Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdyby ktoś planował kominek z DGP - podpisuję się z osobami polecającymi kratki.pl .

Fachowa obsługa z cierpliwością odpowiadała na moje pytania, pomogła skompletować zamówienie i następnego dnia komiek z kompletnym osprzętem wylądował w domu. Dziś już w 90% poskłądany i rozprowadzony po domu.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozpoczynam stan - fundamenty w Pruszkowie, czy ktoś może podać namiary na dobre ceny na :

- koparke - zdjećie humusu

- pręty zbrojeniowe, beton, bloczki

dzięki z góry

koparka, bloczki - obok budowy - dalej dojazd zżera korzyści

beton - kasob grodzisk, ale może znajdziesz też bliżej

stal - maglex milanówek, gdzieś też były dobre ceny ale nie pamiętam nazwy, spytaj równiez w lokalnym składzie bud., czasem się zdarza że skład ogólny ma lepsze ceny niż skład stali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozpoczynam stan - fundamenty w Pruszkowie, czy ktoś może podać namiary na dobre ceny na :

- koparke - zdjećie humusu

- pręty zbrojeniowe, beton, bloczki

dzięki z góry

 

koparka - szukaj lokalnie bo kasują za dojazd

pręty zbrojeniowe - ja brałem tu: http://www.ter-pol.pl/cennik

beton - budokrusz (bloczki, beton, belki stropowe, nadproża etc.)

wszystko inne oraz to co powyżej - Anda w Michałowicach przy Al. Jerozolimskich - p. Marcin Zaciera (tel. znajdziesz gdzieś na forum - jak nie to wyśle na priva)

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beton - budokrusz (bloczki, beton, belki stropowe, nadproża etc.)

 

warto zamawiać wszystko przez przedstawiciela (nie pamiętam nazwiska) - 602 536 430 - to jest pracownik firmy, który daje ceny niższe niż standardowo mają w cenniku. Bardzo konkretny, solidny i terminowy osobnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto zamawiać wszystko przez przedstawiciela (nie pamiętam nazwiska) - 602 536 430 - to jest pracownik firmy, który daje ceny niższe niż standardowo mają w cenniku. Bardzo konkretny, solidny i terminowy osobnik.
Jak dla mnie, Budokrusz za dużo problemów robi - przedpłaty, zamówienie co najmniej 2 dni rob. przed terminem dostawy, opóźnienia w dniu dostawy, co innego mówi p. Piotr Pełczyński (to jego nr wyżej), a co innego dyspozytornia i kierowca - przedstawiciel nie ma na nich dużego wpływu de facto, do tego cena wcale niezbyt konkurencyjna. Plusy - dostajesz beton z atestem, masz fakturę w ręku, dla niektórych to ważne. Oczywiście opinia jest całkowicie subiektywna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Poszukuje pilnie dobrego hydraulika bo nasz niestety okazła sie bardzo niesolidny i w końcówce prac musimy szukać nowego. Wiem ze kiedyś był ten wątek ale niestety nie moge go znaleźć wiec bede wdzieczna za sprawdzone kontakty

pozdrawiam

roslanka

 

Polecam polecanego na forum Starna tj. Pana Jacka Starneckiego :)

607805016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...