Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

konik77 - poprosze o namiar na czlowieka od wylewek.

 

ania_marcin - dzieki za namiar.

 

hejka

przepraszam, ze teraz dopiero odpisuje ale u mnie juz praktycznie koniec, za ok 2 tyg się przeprowadzam !:) i mam urwanie głowy. Wylewki Grzesiek 600 323 302.

Jeśli jakieś inne namiary potrzebne pisz na prv. Przy okazji przeprowadzki - mam namiar na super firmę, jak coś piszcie :D

pozdr

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsprzedam 5 nierozpakowanych palet porothermu 25 P+W (4pln/szt.). Pozostałość po budowie. Transport we własnym zakresie, jakiś mogę pomóc zorganizować. Chętnych zapraszam do Owczarni i pod nr tel 604 246 525 :)

 

 

1) Ja mam do odsprzedania 1 cala nierozpakowana palete bloczkow gazobetonowych SOLBET "600" grubosci 24cm. Cena rynkowa minus 20%. W gratisie dorzuce identyczne bloczki gazobetonowe luzem ok.1/2 palety.

 

2) Mam tez na zbyciu bloczki gazobetonowe SOLBET "600" grubosci 12cm, ok.2/3 palety. Cena do uzgodnienia.

 

Okolice Grodziska Mazowieckiego, ul.Radziejowicka. Odbior wlasnym transportem z placu budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ja mam do odsprzedania 1 cala nierozpakowana palete bloczkow gazobetonowych SOLBET "600" grubosci 24cm. Cena rynkowa minus 20%. W gratisie dorzuce identyczne bloczki gazobetonowe luzem ok.1/2 palety.

 

2) Mam tez na zbyciu bloczki gazobetonowe SOLBET "600" grubosci 12cm, ok.2/3 palety. Cena do uzgodnienia.

 

Okolice Grodziska Mazowieckiego, ul.Radziejowicka. Odbior wlasnym transportem z placu budowy.

Ja podobnie :) jedna paleta pełnych 600 nierozpakowana, drugie trochę więcej niż 1 paleta - luzem, trochę 1/2 i trochę gr.8cm. Cena do uzgodnienia. Do tego mam ok. 10 worków kleju Izolbet do BK (szary) sprzedam za 1/2 ceny.

TRansport własny, okolice Błonia.

Aha, i cały czas mam jeszcze stemple :) pojawiają się kolejni chętni, ale jakoś nikt się zdecydować nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzy ludzie,

szukam ekipy do położenia kawałka elewacji z drewna (nie egzotycznego) oraz podbitki drewnianej.

czy ktoś z Was robił coś takiego i może swoich fachmanów polecić?

 

a skoro mówimy co kto ma do sprzedania :) to j jeszcze się zareklamuję ze swoimi deskami. część nowych, część obczyszczonych dokładnie po szalunku - dwa metry sześcienne. też za pół ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj dostałem pozwolenie na budowę. Kanie k.Pruszkowa - jako, że ten co sobie go upatrzyłem nie da rady niestety. W związku z tym rozglądam się za normalnym i niedrogim kierownikiem budowy. Możecie kogoś polecić? Najchętniej kogoś z okolicy, kto nie miałby za daleko...

 

Alus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj dostałem pozwolenie na budowę. Kanie k.Pruszkowa - jako, że ten co sobie go upatrzyłem nie da rady niestety. W związku z tym rozglądam się za normalnym i niedrogim kierownikiem budowy. Możecie kogoś polecić? Najchętniej kogoś z okolicy, kto nie miałby za daleko...

 

Alus

Mam takiego. Jest z Płochocina bodajże, udaje się z nim spotkać nawet na jeden wpis do dziennika - wymagania banku :) Koszt też w miarę. Polecam. Vide również ten post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Mariusz Łuniewski

 

Bardzo kompetentny i komunikatywny. Niestety nie dostępny w trakcie dnia.

 

 

Witam,

 

Dzisiaj dostałem pozwolenie na budowę. Kanie k.Pruszkowa - jako, że ten co sobie go upatrzyłem nie da rady niestety. W związku z tym rozglądam się za normalnym i niedrogim kierownikiem budowy. Możecie kogoś polecić? Najchętniej kogoś z okolicy, kto nie miałby za daleko...

 

Alus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość pilna kwestia: Ile płaciliście za podbitkę? Chodzi mi o info ile za robotę i ile za materiał. Może ktoś jest w temacie i wie, gdzie można kupić tanio?

Facet wycenił mi robotę na 35 PLN metr bieżący, to dużo?

 

Nie wiem czy dużo, czy mało - zależy pewnie z czego ta podbitka. Ja robiłem sam z PCV jakieś 14mb z tym, że szeokości 20cm - razem z przycinaniem, pasowaniem itp. zajęło mi to 1/2 dnia.

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dużo, czy mało - zależy pewnie z czego ta podbitka. Ja robiłem sam z PCV jakieś 14mb z tym, że szeokości 20cm - razem z przycinaniem, pasowaniem itp. zajęło mi to 1/2 dnia.

 

Qter

 

Dzięki Qter

Gratuluję samodzielnej roboty :)

My też chcemy z PCV, ale mamy 75 metrów, szerokość 1 metr. To chyba bardziej skomplikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Qter

Gratuluję samodzielnej roboty :)

My też chcemy z PCV, ale mamy 75 metrów, szerokość 1 metr. To chyba bardziej skomplikowane...

 

Skomplikowane jest tak samo o ile np. nie montujesz w tym np. oświetlenia. Wszystko mocujesz w systemowych prowadnicach. Jak masz szer. 1 m. to warto by było dac poprzeczkę jeszcze przez środek. Ja podbitkę do prowadnic przymocowałem za pomocą "tackera" (zszywacz tapicerski). Tak jak piszę - robota jest ciut upierdliwa ale nie skomplikowana. Zadzwoń może do jakis np. dekarzy - oni często robią też podbitki - przynajmniej będziesz miała rozeznanie.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowane jest tak samo o ile np. nie montujesz w tym np. oświetlenia. Wszystko mocujesz w systemowych prowadnicach. Jak masz szer. 1 m. to warto by było dac poprzeczkę jeszcze przez środek. Ja podbitkę do prowadnic przymocowałem za pomocą "tackera" (zszywacz tapicerski). Tak jak piszę - robota jest ciut upierdliwa ale nie skomplikowana. Zadzwoń może do jakis np. dekarzy - oni często robią też podbitki - przynajmniej będziesz miała rozeznanie.

 

PZDR

 

Qter

 

Dało mi to do myślenia... Może faktycznie sami spróbujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na wysoki poziom wód gruntowych kopanie szamba w standardowy sposób (tj. koparka) jest nieco ryzykowne (5m od brzegu budynku i może się obsunąć ziemia spod ław). Podobno są firmy, które po zakupie u nich szamba wykopują dół w szalunku. W ten sposób nic się nie obsuwa...

 

Macie może jakieś doświadczenia z czymś takim ?

Namiary na taką firmę - to już byłby szczyt szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na wysoki poziom wód gruntowych kopanie szamba w standardowy sposób (tj. koparka) jest nieco ryzykowne (5m od brzegu budynku i może się obsunąć ziemia spod ław). Podobno są firmy, które po zakupie u nich szamba wykopują dół w szalunku. W ten sposób nic się nie obsuwa...

 

Macie może jakieś doświadczenia z czymś takim ?

Namiary na taką firmę - to już byłby szczyt szczęścia.

 

Spróbuj tutaj:

Szambo - Kucharski, 602 325 904

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( No proszę. Kupowaliśmy w ubiegłym roku mnóstwo materiałów w Andzie i wszystko było ok. Ceny były super.

To się zmienia, raz tutaj jest taniej, innym razem gdzie indziej. Ten wątek był już poruszany na forum.

W Kabexie za to kupowaliśmy tynk. Też w porządku.

 

Witajcie,

zaszło nieporozumienie !!! .

 

Ja miałem na myśli hurtownię ANDA w Kozerach za Grodziskiem Mazowieckim.

 

O Andzie z okolic Michałowic złego słowa nie mogę powiedzieć, ponieważ nigdy u nich nie byliśmy.

 

W związku z tym opinia Olgajotki jest jak najbardziej wiążąca.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...