Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Kurcze...no nie wiem o co chodzi...

Czy przez jakiś czas ukazywał się jakiś inny obrazek??

No sam nie wiem...powinien być (był i jak widzę wciąż jest) babcia z Mikołajem jak ubierają choinkę! No mam nadzieję, że to nie to jest aż tak nieprzyzwoite??

Pomożecie mi rozwiązać tą zagadkę??

 

OK. Jeszcze nie wiem o co chodziło, ale na wszelki wypadek wolałem go zmienić...Z postów by wynikało, że po prostu ktoś może inteligentnie zabezpieczył zawartość swojej strony, przed niekontrolowanym zapożyczaniem jej zawartośći, i/lub co jakiś czas pod tym samym adresem pojawia się inny obrazek, niż ten który widzi się na stronie...

Dzieciaki, jakkolwiek (co by to było, bo tak naprawdę wciąż nie wiem co...) to mam nadzieję, że nie pomyśleliście sobie że przyszłoby mi do głowy aby pod czy z takimi życzeniami zamieścić jakiś "shit"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sorry, że ja jeszcze w święta z prozą życia, ale pilnie szukam dobrego i przetestowanego kominiarza do przeczyszczenia kanału dymowago, 2 pionów wentylacyjnych i ewentualnie podpowiedzi co jest nie tak (po sąsiedzku - na pd od Piaseczna). W miarę możliwości także o informację, ile taka usługa może kosztować, żebym mogła zweryfikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Witajcie! PRZECZYTAŁEM CAŁĄ ZAWARTOŚĆ FORUM GRUPY !!!!!!!

Ewak39 - jesteśmy, będziemy sąsiadami - moja działka jest jakieś 300 m przed centrum konferencyjnym 8) jadąc od Zachodu.

 

Wszystkim budującym i szykującym się do budowy - Wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku. Moja akcja B ruszy zapewne wiosną.

 

Bobo, witaj, z wielkim przejęciem czytałem jak to przeżywałaś ostatnie dni przed rozpoczęciem budowy - super, a później coraz rzadziej bywałaś na forum, i ten "luzik", śladu nerw sprzed rozpoczęcia... Cud, że z tą więźbą wszystko się poskładało.

 

Senser, szacunek - chylę czoła przed Twą cierpliwością i umiejętnością zaprowadzenia ładu w kwestii spotkań. Sikałem po nogach jak czytałem po raz n-ty opis lokalizacji pizzerii :), super patent z uzupełnianą listą. Logistycznie chyba się sprawdziło, a też w "czytaniu" bardzo frapujące. Senser - złoty medal, że tyle ludzi przez Internet zdyscyplinowałeś, - a każdy przecież w swoich sprawach zarobiony, zakręcony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej bajki:

 

Rozpoczalem cykl zwiedzania okolic w ktorych sie wybudowalismy :-). I tak na pierwszy ogien poszly Radonie i wszystko inne w kierunku Grodziska. A trafilismy tam przypadkowo... Chcialem zobaczyc gdzie konczy sie ten wielki ogrodzony teren w Opypach przy drodze. Jak juz dowiedzielismy sie gdzie sie konczy, to zobaczylismy w oddali stadnine koni. Jechalismy taka polna droga ktora tam zakreca nijako dookola stadniny. Chwilami mialem wrazenie, ze nie przejade. Ale jakos dalem rady. Gdybym byl swoim prywatnym autem (Civic) to nie wiem jak by sie to skonczylo. Potem odbilem w prawo i dojechalem do Radoni. Juz wiem gdzie jest figurka i skrzyzowanie. Teren bardzo ladny. Na pierwszy rzut oka ladniej tam niz w Opypach.

To teraz mowi sie gdzie Wy tam macie te swoje hacjendy :-).

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewak39 - jesteśmy, będziemy sąsiadami - moja działka jest jakieś 300 m przed centrum konferencyjnym 8) jadąc od Zachodu.

 

Witaj PeZet! Nawet nie wiesz, jak sie cieszę - ten mój "wygwizdów" wydawał się bardzo samotny tak daleko od prawie wszystkich koło Grodziska! :D Wprawdzie Drizzt jest gdzieś po tej stronie katowickiej, ale rzadko się odzywa...

 

W tej chwili mam utrudniony dostęp do netu, bo dzieci mojego brata rąbią dziarsko i energicznie, więc może spóźnione, ale serdeczne życzenia Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku 2005 dla wszystkich grupowiczów, budujących jak również pozostałej części ludzkości (mam dziś szczodry nastrój)!

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, szacunek - chylę czoła przed Twą cierpliwością i umiejętnością zaprowadzenia ładu w kwestii spotkań. Sikałem po nogach jak czytałem po raz n-ty opis lokalizacji pizzerii :), super patent z uzupełnianą listą. Logistycznie chyba się sprawdziło, a też w "czytaniu" bardzo frapujące. Senser - złoty medal, że tyle ludzi przez Internet zdyscyplinowałeś, - a każdy przecież w swoich sprawach zarobiony, zakręcony.

Pozdrawiam

 

O mój Boże, aż tyle za jednym razem...powiedz ile chcesz pożyczyć?? Jak będzie trzeba to i kredyt wezmę :-)

Zartuje...ale dziękuje...

A terror musi być! :lol: Płacz i zgrzytanie zębów! Żeby to towarzystwo uspokoić :-)

Teraz znów się wzięła Bobo, choć to Ewak dała zlecenie...a to cwaniara :-)

I sam widziałeś "Ja chce w Środę, ja w Poniedziałek a ja w Maju..." już jej się kury po podwórku rozeszły :-)

Jak masz czas to zapraszamy 2004.12.28 godz. 18:00 "tam gdzie zawsze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOTKANIE odbędzie się 28.12.2004 wtorek, o godzinie 18.00

 

 

bobo30 - szt 1 :(

senser - szt 2,5 :lol:

ewak39 - szt 4

jolka - szt1

victoria - szt 5

bard13 i nina - szt 2

sylvia1 - szt 1 lub 4

wg

marzek

joskul - szt 1

ula i sławek- szt 2

 

Zapraszamy, również bez zgłoszenia :D

Nie wiadomo kto w końcu będzie, może 5 osób, może 20, ja na pewno przyjadę, ale sama - dziecko jest niestety chore, a mąż będzie nianią.

 

PeZet - dzieki za miłe słowa, ale w ten luzik w czasie budowy to nie wierz. Byłam tak zestresowana i tak zabiegana, że nie da się tego opisć. Padałam na pysk. Nie było czasu, a czasem sił na forum. :(

Nadal sie stresuję - chyba za bardzo się przejmuje. Właśnie cieknie mi 1 rynna, moim zdaniem ma zrobiony za mały spadek, stoi w niej woda. Jutro lub pojutrze wizyta dekarza i znowu muszę jechać na działkę, a mam do niej 60 km, eh. Dobrze, że dekarz uczciwy, przynajmniej wiem, że poprawi jeśli coś sknocił.

Wykończeniówka mnie przeraża.

 

Szukam ekipy do tynków cementowo-wapiennych w środku. Czy ktoś kogoś może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...