Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

macie jakieś sprawdzone namiary na dobre okna z solidnym montażem?

Poleciłbym Jarbetal z Pruszkowa. Okna super, szybka realizacja, sprawny montaż no i baaardzo konkurencyjne ceny, które można negocjować z handlowcami! U mnie zbiliśmy cenę o jakieś 25%, a do tego dostałem jeszcze solidny 6-cio komorowy profil, ciepłą ramkę itp.itd. Także myślę, że warto!

A z firmy, których trzeba się wystrzegać, to podobno Fabryka Okien Darek z Kań Helenowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, będę się rozpytywał, bo w sumie nawet nie mam jeszcze pomysłu jakie okna wybrać, pozdrawiam

 

to ja jeszcze polecę firmę Aprel a wawy i forumowego Starego. Człowiek bardzo do rzeczy przy wyborze zarówno okien jak i drzwi. brałem od Niego okna pcv na profilu brugmana oraz drzwi zewnętrzne drewniane stolpaw...pewnie wroce jeszcze o drzwi wewnętrzne ale to jeszcze nie teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukujemy ekipy budowlanej do budowy w Milanówku. Czy możecie kogoś polecić?

 

Pozdrawiam

 

 

King Bud - firma co prawda z Makowa Mazowieckiego, ale wiem, że podejmują się budowy w naszych okolicach. U mnie po prostu mieszkali w kontenerze na budowie i tyrali od świtu do późnej nocy. Robią SSO do więźby - dach robi firma, która z nimi współpracuje Bordach (też niezła ekpia). Polecam. Kontakt - Pan Kazimierz 508872231.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sprzedam płyty betonowe tzw. monowskie, używane ale w bardzo dobrym stanie. Mam 10 szt, możliwy transport.

 

 

i jeszcze sprzedam kamień naturalny otoczak do ogrodu, bardzo ładny, super na krawężniki, ścieżki. Mam ok. 6 ton, cena 700 zł tona, możliwość transportu. Zdjęcia mogę przesłać na maila

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Jeśli ktoś potrzebuje, to my chętnie odsprzedamy:

Dwie palety YTONG 24 cm (PP4/06). 48 sztuk na palecie. Cena: 5,6 PLN/szt.

Jedną paletę SILKA E18 klasa 15. 60 sztuk na plecie. Cena: 2,5 PLN/szt.

Zaprawa cienkowarstwowa do gazobetonu i silikatów Baumit Planofix W. Cena: 10 PLN/worek 25kg

Trasport własny z okolic Raszyna.

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...