Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

a macie może jakieś doświadczenia z PGE Pruszków i prądem w taryfie użytkowej. Muszę podłączyć się do sieci energetycznej, przyłącze (skrzynka z kablem) przy działce. W domu instalacja zrobiona, rozdzielnice, kable otynkowane, drzwi, okna itp. w zasadzie wszystko poza kaloryferami i piecem.

Problem w tym ze nigdy nie korzystałem z prądu budowlanego i nie chce taryfy budowlanej. Słyszałem, że można ten "problem" jakoś "ominąć" i dostać przy nieodebranym jeszcze budynku taryfę użytkową. Jeżeli ktoś coś wie, bardzo będę wdzięczny za informacje.

 

pozdrawiam,

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a macie może jakieś doświadczenia z PGE Pruszków i prądem w taryfie użytkowej. Muszę podłączyć się do sieci energetycznej, przyłącze (skrzynka z kablem) przy działce. W domu instalacja zrobiona, rozdzielnice, kable otynkowane, drzwi, okna itp. w zasadzie wszystko poza kaloryferami i piecem.

Problem w tym ze nigdy nie korzystałem z prądu budowlanego i nie chce taryfy budowlanej. Słyszałem, że można ten "problem" jakoś "ominąć" i dostać przy nieodebranym jeszcze budynku taryfę użytkową. Jeżeli ktoś coś wie, bardzo będę wdzięczny za informacje.

My mamy Rejon Jeziorna i raczej o przejściu na prąd w taryfie użytkowej przed oddaniem budynku do użytkowania nie było mowy. Warunkiem zmiany taryfy z budowlanej na użytkową było dostarczenie dokumentu potwierdzającego oddanie budynku. Nie wiem jak to jest w Pruszkowie.... może jest inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy Rejon Jeziorna i raczej o przejściu na prąd w taryfie użytkowej przed oddaniem budynku do użytkowania nie było mowy. Warunkiem zmiany taryfy z budowlanej na użytkową było dostarczenie dokumentu potwierdzającego oddanie budynku. Nie wiem jak to jest w Pruszkowie.... może jest inaczej..

 

dzięki...no właśnie szkoda :( a moge spytać ile wynosi abonament za prąd budowlany?? slyszalem, że około 55 pln/miesiąc a w taryfie użytkowej około 12 pln/miesiąc. to prawda??

dzwonilem przed chwila do biura obslugi klienta (pge oddział w warszawie) i powiedziano mi, żeby przejść na taryfę użytkową wystarczy wypełnić i podpisać oświadczenie, że prąd będzie wykorzystywany na cele gospodarstwa domowego (albo gospdarcze - już nie pamiętem). Zobaczymy jak będzie w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy Rejon Jeziorna i raczej o przejściu na prąd w taryfie użytkowej przed oddaniem budynku do użytkowania nie było mowy. Warunkiem zmiany taryfy z budowlanej na użytkową było dostarczenie dokumentu potwierdzającego oddanie budynku. Nie wiem jak to jest w Pruszkowie.... może jest inaczej..

 

To mnie zaskoczyliście. My również należymy do rejonu Jeziornej i bez odbioru budynku zmieniliśmy taryfę na użytkową. Wystarczyło oświadczenie kier-buda (na druku z PGE) że prace budowlane zostały zakończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, więc wybaczcie głupie pytania:)

pilnie poszukuje ekipy budowlane, możecie mi kogoś polecić?

czytałem forum i wszyscy piszą o książce adresowej, możecie mi poiwedzieć gdzie ona jest??

 

Witam

Jestem zainteresowany proszę przesłać projekt do wyceny i proszę napisać kiedy pan

planuje rozpoczęcie i w jakiej miejscowości proszę wysłać na ( [email protected])

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Poszukuję osoby znającej dość dobrze temat instalacji alarmowej opartej na Satelu Ca-64, instalacja już 6 letnia, mam kilka potrzeb serwisowych.

Potrzebuję kontakty do firm/osób działających/operujących w rejonie naszej grupy.

Kogo polecicie? Nie chodzi mi o miłych nowicjuszy...

Będę bardzo zobowiązany za pomoc.

Kontakt via priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...