Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, że tu Szanowni Forumowicze w amoku poszukują rozwiązania swoich budowlanych problemów i wątpliwości (włącznie ze mną), ale może, dla chwilowego relaksu, macie ochotę poczytać artykuły o wnętrzach mojego skromnego autorstwa? :)

Oto najnowszy (wczorajszy):

http://www.sztuka-wnetrza.pl/667/slajdy/blizej-hellip-dzieki-wnetrzom-skandynawskim

 

Życzę miłej lektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam tutaj:

Firma Geobud (pan Przygoda)

 

Tel.: 603-894-776

Fax: (22) 648-87-52

E-mail: [email protected]

 

Gotowe szybko, bo wszystko trwalo okolo tygodnia, pogoda nam dopisala ;)

3 odwierty na 5 m

 

Tez polecam u mnie przyjechali 3 odwierty i 3 dni opracowanie :-) Profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was docieplał dom (ściany) granulatem styropianowym? szukam firm oferujących takie uslugi w mazowieckim

jakie są Wasze doświadczenia z tym granulatem?

chodzi mi ocieplenie ścian,ale dośc mała powierzchnia, nie cała kondygnacja - czy da się wdmuchnąc ten granulat między mur a płytę G-K na stelażu (gł. 5 cm.)?

 

z góry dziękuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was docieplał dom (ściany) granulatem styropianowym? szukam firm oferujących takie uslugi w mazowieckim

jakie są Wasze doświadczenia z tym granulatem?

chodzi mi ocieplenie ścian,ale dośc mała powierzchnia, nie cała kondygnacja - czy da się wdmuchnąc ten granulat między mur a płytę G-K na stelażu (gł. 5 cm.)?

Dokładnie tak chce zrobić kolega. Jeszcze nie zrobił, więc nie znam efektów wykonawczych, ale jest budowlańcem, więc w niego wierzę - raczej wie, co robi. Granulat oczywiście najlepiej samemu zrobić z odpadków po-ociepleniowych, dodatkowo wielu forumowiczów się ucieszy, jak się do nich zgłosisz po odpadki styro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak chce zrobić kolega. Jeszcze nie zrobił, więc nie znam efektów wykonawczych, ale jest budowlańcem, więc w niego wierzę - raczej wie, co robi. Granulat oczywiście najlepiej samemu zrobić z odpadków po-ociepleniowych, dodatkowo wielu forumowiczów się ucieszy, jak się do nich zgłosisz po odpadki styro :)

 

no ok, ale jak te odpadki rozdrobnić? ręcznie?do postaci granulek to ciężko będzie:( i potem to wdmuchnąć, niby jak?

namierzyłam firmę, która to robi i chyba w dość przystępnych cenach (ok. 1200 za kondygnację domu 10x10, grubośc kanału 5 cm), gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę na priv i prześlę namiary.

U mnie chyba problem nie leży w ścianach, tylko w ociepleniu dachu i stropu:(

chyba muszę zrobić badanie termowizyjne - może ktoś z Was ma doświadczenia z takimi badaniami kamerą termowizyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, ale jak te odpadki rozdrobnić? ręcznie?do postaci granulek to ciężko będzie:( i potem to wdmuchnąć, niby jak?

namierzyłam firmę, która to robi i chyba w dość przystępnych cenach (ok. 1200 za kondygnację domu 10x10, grubośc kanału 5 cm), gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę na priv i prześlę namiary.

U mnie chyba problem nie leży w ścianach, tylko w ociepleniu dachu i stropu:(

chyba muszę zrobić badanie termowizyjne - może ktoś z Was ma doświadczenia z takimi badaniami kamerą termowizyjną?

 

odpadki to "jakoś" zmielić trzeba - moze np. rozdrabniarka do gałęzi by dała radę?

 

co do firmy to ja poproszę namiary - moze się kiedys przyda...

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro963 zalezy do czego architekt ma byc ?

 

Z tego co przejrzalam dawne posty przewijalo sie nazwisko pani Firlej z Grodziska.

Ja mialam z nia o tyle kontakt ze narazie rozmawialm z nia, sensownie gada, troche pracy ma, ceny tez sensowne. Wiecej nie potrafie powiedziec na jej temat.

A mam tez namiar na jednego Pana z Podkowy, starszej daty, ale wydaje sie sensowny,t ez bylam u niego na spotkaniu.

 

A wlasnie tak przy okazji, to czy strona adresowa to istnieje ? Bo pod wczesniejszym adresem podawanym nic nie ma, tzn mi sie nie otwiera wogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to chyba glownie uzytkownicy wlasnie w takim kontekscie Pania wymieniali, tzn ona robi adaptacje.

Mysle ze jesli nie macie daleko, to sie umowcie z nia. Konkretna, powie Wam raczej co ma sens, co nie ma prawa bytu. Chociaz nas namawiala na rozwiazanie ktorego nie akceptowalismy ;)

Nie wiem gdzie musicie zlozyc papiery o pozwolenie, ale Pani w Grodzisku zalatwia uzgodnienia sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...