Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Jakby ktoś poszukiwał sprawdzonego hydraulika to polecam :

 

Kazimierz Rutkowski - tel. 608 732 158 .

 

Robił u mnie z synem całą hydraulikę (woda, c.o., podłogówka, kominek oraz kompletną kotłownię).

 

Solidny gość, wyposażony w porządne narzędzia a co najważniejsze - żadnych niedoróbek czy kombinacji.

Jestem bardzo zadowolony z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak z ciekawości mam pytanie do osób już mieszkających: jak wyglądało w Waszym przypadku formalne zakończenie budowy i kontakty z inspektorem budowlanym z Pruszkowa? Ktoś się Was pytał o deklaracje zgodności? Ktoś odwiedził miejsce budowy? Jakie spotkaliście problemy i o czym warto pamiętać?

My zgłaszaliśmy w 2010 zakończenie budowy - nikt się do nas nie odzywał celem sprawdzenia budowy.

Jedyne co było wymagane dodatkowo przy składaniu dokumentów, to certyfikat szczelności szamba, atesty na bloczki betonowe... i chyba nic ponad to co było wykazane jako wymagane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzonego fachowca od schodów?

Schody wewnetrzene betonowe, chce drewniane trepy i zalezy mi na tym, zeby bylo tanio.

Bo samemu to chyba ciezko schody zrobic...

 

Dziękuje,

J.

poszukaj kontaktu na forum do pana Dariusza Laska - robi dobrze, porządnie, czysto i niedrogo. jedyny minus - trzeba poczekać jakieś 2-3 miesiące na niego.

U nas robił schody ponad 2 lata temu i wyglądają tak, jak w dniu montażu. Można pana śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzonego fachowca od schodów?

Schody wewnetrzene betonowe, chce drewniane trepy i zalezy mi na tym, zeby bylo tanio.

Bo samemu to chyba ciezko schody zrobic...

 

Dziękuje,

J.

 

mi parkiet jak i schody robił p. Jarek namiar: http://www.fulmen.nas.pl/

 

nie wiem czy tanio ale na pewno porządnie

 

PZDDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania

 

zestaw stempli (za 800 zł, były kupione za 1 600 zł) długości od 2 do 3 m. Nie liczyłem w sztukach ile ich jest, na życzenie mogę sprawdzić. Kupione miesiąc temu, więc prawie jak nowe :)

2 palety porothermu 25 (3 zł za sztukę)

 

Odbiór w Żółwinie koło Podkowy Leśnej.

Kontakt do mnie: 510 143 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzonego fachowca od schodów?

Schody wewnetrzene betonowe, chce drewniane trepy i zalezy mi na tym, zeby bylo tanio.

Bo samemu to chyba ciezko schody zrobic...

 

Dziękuje,

J.

 

Czy tanio to nie wiem ale polecam p.Mirka 600 500 092. Baaardzo dokladny. Dzwoniac mozna sie powolac na Jacka od poddaszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

czy może macie bramę przesuwną i możecie polecić firmę, która ją dobrze zamontuje w Grodzisku ?

 

Myślałem o bramie Wiśniowskiego, ale ponoć są problemy z ich automatyką. Po za tym kluczowe jest fachowe jej zamontowanie i ustawienie.

 

Ja mam bramę Wiśniowskiego, montowała firma globart z Wolicy i mogę ich pochwalić. Automatyka Nice spisuje się od prawie roku bez

problemów choć zainstalowana przed tynkami i całą wykończeniówką więc zdąrzyło się tam wszystko zasyfić. Z Globartem miły i skuteczny kontakt. Ja polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteście skarbnicą wiedzy a mnie za chwilę k...ca trafi, ogromna prośba. Poszukuję solidnych firm od: okien, drzwi wejściowych i klinkieru (cegła vandersandena). Albo cierpliwości mi brak albo większość firm w kulki sobie leci totalnie! Biura oknoplastu (benix) w naszych okolicach to jakaś masakra... Sił mi już brak, a to dopiero początek... Plis o namiary do kogoś sprawdzonego, kto chętnie się spotka i doradzi, kto będzie odpowiadał na maile i odbierał telefony, kto nie będzie zwodził i opowiadał głupot. No to się choć trochę wygadałam... lepiej mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteście skarbnicą wiedzy a mnie za chwilę k...ca trafi, ogromna prośba. Poszukuję solidnych firm od: okien, drzwi wejściowych i klinkieru (cegła vandersandena). Albo cierpliwości mi brak albo większość firm w kulki sobie leci totalnie! Biura oknoplastu (benix) w naszych okolicach to jakaś masakra... Sił mi już brak, a to dopiero początek... Plis o namiary do kogoś sprawdzonego, kto chętnie się spotka i doradzi, kto będzie odpowiadał na maile i odbierał telefony, kto nie będzie zwodził i opowiadał głupot. No to się choć trochę wygadałam... lepiej mi.

 

jak zawsze polecam aprel i p. Krzysztof Wycech. namiary w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteście skarbnicą wiedzy a mnie za chwilę k...ca trafi, ogromna prośba. Poszukuję solidnych firm od: okien, drzwi wejściowych i klinkieru (cegła vandersandena). Albo cierpliwości mi brak albo większość firm w kulki sobie leci totalnie! Biura oknoplastu (benix) w naszych okolicach to jakaś masakra... Sił mi już brak, a to dopiero początek... Plis o namiary do kogoś sprawdzonego, kto chętnie się spotka i doradzi, kto będzie odpowiadał na maile i odbierał telefony, kto nie będzie zwodził i opowiadał głupot. No to się choć trochę wygadałam... lepiej mi.

 

 

Okna - forumowy Jareko czyli http://jareko.pl/

 

Brama garażowa - p. Wojtek Byśnikiewicz http://bramstal.pl/

 

Drzwi wejściowe do domu - wybrałem drzwi CAL a zamówiłem tu: http://www.akpen.com.pl

 

Drzwi wejściwe zewnetrzne do kotłowni - http://www.hardmet.com.pl/

 

Co klinkieru to nie mam doświadczenia.

 

Powyższe ekipy polecam z czystym sumieniem.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bramę Wiśniowskiego, montowała firma globart z Wolicy i mogę ich pochwalić. Automatyka Nice spisuje się od prawie roku bez

problemów choć zainstalowana przed tynkami i całą wykończeniówką więc zdąrzyło się tam wszystko zasyfić. Z Globartem miły i skuteczny kontakt. Ja polecam ;)

 

Czy piszesz o bramie do garażu czy ogrodzeniowej ?

 

Mi chodzi o bramę przesuwną ogrodzeniową :-). Bramę garażową mam Wiśniowskiego i jak na razie (1 miesiąc) jestem z niej bardzo zadowolony

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Drodzy Państwo, mam do oddania za naprawdę symboliczne pieniądzę (300 PLN) sukę owczarka niemieckiego. Suka jest młoda - 2,5 roku, bez dysplazji, dobrze wychowana, chowana w kojcu w kontakcie z drugim psem i dzieckiem. Bardzo czujna, idealna do pilnowania podwórza. Suka wabi się Razma, jest zadbana i niezmanierowana, przed kompletem szczepień. Nauczona kilku podstawowych komend. Pięknie chodzi na smyczy.

Pies jest zaczipowany, posiada książeczkę zdrowia - pod opieką weterynarza. Odstąpimy ją tylko domu z ogrodem (nie na łańcuch!!!) i wybranym nowym właścicielom.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny - 502072736 lub mail - [email protected] . Naprawdę polecam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...