Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie dot. wywozu nieczystości płynnych.

 

Szukam właśnie firmy do zawarcia umowy a z tego co się orientuję jest kilka lokalnych firm ( http://www.nadarzyn.pl/news.php?id=397 ).

Kogo możecie polecić ?

 

Pozdrawiam

Skrip

 

Ja polecam Pana Janka Marchiwickiego (ostani na liście) - ma 2 duże samochody (chyba po 16m2) - jeździ też jego syn.

Zawsze stara się dojechać - nawet przy dużych sniegach czy wzywany w ostatniej chwili.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie:) I od razu mam dwa pytania:

1) czy 30 zł/ m za położenie ogrzewania podłogowego to dobra cena? Hydraulik niby polecony, ale nie zrobiłam jeszcze porównania z innymi ofertami i jestem ciekawa co myślicie. Jeśli macie godnego polecenia fachowca, to proszę, podajcie.

2) potrzebuję ekipy do położenia dachówki. Macie kogoś sprawdzonego i przystępnego cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie:) I od razu mam dwa pytania:

1) czy 30 zł/ m za położenie ogrzewania podłogowego to dobra cena? Hydraulik niby polecony, ale nie zrobiłam jeszcze porównania z innymi ofertami i jestem ciekawa co myślicie. Jeśli macie godnego polecenia fachowca, to proszę, podajcie.

2) potrzebuję ekipy do położenia dachówki. Macie kogoś sprawdzonego i przystępnego cenowo?

 

hydraulik - forumowy Starn (Pan Jacek) tel 607805016 testuję instalację wykonaną przez P.Jacka pierwszy sezon i jestem bardzo zadowolony (zarówno z temperatury w domu jak i rach za gaz - ogrzewam tylko podłogówką - więc wszystko zostało dobrze policzone)

 

ekipa od dachówki - bordach http://www.bordach.pl/ p.Andrzej Borkowski

 

można powoływać się na Marcina z Osowca

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...