Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

koledzy jeszcze może kogoś od prowizorki budowlanej prąd możecie polecic Pruszków z układami

a moze ktos posiada skrzynke z osprzetem

 

Borowiec.

Namiarów szukaj na forum.

 

Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. Cuda też potrafi

Prąd budowlany z licznikiem w ciągu 7 dni (mieliśmy co prawda wszystkie papiery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:DTynki z agregatu gipsowe i cementowo-wapienne 505-225-702

 

Pan Jakub Korona robił u mnie 800m tynków gipsowych.

Ekipa bardzo dokładna, kulturalna i pracowita. Tynki wyszły naprawdę super - kilka drobnych poprawek zrobionych bez dyskusji.

Ekipa w okolicy nowa więc jeszcze nie zepsuta tutejszymi cenami.

Szczerze polecam bo wykonawca bardzo solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję informacji o kosztach tynków. Dostałem ofertę od wykonawcy i muszę się zorientować czy warto.

Ile kosztuje metr tynku gipsowego z robocizną za metr? Pamiętacie?

 

 

35 zł / m2 - jeżeli chcą mniej to znaczy, że ściemniacze, u mnie ekipa (której nie polecam) chciała 27 zł., ale to zrobili można nazwać jedynie dramatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję informacji o kosztach tynków. Dostałem ofertę od wykonawcy i muszę się zorientować czy warto.

Ile kosztuje metr tynku gipsowego z robocizną za metr? Pamiętacie?

 

dokładnie wycenić można dopiero po obejrzeniu powierzchni do tynkowania, jest tyle czynników, że trudno powiedzieć od razu jaka cena, są tacy co robią po 22 zł, a są i po 35 zł :) zapraszam do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do nas :)

 

Przy okazji - mogę polecić firmę ANATAK z Raszyna, która zrobiła u mnie ekspresowo kawał dobrej roboty tynkarskiej (poprawiali robotę nieprzyjemnego pana opisywanego wcześniej). Tynki są po prostu idealne, na dodatek ekipa zostawiła po sobie porządek na budowie. Zdecydowanie polecam.

 

Marcin

 

Kontakt: ANATAK, tynki gipsowe z agregatu, Pani Anna Piórkowska tel. 502 626 122, 509 536 736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 zł / m2 - jeżeli chcą mniej to znaczy, że ściemniacze, u mnie ekipa (której nie polecam) chciała 27 zł., ale to zrobili można nazwać jedynie dramatem.

 

Jezeli chodzi o tynki to legenda forum: HUBERT SAIN. Robili tynki u mnie w Owczarni. 550 mk zrobili w tydzien. Wszystko rowno i bez problemow. Panowie posprzatali po sobie, okna oklejone. Takze polecam goraco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!!

drodzy mam taki oto problem, za tydzień jestem umówiona z człowiekiem od robienia tarasu drewnianego, a właśnie się dowiedziałam, ze tartak, z którego miałam dostać drewno, delikatnie mówiąc, wypiął się na mnie.

w ciągu tygodnia muszę sobie załatwić drewno na taras - sosnę.

pokierujcie mnie do jakiegoś tartaku, składu drewna, hurtowni - czegokolwiek w naszych okolicach! proszę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - mogę polecić firmę ANATAK z Raszyna, która zrobiła u mnie ekspresowo kawał dobrej roboty tynkarskiej (poprawiali robotę nieprzyjemnego pana opisywanego wcześniej). Tynki są po prostu idealne, na dodatek ekipa zostawiła po sobie porządek na budowie. Zdecydowanie polecam.

 

Marcin

 

Kontakt: ANATAK, tynki gipsowe z agregatu, Pani Anna Piórkowska tel. 502 626 122, 509 536 736

 

jeszcze raz dziękujemy za współpracę i pozytywne opinie :)

pozdrawiamy

A&T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o tynki to legenda forum: HUBERT SAIN. Robili tynki u mnie w Owczarni. 550 mk zrobili w tydzien. Wszystko rowno i bez problemow. Panowie posprzatali po sobie, okna oklejone. Takze polecam goraco!

 

Dziękuję Panie Michale za referencje ;) Polecamy się na przyszłość.

Dodam, że u Pana Michała wykonywaliśmy tynki cementowo-wapienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję informacji o kosztach tynków. Dostałem ofertę od wykonawcy i muszę się zorientować czy warto.

Ile kosztuje metr tynku gipsowego z robocizną za metr? Pamiętacie?

 

Terror co do tynków to cena nie jest wyznacznikiem. Wykonawcy często zaniżają ceny poprzez użycie najtańszych=najgorszych materiałów (tynki, grunty, szpryce, narożniki, listwy...), zalecam także podpisywać umowę, gdzie będzie przejrzyście napisane jak będzie wykonywany obmiar tynków przy rozliczeniu.

Najlepszym rozwiązaniem jest obejrzenie realizacji tynków kilku wykonawców i wybranie najlepszego.

Wykonanie tynków gipsowych jest dość proste i wielu wykonawców może je wykonać na podobnym poziomie, inaczej jest już z tynkami cementowo-wapiennymi. Tynki cementowo-wapienne można wykonać na kilka sposobów, poczynając od różnic materiałowych, poprzez inne warstwowanie, czy też wykończenie ręczne czy też maszynowe, którego nie polecam.

Także zapraszam na swoje budowy w celu ocenienia naszych prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!!

drodzy mam taki oto problem, za tydzień jestem umówiona z człowiekiem od robienia tarasu drewnianego, a właśnie się dowiedziałam, ze tartak, z którego miałam dostać drewno, delikatnie mówiąc, wypiął się na mnie.

w ciągu tygodnia muszę sobie załatwić drewno na taras - sosnę.

pokierujcie mnie do jakiegoś tartaku, składu drewna, hurtowni - czegokolwiek w naszych okolicach! proszę!!!!!!

 

Spróbuj zadzwonić do nich http://www.holzpolska.pl/kontakt.htm

 

Kupowaliśmy tam więźbę i cenowo byli bardzo konkurencyjni a zaimpregnowana świetnie - drewno ciemno zielone, nie brudzi suchutkie.

Wyszło nam z dowozem z Lesznowoli taniej i lepiej niż u lokalesów

 

Pan Marcin Mydło jest bardzo kontaktowy i pomocny, więc może coś wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...