Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam,

 

Mam do sprzedania garaż blaszak:

http://img441.imageshack.us/img441/682/201203261753.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

i skrzynkę "rbetka":

http://img28.imageshack.us/img28/9011/201203261761.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zainteresowanych zapraszam: tel.: 608 287 622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie kupic w okolicach Jaktorowa w dobrych cenach parapety wewnetrzne z kompozytu i do tego z porzadnym montazem?

Porzadny montaz tzn nie taki w 5 min na parapet i sama piana pod spod, tylko solidnie z wyrownaniem podloza i klejeniem /tak sobie wyobrazam, ze powinno sie to robic.../

 

Pozdrawiam

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam wielki kłopot i licze że ktos mi pomoże.Od pewnego czasu poszukuje glazurnika do gresu itd.Wydzwoniłem Panów Darków i Piotrów polecanych przez Was i jeszcze do 2 innych i sie załamałem.Najblizsze terminy to czerwiec lipiec a Ja na nastepny tydzien potrzebuje Pana od płytek!!!Nie myślałem że to taki rozchwytywany fach:(.Moze ktos cos wie czy jakis dobry Pan od płytek jest teraz moze wolny,każdy kontakt mile widziany.Oczywiście Panowie sprawdzeni przez Was albo polecani przez znajomych...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam wielki kłopot i licze że ktos mi pomoże.Od pewnego czasu poszukuje glazurnika do gresu itd.Wydzwoniłem Panów Darków i Piotrów polecanych przez Was i jeszcze do 2 innych i sie załamałem.Najblizsze terminy to czerwiec lipiec a Ja na nastepny tydzien potrzebuje Pana od płytek!!!Nie myślałem że to taki rozchwytywany fach:(.Moze ktos cos wie czy jakis dobry Pan od płytek jest teraz moze wolny,każdy kontakt mile widziany.Oczywiście Panowie sprawdzeni przez Was albo polecani przez znajomych...

 

Pozdrawiam

 

Spróbuj tutaj:

Pan Krzysztof 604-082-032. Kładł nam ok. 2 lata temu zarówno mozaikę jak i terakotę oraz poprawiał po poprzednim glazurnkiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mamy do sprzedania:

 

1) ładny słup drewniany (zakonserwowany) 10m z RBT kompletną (bez licznika) i warkoczem około 10m.

Do odbioru w Grodzisku Mazowieckim

 

2) 3 palety YTONG PP2/0,4 S+GT gr. 40,0 cm (każda po 32 bloczki). Można przeciąć na pół i mieć na ścianę 20 cm

Do odbioru w Grodzisku Mazowieckim

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem tradycyjnie polecam naszą ekipę:

p. Dominik - 507 122 233

http://www.domykujawa.pl

 

My również polecamy swoją z całego serca. Pan Eugeniusz - 606 384 392.

Z tego co wiem to teraz buduje coś w okolicach Grodziska, więc możecie się umówić i podjechać zobaczyć warsztat pracy ekipy

 

A kierownik budowy - niezastąpiony Pan Mariusz Łuniewski - 696 770 109. Dokładny i pilnuje wszystkich szczegółów. Możecie poczytać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ponowię pytanie o kierownika budowy. Możecie kogoś polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie, nie tylko na stempelkach...

 

Tylko i wyłącznie Pan Mariusz Łuniewski 696 770 109. W poście wyżej pisałem, że jest szczególarz.

My mieliśmy jeszcze znajomego jako inspektora nadzoru - starszy Pan i podziwiał jak Pan Mariusz biegał po wykopach czy stropie i sprawdzał każde zbrojenie.

Potrafi też doradzić w wielu kwestiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również polecamy swoją z całego serca. Pan Eugeniusz - 606 384 392.

Z tego co wiem to teraz buduje coś w okolicach Grodziska, więc możecie się umówić i podjechać zobaczyć warsztat pracy ekipy

 

A kierownik budowy - niezastąpiony Pan Mariusz Łuniewski - 696 770 109. Dokładny i pilnuje wszystkich szczegółów. Możecie poczytać na forum.

 

Nawet dokładnie wiem gdzie Pan Eugeniusz buduje, zaraz tam jadę obejrzeć efekty piątkowego dnia :)

Również Pan Mariusz kieruje moją budową.

 

Zgodnie z zasadą "nie chwal dnia przed zachodem słońca" z wydaniem oceny poczekam na zakończenie budowy. Gdyby były jakieś pytania, to zapraszam na priv.

 

AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadki to "jakoś" zmielić trzeba - moze np. rozdrabniarka do gałęzi by dała radę?

 

co do firmy to ja poproszę namiary - moze się kiedys przyda...

 

PZDR

 

Qter

 

sorry,dawno nie zaglądałam tutaj - podaję namiary, ale nie skorzystałam w końcu z usług tej firmy http://www.kwtermowizja.pl/kontakt.html

samo badanie bez raportu kosztuje ok. 450 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Grodzisku bądź jego okolicach [oprócz ogrodniczego przy shellu] można kupić takie mała otoczaki /kamyki/ do obsypania agrowłókniny wokół roslinek ??

Może ktoś już kupował i wie również ile trzeba wydać za 1 tonę ??

 

Szukaj po żwirowaniach i składach z kruszywem budowlanym - żwir frakcja 16-32 mm - nie przejmuj sie jak nie bedzie idelanie wypłukany - po kilku dniach deszczowych sam sie wypłucze. Cena 80-120zł za tonę. Oczywiście obejrzyj na skłądzie zanim zamówisz bo może by np. tłuczony do zadanej frakcji.

Jak bedziesz szukał po ogordniczych i kamienniach ozdobnych to załpłacisz ponad 300zł za tone.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...