Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Nam jednostkę centralną dostarczał i podłączał pan Cezary Lesiński (swojego czasu forumowicz) www.bezkurzu.pl. Z tego co mi wiadomo, zajmuje się również wykonywaniem instalacji pod odkurzacze. My sami kładliśmy instalację, więc nie wiem jaki jest jego cennik, ale można zadzwonić (sugeruję na komórkę), a na pewno poda. Coś mi świta, że liczy się od punktu...

 

U nas instalację robił Pan Cezary Lesiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli chcieliby Państwo odliczyć VAT za materiały budowlane polecam usługi księgowe mojego Biura Rachunkowego VALORE.

 

Dla forumowiczów zniżka! :)

 

tel. 697-278-558 [email protected]

 

odbieramy dokumenty od klienta, pracujemy na scanach, aby zrealizować zlecenie jak najszybciej.

 

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z Was ma namiar na sprawdzoną ekipę od zabudowy poddasza to bedę wdzięczny za namiar.

 

Do wykonania u mnie:

- wykonanie konstrukcji z profili

- ułożenie drugiej warstwy ocieplenia (wełna 10 cm) bo pierwsza (miedzy krokwiami już jest)

- ułożenie folii

- płytowanie (1 warstwa, pow. jakieś 250 m.kw.), szpachlowanie, szlifowanie

- grunt + 1 warstwa farby

 

Prace do rozpoczęcia w marcu.

 

Pozdrawiam

Skrip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję wykonawcy stropu drewnianego z drewna klejonego na słupach i podciągach,dom murowany.

Ile może kosztować robocizna za 30m2? mam jedną ofertę, ale nie wiem, czy nie naciągana...dodatkowo ekipa nigdy wcześniej nie robiła takiego stropu. Boję się fuszerki, może macie kogoś sprawdzonego lub kto się zna na tym?

 

zakres prac to montaż słupów,podciągów,belek stropowych i na to płyta OSB. Bez docieplania,G-K itd.

 

z góry dziękuję za wszelkie informacje.

lokalizacja-okolice Nadarzyna, temat aktualny na już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczów N-G.Ja tu po raz pierwszy.Ogólnie zaczołem budowe w maju br. w Kolonii Jaktorów.Jesteśmy na etapie zamkniecia stanu devoloperskiego.Teraz rozglądam sie za kominkiem,i tu potrzebuje pomocy.Poszukuje kogos kto mi zamontuje kominek i doprowadzi rury z ciepłym powietrzem do 3 pokoi.Moze macie kogos godnego i w miare niedrogiego do polecenie.Na jakis czas to bedzie jedyne zrodło do ogrzania domu(gaz dopiero na maj bedzie).I jakis kontakt do p.glazurnika też mile widziany:)

 

czesc

mi kominek robił Pan Grzesiek:

kontakt na stronie: http://www.kominki.lowicz.pl/

 

Pozdr

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie może kogoś sprawdzonego od zabudowy szaf i mebli do łazienki ? Takiego co doradzi i podpowie. Wszystkich których pytałam odradzali swoich wykonawców.

Ja również mogę polecić swojego stolarza. Nie ma chyba dla niego rzeczy niemożliwych :) i ma naprawdę ciekawe pomysły

p. Artur tel.609 654 408

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie może kogoś sprawdzonego od zabudowy szaf i mebli do łazienki ? Takiego co doradzi i podpowie. Wszystkich których pytałam odradzali swoich wykonawców.

 

Witam,

 

Mam super speca od szaf i szafeczek, ceny super.

kontakt : Andrzej 604289982 okolice pruszkowe ale napewno dojedzie.

 

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa na forum i oczywiście "niezorientowana". Buduję pod Żyrardowem, jestem na etapie zalanego stropu. Teraz przede mną wybory i chciałam prosić o radę. Muszę wybrać dachówkę (jaką i u kogo?), okna (profile, okucia, czy warto iść w antywłamaniowe czy za drogo i od kogo), bramy i drzwi wejściowe.

Chciałam również prosić o namiar na dobrego hydraulika.

Z góry dziękuję za wasze cenne rady, nie ma jak ludzie z doświadczeniem :-)

 

 

Aha, również mam do sprzedania stemple, ponad 200szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...