Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Jesteśmy Firmą MCMeble działa na rynku warszawskim od 1993 roku.

Posiadamy bogate doswiadczenie w wykonywaniu mebli na zamówienie. Większość naszych zleceniodawców jest z polecenia klientów u których wykonaliśmy nasze usługi.

 

•Wykonujemy prace w zakresie aranżacji wnętrz

•Posiadamy wykwalifikowana kadrę zawodową o wieloletnim doswiadczeniu

•Oferujemy profesjonalne projekty, fachowe doradztwo oraz krótki termin realizacji

Projekt oraz wycena - gratis!! (tylko na terenie Warszawy i okolic, np: Tarchomin, Ursus, Milanówek Grodzisk itd.)

 

Firma MCMeble oferuje szeroki asortyment mebli na zamówienie zgodnie z indywidualnym projektem.

 

•Szafy z drzwiami przesuwnymi

•Meble kuchenne

•Garderoby

 

Polecam i pozdrawiam

Marcin Cichecki

603 214 838

http://www.mcmeble.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy przygotowania do złożenia wniosku na PnB :) Adaptację projektu wykonuje nam kuzyn architekt. Nie zna realiów starostwa bo jest z Łodzi i czego dokładnie wymagają. Z częcią architektoniczną nie będzie problemu. Natomiast z instlacyjną więcej zabawy bo zamieniamy położenie kuchni z salonem. Kiedyś rozmawiając z pewną panią architekt z Grodziska o czymś innym stwierdziła że ona wypina instalacje podczas adaptacji, bo gdyby miała się jeszcze tym zajmować to adaptacja bedzie trwala długie tygodnie. Jak to u was wyglądało?

 

Potrzebuje też namiary na bystrego gelologa do badania gruntu.

Zgadza się, nie dokładaj instalacji (wyjątek - niżej). Mój projektant też wypiął instalacje z projektu.

Wyjątek - zastanawiam się, czy nie powinienem był dołączyć projektu instalacji gazowej - na wew. inst. gaz. też potrzebne PnB. Co prawda wtedy się trzeba trochę pobawić, zrobić projekt, coś tam uzgodnić etc. (nie wiem dokładnie, bo robi to za mnie teraz projektant/wykonawca gazownik). Być może da się za jednym zamachem z PnB na budowę domu - tak, jak z PnB na budowę szamba - dołączyliśmy projekt, wrysowane na planie zagosp. działki, gdzie ma być, i jest "pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego i szamba jednokomorowego" szczelnego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja mam pytanko o napędy do bram przesuwnych.

Czy znacie i możecie kogoś polecić kto montuje takie cudeńka ??

Z jaką kwoto do wydania musimy się liczyć ?

Nam napęd do bramy przesuwnej montował forumowicz Michał Gajewski - miło, szybko, sprawnie, bezproblemowo (tel. 519 667 597).

Napęd Nice model: Robus 350 - koszt (wraz z montażem): 2100 zł.

Sam napęd świeżo montowany, jeszcze zimy nie przechodził, więc nie powiem jak się sprawuje, ale mam nadzieję, że nie będzie z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

możecie polecić dostawcę stropu teriva z okolic Grodziska? Majster wspominał o składzie w Parolach, ale może ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?

 

Witaj,

moja żona wyczaiła firmę Stropex z Wólki Kosowskiej.

 

http://www.stropex.com.pl/kontakt.php

 

Cenowo ponoć atrakcyjni. Transport do GM w cenie.

 

Jak z jakością nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia Anda przy Jerozolimskich, kontakt - Marcin Zaciera

Nr telefonu na stronie

 

Byliśmy w ANDZIe raz i nigdy więcej. Drogo i mało przyjemnie. Kierownik jest strasznie przemadrzały.

Nie mógł uwierzyć, że można kupić YTONG gdzieś taniej i to w legalny sposób (faktura)

 

Polecam z kolei Kabex - ocieplenie fundamentów i folie

i hurtownię budowlaną w Pecicach - kupujemy u nich bloczki betonowe - bardzo dobrej jakości, cegła Szerominek, cement, itd

Dowożą do GM i są bardzo kontaktowi

 

Ewentualnie PSB (Kasta)

 

Z kolei stal żona kupiła w Wiskitkach.

 

Jakbyście potrzebowali to namiary mogę podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My równiez Polecamy skład Autopol Opypy:)
Też polecam Autopol. Stal też mają w dobrej cenie. Z kolei jak czegoś nie ma w żadnym składzie, proponuję przejechać się do Adamex Błonie - jeszcze nie zdarzyło się, żeby czegoś nie mieli - mydło, widło i powidło - materiały na mury, ocieplenie, drewno na więźbę (chyba od ręki nawet), z 2giej strony ostatnio dostałem tam czyścik tytan do pistoletu i krzyżyki do montażu luksfer, których nawet w wwskim Leroyu nie było. Ale najczęściej są drożsi niż Autopol. Dobre ceny stali ma Maglex Milanówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w ANDZIe raz i nigdy więcej. Drogo i mało przyjemnie. Kierownik jest strasznie przemadrzały.

Nie mógł uwierzyć, że można kupić YTONG gdzieś taniej i to w legalny sposób (faktura)

 

Polecam z kolei Kabex - ocieplenie fundamentów i folie

i hurtownię budowlaną w Pecicach - kupujemy u nich bloczki betonowe - bardzo dobrej jakości, cegła Szerominek, cement, itd

Dowożą do GM i są bardzo kontaktowi

 

Ewentualnie PSB (Kasta)

 

Z kolei stal żona kupiła w Wiskitkach.

 

Jakbyście potrzebowali to namiary mogę podać.

 

:( No proszę. Kupowaliśmy w ubiegłym roku mnóstwo materiałów w Andzie i wszystko było ok. Ceny były super.

To się zmienia, raz tutaj jest taniej, innym razem gdzie indziej. Ten wątek był już poruszany na forum.

W Kabexie za to kupowaliśmy tynk. Też w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto0.m.onet.pl/_m/894a35e393707a66462ad801d97a2ac0,10,19,0.jpg

 

WITAM WSZYSTKICH

CZY WIECIE GDZIE ZOSTAŁ PRZENIESIONY SKLEP Z OŚWIETLENIEM W KTÓRYM MOŻNA BYŁO KUPIĆ TAKIE PIĘKNE LAMPY? ZNAJOMI KUPILI JĄ JAKIEŚ 5 LAT TEMU W GRODZISKU MAZOWIECKIM. MOŻE KTOŚ ZNA PRODUCENTA?

 

Tutaj jest ogromny wybór, może akurat będzie coś podobnego. Ceny zróżnicowane, jakość bardzo dobra.

http://www.milantex.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moja żona wyczaiła firmę Stropex z Wólki Kosowskiej.

 

http://www.stropex.com.pl/kontakt.php

 

Cenowo ponoć atrakcyjni. Transport do GM w cenie.

 

Jak z jakością nie wiem.

 

Jakosc dobra, cena dobra, mam u siebie i jestem zadowolony. Zostalo mi kilka ksztaltek wiencowych, przyjechali odebrali zwrocili pieniadze. Polecam.

 

Witajcie,

mam pytanie o komin.

 

W projekcie mamy 2 kominy systemowe - jeden do CO a drugi do kominka.

Nasz wykonawca namawia nas na komin tradycyjny, ale nie jestem pewnie czy to lepsze rozwiązanie, bo to nie tylko cegła, ale jeszcze jakieś ocieplenia, itd.

 

Macie jakieś doświadczenia ? Jakie macie kominy u siebie ?

Do CO będzie piec kondensacyjny.

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

pozdrawiam

 

Mnie wykonawca namawial na sytemowy (szybciej sie uklada wiec jest mniej pracy) Kominy systemowe tez sie ociepla. U siebie mam dwa systemowe, jeden do kominka, a drugi do pieca CO kondensacyjnego. Do kominka musi bys specjalny z wkladem szamotowym. W przypadku pieca CO to sa rury w rurach :) wiec komin moze byc nawet z pustakow wentylacyjnych, a w to jest wlozona rura wentylacyjno-spalinowa. Kwestia tylko rozmiaru otworu aby sie to zmiescilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...