenia). Ja na podlogowke po obliczeniu i porownaniu parametrow dot oporu i przenikanlnosci cieplnej dalem korek 4mm zakupiony w firmie Korex Radom - bardzo dobra obsluga i blyskawiczy transport - http://www.korexradom.pl/index.php/katalog/lista/produkt/podklad-korkowy-pod-panele/parent/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem blachę Budmat Sara Grafit Nova Mat, od polecanego na tym forum Michała Dąbrowicza z Dachluxu. Telefon: 500 116 292

 

witam kupowałem tą sama blachę w lutym w Dach-mix w Sochaczewie płaciłem po 30,50złza metr (akurat była promocja) jak ktoś jest zainteresowany to podam tel. i e-mail - można wysłać wymiary zrobią wycenę

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli myslisz o panelach to zainteresuj sie panelami EuroLoc produkcji firmy Witex, sa po ok 60pln/m2. W wiekszosci przypadkow firma w ktorej kupujesz panele oferuje rowniez w promocji ich ulozenie. Na Bartyckiej jest firma Durka, nie tak latwo ja znalesc ale maja duzy wybor na miejscu i bez problemu i za rozsadne pieniadze mozna porzyczyc panel zeby sprawdzic jak sie bedzie prezentowal w konkretnym pomieszczeniu (nigdy nie wybieraj na podstawie sztucznego oswietlenia). Ja na podlogowke po obliczeniu i porownaniu parametrow dot oporu i przenikanlnosci cieplnej dalem korek 4mm zakupiony w firmie Korex Radom - bardzo dobra obsluga i blyskawiczy transport - http://www.korexradom.pl/index.php/katalog/lista/produkt/podklad-korkowy-pod-panele/parent/2

 

 

 

Niczego się nie wybiera na podstawie sztucznego oświetlenia, to samo się tyczy gresu, koloru ścian lub elewacji na wzorniku itd.

Najlepiej wyść na zewnątrz, przed salon czy sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...