Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam w Multibanku też w CHF. Na pocieszenie dodam, że na całość domu, nie tylko na wykończenie.

 

 

Dzieki za info Wg, ale na pocieszenie powiem :D , ze nie ciesza mnie cudze nieszczescia, takie jak duzy kredyt :) Ale naprawde mi razniej, gdy wiem, ze tyle osob ma co splacac. Dzieki Wam wszystkim.

Co do spotkania. Niech jasno wypowiedza sie Ci, ktorzy wyjezdzaja.

 

Uwaga pisze potencjalna liste - umieszcze tam tych, ktorzy byli na ostatnim spotkaniu

Termin: 23.12 - 02.01 do wyboru

 

Marzek

Senser

Wg

Jolka

Victoria

Nina i Bard13(spoznil sie :D )

Guliwer

McLim

Panther

Bobo30

 

Chyba byl jeszcze ktos, ale zapomnialam kto :( , bardzo przepraszam, prosze o ujawnienie. Zapraszamy wszystkich nowicjuszy :)

 

 

Jolu, my Cie przygarniemy do samochodu :)

 

Senser, nie denerwuj sie. Monika chyba nie chciala Cie urazic, choc nie powinna posrednio pisac, ze kredyt w zlotowkach biora "niedouczeni" kredytobiorcy, o skromnej wiedzy. Ja tez chyba taki wezme :D , moze bedzie troche drozszy, ale przynajmniej nie bede sie martwila o kursy walut, a z nimi roznie ostatnio bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Bard...i Nina... a czegóż wam zyczyć...jak wy już wszystko macie!!

Przygarnnnnijjjcie nas plz!!!!! :lol:

Co to się w ludzkiej głowie kłębi podczas takiego wydarzenia??

 

Bobo..co do tych dwóch terminów...no kurcze tak źle tak niedobrze...

Z jednej strony Sajgon przedświąteczny...tegoż 23-ego..., co może (nie musi) powodować ogromne przeżedzenie obecności (co się okaże), z innej jest to wybór pomiędzy tym czy się spotkamy z ewak39 czy nie...bo jak rozumiem, termin 2005.01.02 jest dla zainteresowanej niedostępny(?), a w sumie patrząc na całość to cholera ten drugi termin w sensie wył. technicznym jest mi bliższy...a chciałbym żeby ewak39 mogła się z nami spotkać...my już mamy za sobą 3 skuteczne spotkania a ona "nigdy" nie ma na to szans... :cry:

Gdzieś się przewinął wątek/data pmiędzy świętami a Sylwestrem....czy to jest utopijny termin??

 

Bobo...dotarłaś do sedna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, chyba namacilam! :oops: Ja jestem w Warszawie pomiedzy 23 grudnia i 2 stycznia, czyli kazdy dzien pomiedzy tymi dwoma datami bylby dla mnie dobry! Drugiego stycznia juz bede w drodze, chociaz to jeszcze nie na 100% pewne.

 

Serdeczne dzieki za dobre slowo! :wink: A spotkac sie z Wami bardzo bym chciala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może byc kazdy dizeń między 26XII a 2 I ( ale bez 26XII) tylko poprosze po 17 bo maz musi z pracy przyjść i dizeci przejąć...

 

Sylvia słuchjacie co ja mam temu burmistrzowi napisac w tym piśmie?? bo ja bym od raxzu chciała i wodociąg załtwić to co 2 pisma??? heh wysypanie żwiru niewiele da bo aj na poczatku i an końcu drogi dojazdowej mam piękne grupy brzózek i o eni mi głównie chodzi...:D

 

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser,

dzięki, ale inne opcje mamy już przepracowane. Myślałam, że nie mają co zrobić z tym gruzem :wink: to moglibyśmy się poświęcić i przyjąć na naszą drogę.

bobo30,

dzięki za chęć pdwózki. Ale to się już umówimy jak będzie dokładnie wiadomo kiedy spotkanie. W święta raczej odpada, bo albo my w gościach, albo goście u nas. Jeśli w dzień powszedni to tylko po 17.00, bo ja cały przedświąteczny tydzień pracuję. Czasami przyjeżdżam WKD do Grodziska i wtedy byłabym od razu na miejscu.

Senser, na jakiej stacji musiałabym wysiąść, żeby było najbliżej do naszej pizzerii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, na jakiej stacji musiałabym wysiąść, żeby było najbliżej do naszej pizzerii?

 

A muszę ci powiedzieć, że odp. nie jest aż tak oczywista...

Mamy do wyboru dwie stacje: Jordanowice (d. Muzeum) przy ul. Nadarzyńskiej wiesz...tu jak jest przejazd kolejki tuż za skrzyżowaniem...ale nie mam pewności, czy czasem do tej Pizzeri nie byłoby może i nawe bliżej, bądź ta sama droga ze Stacji Okrężna przy ul. Piaskowej....to chyba jedna cholera.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus....mam pytanko....ile dałeś za to swoje super ogrodzenie...mam na myśli ten biały materiał pomiędzy słupkami...to chyba jakiś zaporowy?? :lol:

A co niezły jest - nawet czołgiem nie przejedzie ;);)

 

A tak na poważnie - kosztowało mnie ono 0 zł - to jest po prostu sznurek, który został z ocieplania dachu. W ogóle nie wierzyłem, że choć 1 dzień wytrzyma. A dodatkowo myślałem, że rano znajdę rowerzystę powieszonego na nim (bo najwyższy jest na wysokości szyi rowerzysty).

 

Ale tu kilka zaskoczeń (i to w dodatku miłych):

1) sznurek wytrzymał już ponad miesiąc

2) żaden rowerzysta się nie powiesił

3) sznurek ma nadspodziewanie duże działanie psychologiczne - skończyły się spacery po moje działce. Nawet listonosz, jak sprawdziłem po śladach na śniegu, nie wyszedł najkrótszą drogą, ale wrócił się i wyszedł poprzez "bramę".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser! Już odpuszczam. Nie chcę wdawać się w niepotrzebną dyskusję. A zatem koniec. Myślę, że rozejm będzie właściwym rozwiązaniem! Mogę zaś podyskutować na temat konkretnych argumentów, które przemawiają za takim a nie innym kredytem.

Co do spotkania, to może w powszedni dzień dalibyśmy radę, ale niestety po 17, a nawet po 18. No i niestety nam odpada 27 i 30 grudnia. Co do reszty dni już pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...