Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Apropos bankow.

Mysmy wzieli kupe kasy z BPH w PLN. Zawsze uznawalem, ze trzeba brac kredyt w walucie w ktorej placa mi pensje. Jak zaczna w E to przemianuje na E. Poki zona nie moze pracowac, to musze dokladnie miec okreslony swoj budzet...

Ale juz ostatnio myslalem o zmianie na CHF. Jednak teraz to byloby zaciagniecie sznurka na szyi... Gdybym od razu wzial w CHF to bylbym dzis z 20% do przodu.

Wahan kursow nikt nie jest w stanie dlugofalowo przewidziec. A zyc trzeba miec za co...

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

SPOTKANIE odbędzie się 28.12.2004 wtorek, o godzinie 18.00

 

Proszę o potwierdzenie obecności!

 

bobo30 - szt 3

senser - szt 2,5 :lol:

ewak39 - szt ?

jolka - szt1?

victoria - szt 5

bard13 i nina - szt 2?

sylvia1 - szt 1 lub 4

wg - szt?

marzek - szt 3?

joskul - szt 1

ula i sławek- szt 2

 

Czy są jeszcze chętni? Zapraszamy :D

 

 

Senser, skarbie :lol: , sprawdź czy Don Giovanni jest czynne. Na razie chyba bez rezerwacji. Ale zapytaj ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ma ktoś namiar na drzwi wewnetrzne do łazienek ? Oraz kogoś kto je obasadzi jeszcze przed Wigilią ?

Najlepiej okolice Grodziska lub Mszczonowa.

Wiesz - nie wiem jak z tym jest. Ja na drzwi wewnętrzne czekałem, co prawda zamawiałem przed majem więc moze z tego powodu, 6 tyg. Nie trać nadziei ale z drugiej strony może przygotuj sie psychicznie np. na koc zamiast drzwi do łazienki?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem. We Wroclawiu skoncze we wtorek kolo 19ej. Potem sie teleportuje (tu prosba do Sensera o wlaczenie teleportera), prosto do Grodziska i bede mial jedynie godzinke spoznienia :-). Po imprezce skocze teleporterem do Szczecina i bede jakbym jechal z Wro do Szcz samochodem.

Wot i bedzie impreza :-)

 

Pozdrowionka

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie po długiej przerwie! Trochę już mieszkamy, trochę nie i te wykończenia i poprawki po wykończeniach i poprawki po poprawkach mnie wykończą chyba. Jesteśmy odcięci od sieci i nieprędko wrócę na stałe. Ale na spotkanie wstępnie się wybieram. Pozdrawiam świątecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolicie to z wielką radością dołączymy do Waszego spotknia.

Będziemy mieszkać (okazuje się) nie w Grdzisku, lecz w Odrano-Woli! Obie miejscowości mają wspólną ulicę Tarnowską. Jedna jej strona to Grodzisk, a druga to już Odrano-Wola. Zamieszkamy na bagnie! Ale nie takie rzeczy nam straszne. Nawieziemy tylko jakieś 300 wywrotek piachu :D i będziemy mieszkać jak w raju.

Niewiele udzielamy się na forum, ale czytamy Wasze listy i przy okazji dziękujemy za trzymanie kciuków anick'owi i bobo30 - przydały się! Po prostu nie mamy czym dzielić się z Wami, bo nie mamy wielkiej wiedzy. Nie chcemy też zasypywać Was pytaniami, aczkolwiek pewnie wkrótce się pojawią (ale to po świętach).

Cieszymy się na myśl o spotkaniu i wierzymy, że dacie nam szansę!

Wesołych Świąt!!

ula i sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

tu Guliwerowa zona. My niestety odpadamy bo:

- dziecko male i o tej godzinie juz zmeczone

- maz pracuje i na 18 nie dojedziemy

- mamy gosci po swietach i trzeba sie nimi zajac (Rodzice)

 

Chetnie poogladmy zdjecia i bedziemy z Wami myslami oraz dusza:-)

 

Chalupa nasza juz zamknieta i zabezpieczona przed zima. Dach polozony. I etap zamkniety. Teraz czekamy na wiosne.

 

A co do kredytow, to mamy w Multibanku, w PLN na cala budowe+wykonczenie. Wiec bobo30 nie martw sie, glowa do gory, z kredytem da sie zyc!

 

Pozdrowienia dla wszystkich

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wigilia.pl/cards/18.jpg

 

To już chyba ostatni moment... :D

 

 

Chcę, wam wszystkim życzyć, spokojnych i tylko wesołych Świąt Bożego Narodzenia....

Nie tylko w nowych domach :lol: w tych naszych starych kątach też....

Ci (w tym ja), którzy tych nowych jeszcze nie mają...aby nie umierali do nich z tęsknoty...

Oby ten nowo Narodzony, czuwał nad nami nie tylko w tych dniach...ale również kiedy będziemy budować/wykańczać/mieszkać w tych naszych nowych domach...

I oczywiście, całej wielkiej fury prezentów (najlepiej tych bez 22% VAT-u, jako usługa budowlana)

Wszystkiego naj!

Życzy Senser wraz z Madzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOTKANIE odbędzie się 28.12.2004 wtorek, o godzinie 18.00

 

Proszę o potwierdzenie obecności!

 

bobo30 - szt 3

senser - szt 2,5 :lol: ?

ewak39 - szt 4

jolka - szt1 ?

victoria - szt 5

bard13 i nina - szt 2 ?

sylvia1 - szt 1 lub 4

wg - szt ?

marzek - szt 3 ?

joskul - szt 1

ula i sławek- szt 2

 

Czy są jeszcze chętni? Zapraszamy :D

 

 

 

 

 

Nina, ale się wyrobiliście przed świętami, a choinke ubraliście? :D

 

 

Senser, zabierz ten brzydki symbol z naszej strony. No co Ty? I daj numer do Don Giovanni. Zadzwonie czy mają czynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...