Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam sąsiadów

 

czy ktoś moze polecić dobrego i niedrogiego brukarza. Będe wdzieczna tez za informacje jakie teraz są stawki w naszych okolicach za robocizne za ułożenie kostki z podbudową (korytowanie, tłuczeń zageszczenie, piasek i cement).Troche sie załamałam jak dostałam dwie wyceny.

dziekuje z góry

pozdrawiam

roslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów

 

czy ktoś moze polecić dobrego i niedrogiego brukarza. Będe wdzieczna tez za informacje jakie teraz są stawki w naszych okolicach za robocizne za ułożenie kostki z podbudową (korytowanie, tłuczeń zageszczenie, piasek i cement).Troche sie załamałam jak dostałam dwie wyceny.

dziekuje z góry

pozdrawiam

roslanka

 

Witaj roslanka,

 

Na stronie 838 ramotki poleca/polecają p. Pawła tel. 600 823 116.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Może ktoś zarekomendować dostawcę więźby dachowej - najlepiej impregnowanej ciśnieniowo. Budowa w pobliżu Blonia.

 

Ja brałem od p. Gołębia całą więźbe + troche innych elementów np. deski na poręcze.

 

Namiar tu:

 

http://www.konarsc.pl/index.php/kontakt

 

Byłem zadowolony.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem od p. Gołębia całą więźbe + troche innych elementów np. deski na poręcze.

 

Namiar tu:

 

http://www.konarsc.pl/index.php/kontakt

 

Byłem zadowolony.

 

PZDR

 

Qter

 

Dzięki, zobaczę co mogą zaoferować - strona www jest dość uboga w informację.

A czy może ktoś ma rozeznanie w ofertach na allegro? dużo tego jest .... a jak dużo to i problem z wyborem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zamierzam rozpocząć budowę w Owczarni. Chętnie skorzystam z Waszej wiedzy i doświadczenia. Mam pytanie, czy ktoś w okolicy ma może do odsprzedania stemple i garaż-blaszak.

 

Będę wdzięczna za wiadomości na priv.

 

Pozdrawiam :)

 

Witam! ja co prawda nie w sprawie odsprzedaży ale chciałem się spytać w którym miejscu w owczarni...jak się okazuje całkiem sporo ludzi jest właśnie z tej miejscowości...włącznie ze mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Buduję się w Starej Wsi koło Nadarzyna poszukuję na szybko dobrego tynkarza który robi maszynowo tynki cementowo-wapienne.

Z góry serdecznie dziękuję,

megilord

 

Polecam p.Kazimierza 505 632 620. Robi bardzo dokladnie. Dzwoniac prosze powiedziec, ze maja Panstwo nr od Jacka od poddaszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję ekipy do położenia płytek w kuchni i łazience oraz podwieszanych sufitów i wykonania drobnych elementów z katongipsu. Na juz od zaraz :(

Nasi fachmeni, z którymi jeszcze w grudniu umawialiśmy się na rozpoczęcie prac po mienionych świętach nie mają zamiaru się pojawić.

Możecie kogoś polecić? Spisałam już numery od osób polecanych w poprzednich postach. Z góry dziękuję.[/quote

 

Jak najbardziej Pan Rafał z Grodziska... 607-268-011

Działają we dwóch, pracują od rana do godzin wieczornych, okrywają folią wszelkie zakamarki żeby nie dostał się pył, pracują sprawnie i czysto - nigdy nie zostawili po sobie bałaganu. Są w stanie wykonać projekt, mają ciekawe pomysły,doradzają w wyborze odpowiedniego materiału oraz wyręczają inwestora w zakupach .Solidni - rozliczają się z powierzonych pieniążków na zakupy co do grosza.Przed robotą wykonali szczegółowy kosztorys. Polecam.

Tylko Nie wiem jak u nich z czasem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po raz kolejny proponuję skorzystanie z moich usług w zakresie przygotowania wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane. Można odzyskać różnicę wynoszącą nawet ponad 30.000,00 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, proszę o kontakt na mail: [email protected] lub telefonicznie 697 278 558

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości mam pytanie do osób już mieszkających: jak wyglądało w Waszym przypadku formalne zakończenie budowy i kontakty z inspektorem budowlanym z Pruszkowa? Ktoś się Was pytał o deklaracje zgodności? Ktoś odwiedził miejsce budowy? Jakie spotkaliście problemy i o czym warto pamiętać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ja nie z Pruszkowa a w Grodzisku wizyty chyba tylko przy częściowym odbiorze robią. Dokumenty formalne musisz mieć w porządku to na pewno. Odbiór wszystkich przyłączy (wraz z odpowiednimi protokołami osób uprawnionych), świadectwo energetyczne,oświadczenie kominiarza i kierbuda.

 

A ja mam pytanko w związku z uciążliwością szamba- poszukuję wykonawcy kanalizacji zewn. rzetelnego niedrogiego i jeszcze najlepiej by wszystko za mnie pozałatwiał... Możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...