Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

i wychodek
Zdjęcie ze środka wychodka - nowatorstwo :)

Ja sprzedam kompletne przyłącze elektroenergetyczne, czyli po ludzku rzecz biorąc słup z warkoczem i skrzynką w pełni wyposażoną. Słup stał na terenie rejonu Pruszków, więc jak sądzę jest zgodny z wymaganiami tegoż rejonu :D Przy okazji mogę dać kontakt do p. elektryka, który ma b. dużą skuteczność w załatwianiu spraw z tymże rejonem i na miejscu mieszka. Polecam, sam korzystałem.

 

Inna rzecz - czy ktoś miał do rozwiązania problem z wyłącznikiem awaryjnym prądu - rozdzielnia jest dość daleko od głównego wejścia i wszelkich ciągów komunikacyjnych. Chciałbym mieć możliwość szybkiego wyłączenia - awaryjnego - prądu np. w razie pożaru czy porażenia np. z korytarza albo wiatrołapu. Szukam wyłącznika mechanicznego, który można zdalnie (=linką) uruchomić. Czy ktoś ma pomysł, jak to zrobić / zrobił już? Jak się da, prośba o wskazanie konkretnego modelu rozłącznika, jak nie opis/wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Naprawdę gustowny kibelek.

Kolejny etap budowy zakończony.

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Dariusza Laska (nieraz polecanego na tym forum). Prawdziwy fachowiec w swojej profesji, dopasowuje się do wymagań klienta (a przyznam się, że trochę ich mieliśmy). Jest otwarty na wszelkie niestandardowe rozwiązania (np. barierki). Zawsze odbiera telefony (jak wiecie z doświadczenia nie wszystkim się to zdarza). W kwestii kolorystyki schodów - ma szeroką paletę kolorów jak i również sam usiłuje znaleźć dany kolor jeśli tylko pokaże się do czego ma dopasować (akurat u nas do koloru drzwi). Kolejna ważna rzecz - dokładnie sprząta po wykonanej pracy. Polecam tel. D. Lasek-608404823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam do sprzedania rozdzielnie:

2 bezpieczniki B10 i B20

Różnicowy C20

Licznik

+ Kabel całość 40 m

na 7 metrze drobne uszkodzenie zaizolowane i umieszczone w puszcze.

30 metrów bez uszkodzeń

Zainteresowanych prosze o kontakt 608 089 366. Zdjęcia wysle na podany adres mailowy

pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych rzeczy które zostały nam z budowy mamy do sprzedania za pół ceny

- 5 paczek gresu polerowanego Nowa Gala 60x60 seria concept CN01 ( w paczce 1,44m2)

- 2 paczki styroduru BASF 10cm

- słoneczko do butli gazowej (używane 2 miesiace) + pusta butla

- umywalka nablatowa roca hall 50cm +bateria grohe (aktualnie zamontowane w nowej łązience ale bedziemy likwidowac jeden zlew i wstawiac wieksza wanne wiec odsprzedam za pół ceny)

kontakt 608 089366

pozdrawiam roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem się podpytać, może wiecie...chciałbym na działce gdzie buduje dom wybudować jeszcze budynek gospodarczy do 25 m2. Z tego co wiem nie trzeba mieć na niego pozwolenia a jedynie jako taki szkic i zgłosić jego budowę. Zastanawiam się tylko jak to jest z późniejszym podatkiem od niego...? jaka stawka i czy wogole bedzie podatek?? jakby ktoś się orientował to byłbym wdzięczny za podpowiedź.

pozdrawiam,

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania stal na strzemiona - pozostałości z jesieni. Pręty Fi6 6m długości ok. 140 sztuk. Można odpowiednio pociąć dla wygodniejszego transportu.

 

Sprzedaję za połowę aktualnej ceny i zaokrąglę w dół. Jeżeli jest odrobinę wiecej niż 140 cena również bez zmian. Odbiór osobisty z Książenic. Więcej informacji na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam ekipy dekarskiej do położenia dachówki, zależy mi by była solidna i nie musiała potem przyjeżdżać dwadzieścia razy na poprawki :-)

Z góry dziękuję

 

Ja mogę polecić swoich dekarzy. Bracia, którzy zajmują sie od lat dachami w okolicy Nadarzyna/Grodziska.

600 198 350 (nazwisko Wolf, lub podobnie bo nie pamiętam za dobrze).

 

Kładli u mnie dachówkę (300m) na połamanych bardzo dachu. Rok juz minął i ani jednego przecieku i żadnej poprawki.

Grzeczni, myślą co robią, pytają z wyprzedzeniem i cenowo byli OK (dali rynkową cenę) no i żadnego alkoholu czy tego typu rzeczy.

Jestem bardzo z nich zadowolony i fajnie mi się z nimi współpracowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...