Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Niestety, suma robionych przeze mnie ogrodzeń z siatki wynosi 0 :)

A czas to deficytowa sprawa...

 

Jesli ci sie spieszy to sama nie rób, zwłaszcza jesli wcześniej nie robiłaś.

 

Ja płaciłem na poczatku roku ok. 10tys za ogrodzenie 140mb, wszystkie materialy, nawet piasek i woda, byly po stronie wykonawcy. Tyle ze to wersja bez podmurówki. Calość zrobiona w 1 tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jesli ci sie spieszy to sama nie rób, zwłaszcza jesli wcześniej nie robiłaś.

 

Ja płaciłem na poczatku roku ok. 10tys za ogrodzenie 140mb, wszystkie materialy, nawet piasek i woda, byly po stronie wykonawcy. Tyle ze to wersja bez podmurówki. Calość zrobiona w 1 tydzień.

 

No właśnie, myślę, że ja, jakbym teraz zaczęła, to akurat skończę na Boże Narodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chętnie sprzedam:

 

około 2 metrów3 desek

poszalunkowe, ale idealnie poczyszczone, bez gwoździ. duża część bardzo długa

za stów siedem

 

 

 

mam jeszcze niewielkie ilości cegły czerwonej plecewickiej, której chetnie bym się pozbyła z placu.

 

gdyby ktoś był chętny to przeprowadzę szczegółową inwentaryzację.

oraz HEBy (dwuteowniki) 26 (2 razy po 2.8 mb) i HEBy 30 (też 2* 2.8 mb)

 

wszystko - transport własny z Błonia/ Faszczyc

 

tel. 609 365 305

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o pomoc

 

Panowie od wykończeniówki choć robili bardzo dokładnie i byłem z nich zadowolony, pokłócili się ze sobą i rozeszli, zostawiając nas z niedokończoną robota:(

 

Poszukuję więc PILNIE solidną osobę lub firmę do dokończenia prac wykończeniowych(malowanie, tapetowanie, panele, itp), sądzę, że 3-4dni pracy, najlepiej z naszych okolic aby dojazd nie był problemem.

 

witam jestem zainteresowany

http://sylwbud.pl/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuje kaparkowego do usunięcia humusu w okolicach Rusiec pod Nadarzynem/

czy są jakieś sa stawki za moto godzine czy tez od metra

Niestety, za motogodzinę. Niestety - ponieważ oznacza to, że w czas pracy wlicza się również czas przejazdu... W okolicy Błonia płaciłem 100zł/h. Wiem, że niektórzy płacili 80zł/h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, za motogodzinę. Niestety - ponieważ oznacza to, że w czas pracy wlicza się również czas przejazdu... W okolicy Błonia płaciłem 100zł/h. Wiem, że niektórzy płacili 80zł/h.

 

Jeśli można poproszę namiar koparkowego na priv. Wczoraj jeden w odległości 500 m od mojej działki (Jaktorów) policzył 120/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poleci mi sprawną firmę wywożącą śmieci budowlane (styro, blacha, gazobeton itp.) - najlepiej taką, która przywozi kontener i zostawia go np. na tydzień. Ile płaciliście za coś takiego? Jeszcze lepiej jeżeli firma będzie z okolic Grodziska Maz.

 

Pozdr

Marcin

 

ja kozystam z klin.waw.pl - koszt 450 PLN za 7m3

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...