Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Wszyscy klienci którzy zgłoszą się do nas i zakupią podłogę z montażem oraz powołają się na forum murator -" grupy budujące Grupa nadarzyńsko -grodziska" otrzymają dodatkowy rabat 10 % na wszystkie materiały dostępne u nas : Podłogi - panele laminowane , parkiety gotowe , panele drewniane , wykładziny dywanowe - , tapety ,rolety , karnisze .

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy udało się coś znaleźć poza hardmetem ? Ja z kolei myślę o Gerdzie DUO

 

Czesc,

 

Bylem w firmie AKPEN w Pruszkowie i ogladalem drzwi CAL. Bardzo mila obsluga. Drzwi wydaja sie okej. Bardzo polecane na forum. Qter w jednym ze swoich postow dodal zdjecia drzwi CAL ktore sa u niego. Dzis mam pomiary i na drzwi czeka sie ok 5 tygodni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Olgajotka,

 

Dzieki za namiary. Zglosze sie pewnie do nich po drzwi miedzy garażem a senia wejsciową. Drzwi zewnetrzne firmy CAL bede zamawiał w firmie AKPEN.

 

pzdr

 

pewnie sprawa już nieaktualna ale ja mogę polecić forumowego Starego (firma Aprel). Kupowałem u Niego okna (na profilu Brugmana) oraz drzwi zewnętrzne drewniane - Stolpaw - (wejściowe) i stalowe (do garażu). Człowiek na prawde zna się na tym co robi. Doradzi itp...zresztą nie ma co dużo gadać :) polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ile za same zbiorniki? Jak by przepołowił transport to nawet wychodzi ok. Mam gościa, który solówką jest w stanie coś dowieźć z okolicy po ok 100 pln.

Koszt samych zbiorników około 100 zł sztuka.

Ja najbliżej znalazłem w Płocku, pojemnik 90 zł, a za transport do Grodziska chcą 120 zł za 2 szt.

A ten gość też by dał radę przywieźć aż z Płocka ?? No i za ile ??

http://allegro.pl/1000l-litrow-paleto-pojemniki-zbiorniki-ibc-szambo-i1738397338.html

Kurcze, aż mi się nie chcę wierzyć, że gdzieś bliżej ktoś tego nie sprzedaje w rozsądnej cenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt samych zbiorników około 100 zł sztuka.

Ja najbliżej znalazłem w Płocku, pojemnik 90 zł, a za transport do Grodziska chcą 120 zł za 2 szt.

A ten gość też by dał radę przywieźć aż z Płocka ?? No i za ile ??

http://allegro.pl/1000l-litrow-paleto-pojemniki-zbiorniki-ibc-szambo-i1738397338.html

Kurcze, aż mi się nie chcę wierzyć, że gdzieś bliżej ktoś tego nie sprzedaje w rozsądnej cenie :(

O kurcze... no to fakt, z Płocka trochę drogo. Jest jeszcze firma Boryszew ERG, produkują zbiorniki plastikowe, chyba mają jakiś oddział w Sochaczewie o ile dobrze pamiętam... sprawdzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poratujcie mnie proszę, jestem już na etapie odbioru domu i brakuje mi tylko do nadzoru odbioru przyłącza energetycznego, dodam, że póki co mam przyłącze tzw budowlane, na słupie moim, ale oczywiście licznik, umowa są oraz rachunki płacę

 

Potrzebuję namiary na jakiegos dobrego elektryka z rejonu Żyrardowa, który ma tam dojścia, aby pomógł mi odebrać ten protokól

 

Będę wdzięczna ogromnie za Waszą pomoc

dzięki

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałabym zachecic wszystkich uzytkowników grupy, i nie tylko,do wziecia udziału w konkursie " 100 placów zabaw na sto lat Nivea". Przystapiła do niego gmina Jaktorów. Place zabaw zostana wybudowane dla najaktywniej klikajacych społeczności. Obecnie jesteśmy na 80 miejscu, aby plac powstał musimy być na co najmniej 73. Konkurs trwa do 31 października. Trzeba sie zarejestrowac (co trwa kilka-kilkanaście minut ( bo trzeba poczekac chwile na jednorazowe , telefoniczne hasło aktywujące), potem raz dziennie trzeba zagłosować ( co trwa minutę). Liczy sie każdy głos! Więc bardzo proszę głosujcie!!! Plac będzie na terenie szkoły, więc będzie bezpiecznie , i będzie ogólnodostepny, dla wszystkich dzieci. Na zachętę powiem, że Brwinów wygrał 1 etap konkursu i jest w grupie pierwszych 25 wygranych. ( Gratulacje. Prosimy Brwinów o głosowanie na Jaktorów). Kolejne place zostaną wyłonione w 3 turach, co miesiąc jeden.

Oto link: http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/1486?inv=grodzisk2011

GŁOSUJCIE!!!GŁOSUJCIE!!!GŁOSUJCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt samych zbiorników około 100 zł sztuka.

Ja najbliżej znalazłem w Płocku, pojemnik 90 zł, a za transport do Grodziska chcą 120 zł za 2 szt.

A ten gość też by dał radę przywieźć aż z Płocka ?? No i za ile ??

http://allegro.pl/1000l-litrow-paleto-pojemniki-zbiorniki-ibc-szambo-i1738397338.html

Kurcze, aż mi się nie chcę wierzyć, że gdzieś bliżej ktoś tego nie sprzedaje w rozsądnej cenie :(

Cena fajna ale czy te zbiorniki wytrzymają napór gruntu (gdy będą puste) ? One chyba nie są projektowane do zakopywania pod ziemią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tynków gipsowych:

 

Ostrzegam przed wykonawcą tynków gipsowych - Grzegorz Ługowski zam. Gąski k/Warki tel. 515 82 31 91. Nie ma zielonego pojęcia o robieniu tynków, o swoich osiągnięciach opowiada bajki. Wziął zaliczkę 3000 zł., której nigdy nie oddał. Fatalną jakość tynków tłumaczył "niewłaściwym gruntem". Miałem problem z wejściem do budynku (nie chciał oddać kluczy). Po kontroli wykonania prac przez inspektora nadzoru inwestorskiego uciekł z budowy razem z narzędziami i agregatem. Na moja prośbę o oddanie zaliczki usłyszałem groźby karalne. Na budowie pozostał straszny syf - zachlapany jastrych, parapety itd. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poratujcie mnie proszę, jestem już na etapie odbioru domu i brakuje mi tylko do nadzoru odbioru przyłącza energetycznego, dodam, że póki co mam przyłącze tzw budowlane, na słupie moim, ale oczywiście licznik, umowa są oraz rachunki płacę

 

Potrzebuję namiary na jakiegos dobrego elektryka z rejonu Żyrardowa, który ma tam dojścia, aby pomógł mi odebrać ten protokól

 

Będę wdzięczna ogromnie za Waszą pomoc

dzięki

Ewa

 

Z czystym sumieniem i w 100% mogę polecić Pana Borowca

Telefon Dom: 22-755 74 93

Telefon Kom: 0 604 603 979

 

Wielokrotnie na tym forum polecany i naprawdę jest wart polecenia.

 

Nie wiem czy ma wejścia w Żyrardowie, ale zadzwonić zawsze możesz. Nam bardzo pomógł przy prądzie budowlanym.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiar na jakąś hurtownię w okolicy co posiada tanio stal - pręty fi12 i fi6 z dowozem?

 

My kupujemy stal w BINPOL w Wiskitkach

W zeszłym tygodniu dokupowaliśmy bo zabrakło właśnie fi 12 i fi 6. Ceny poniżej.

 

Sami oceńcie czy to tanio. Ciekawi mnie co powiecie ;-)

 

fi 12 - 2 952,00 brutto za tonę

fi 6 gładki - 3 198,00 brutto za tonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... no to fakt, z Płocka trochę drogo. Jest jeszcze firma Boryszew ERG, produkują zbiorniki plastikowe, chyba mają jakiś oddział w Sochaczewie o ile dobrze pamiętam... sprawdzę.

 

Hej,

zainteresowała mnie Wasza inicjatywa i też trochę pogrzebałem.

 

Co powiecie na to ?

 

http://allegro.pl/zbiorniki-1000-zbiornik-na-szambo-deszczowke-dowoz-i1737632330.html

 

Może wspólnie się zrzucimy - wtedy koszt transportu znacznie spada.

Jutro do nich zadzwonię i zapytam po czym są te zbiorniki.

 

Ja myślę, że jeden zbiornik wystarczy na co najmniej dwie rynny, jak myślicie ? Ile Wy chcecie ich kupić ? Po jednym czy po dwa ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...