Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I jakis kontakt do p.glazurnika też mile widziany
Piotr Jakubowicz 504-448-175.
do uzyskania warunków przyłączy wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, gazowych nie jest potrzebna żadna mapa do celów projektowych. wystarczy zwykła mapa sytuacyjno wysokosciowa i na dodatek może to być kopia.
Nazywana również mapą zasadniczą - w starostwie też to pojęcie rozumieją :)
Czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Ciepłe Okna z Grodziska Mazowieckiego? Otrzymałam od nich dość ciekawą ofertę na okna i wolałabym się poradzić. Będę wdzięczna za informacje o firmie o oczywiście o samych oknach.
Żeby otrzymać informację o oknach, musiałabyś coś napisać o ofercie z tej firmy - jaki profil, jaki producent, 1-3-szyb?, ramka, etc. - i cała masa innych rzeczy. Z powietrza nie bardzo da się coś poradzić :) A ze sprzedawców polecam Aprel (forumowy Stary) i Jar-eko (tu jak nazwa wskazuje) - panowie znają się na tym, co sprzedają kitu raczej nie wciskają, ceny w miarę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

szukam naprawdę dobrego fachowca od sufitów podwieszanych,możecie kogoś polecić z okolic Nadarzyna? Muszę obniżyć w salonie sufit o średnio 50 cm (w różnych miejscach rózna wysokosc), a salon ma 5x 10m....i tylko zewnętrze ściany nośne.

Z góry dziękuję za namiary,

 

Pan Marcin 504126556 lub Pan Krzysztof 660107157.

(można powoływać się na Marcina z Osowca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydraulik - forumowy Starn (Pan Jacek) tel 607805016

 

U mnie elektrykę robił:

Tomasz Makowiecki

tel. 604 796 867

 

Mogę go szczerze polecić (jego też mi ktoś polecił). Sympatyczny, pracowity i z wyobraźnią. Doradził mi sporo fajnych rozwiązań.

Cenowo bardzo rozsądny i do tego robił sporo drobnych rzeczy "w cenie".

Zwyczajnie - porządny fachowiec.

 

Pozdrawiam

Skrip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się krótko przedstawić: rozpoczęłem budowe domku jednorodzinnego według projektu firmy ARCHON - Dom w Nektarynkach G2. Budowa ma miejsce koło Błonia. Zakończyłem prawie stan zerowy. Serdecznie dziękuję wszystkim forumowiczom - z bardzo wielu rad i rekomendacji skorzystałem rozpoczynając moją inwestycję. Wasza życzliwość w zasadzie nie zna granic :). Tym którzy skończyli przygodę z budową - gratuluję, budującym - życzę cierpliwości, której i mnie dość często brakuje.

Tak przy okazji fantomek24 : dla mnie operat na kredyt robił P. Krzysztof Nowocień, tel. 505 434 184. Szybko (za rozsądną cenę) i jak narazie bez uwag od doradcy finansowego (open finance).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś polecić fachowca od wentylacji mechanicznej z rekuperacją?:) Dom w ok. Grodziska
rekuperatory.pl

link air bartycka - stąd miałem ofertę, przyłożyli się do niej

tora częstochowa - ci u mnie wykonują instalację, pierwszy etap już wykonany

p. marcin kowalski - kiedyś rekuperatory.pl - u znajomego zrobił i go sobie chwali, ja nie mogłem się doprosić oferty nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam kierownika budowy, ale nie takiego od papierków, ale takiego co doradzi i przypilnuje i będzie "upierdliwy" dla ekipy wykonawczej :)

Czy ktoś z Was słyszał może coś o p.Jakubie R. z Żab jako kierownika budowy?

 

Mogę polecić mojego kierownika - p. Czesław Linowski. Jeżeli jesteś zainteresowany, to wyślę tel. na priva.

Oczywiście podstawa to sprawdzone ekipy wykonawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do zamontowania okapu wyspowego. Niestety ekipa która robiła sufit podwieszany w kuchni i malowanie nie podjęła się tego - tylko w suficie wyprowadzili rurę do wyciągu.

Myślałem że panowie od montażu kuchni z IKEA zainstalują okap ale powiedzieli że nie potrafią ...

 

I teraz tylko to zostało do zakończenia prac kuchennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mamy do sprzedania akumulacyjny piec elektryczny Dimplex WMX712 (opis http://emultimax.pl/sklep/pl/p/Piec-akumulacyjny-Dimplex-WMX712-16kW-statyczny/805).

Piec był używany tylko w zeszłą zimę, obecnie jest nieużywany i zajmuje wnękę w kuchni, którą chcemy zabudować :)

Mamy jeszcze 2 takie piece i sprawdzają się świetnie w niedużych pomieszczeniach - jeden w gabinecie, jeden w wiatrołapie.

Odbiór najlepiej osobisty w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Cena - 400zł.

Wszelkie pytania proszę kierować na priv.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam kierownika budowy, ale nie takiego od papierków, ale takiego co doradzi i przypilnuje i będzie "upierdliwy" dla ekipy wykonawczej :)

Czy ktoś z Was słyszał może coś o p.Jakubie R. z Żab jako kierownika budowy?

 

Pan Mariusz Łuniewski.

 

Jak u nas przy kładzeniu gontów zaczął "latać" po dachu to ekipa były w szoku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam w garażu ocieplony sufit i jedną ze ścian (styropian + siatka z klejem zatartym na gładko).

Zastanawiam się, czym to można pomalować...

 

Jako, że to garaż, nie zależy mi specjalnie na efektach wizualnych. Raczej chodzi mi o zabezpieczenie samego kleju przed "starzeniem".

Możecie coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...