Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witajcie.

 

Niedawno wprowadziłem się do mojego nowego domu. Postaram się niedługo przygotować pełną listę firm, z których korzystałem. Na szybko polecam firmę od szaf wnękowych, szafek, szuflad itp. Za dwie naprawdę duże i wysokie (3 metry!) szafy (przód z MDFu, boki z płyty wiórowej)i dwie małe szafki policzyli ok. 9000 złotych. Szybka realizacja i sensowny kontakt. Telefon: 503050967. Pan spotyka się z klientami w piątki, w soboty jest obecny na targu w Pruszkowie.

 

I ogłoszenie.

Mam do sprzedania działkę, zaraz obok mnie :) Miejscowość: Henryszew, 1000 m2, prostokąt 37x27 metrów. Lokalizacja naprawdę sensowna, jedyną wadą jak dla mnie jest brak autostrady A2, ale poza tym nie mogę się nacieszyć tym miejscem. W gratisie obiecuję nowemu sąsiadowi, że będę go wspomagał przy budowie dobrymi radami i piwem. Wstępna oferta to 110000 złotych. Pracuję zwykle w domu więc można się ze mną umówić na obejrzenie działki zarówno wczesnym rankiem jak i późnym wieczorem. Więcej informacji na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Polecam firmę Mega Maniek 609 137 046 alez tego co szłyszałem termin to koniec czerwca.[/quote

 

Polecam super chłopaków maja normalne ceny,nie żadne chlajusy robia szybko i dokładnie wykończenia wewnątrz jak na zewnątrz ostatnio po sąsiedzku tynkowali dom wyszło ślicznie chociaż musieli się narobić bo ściany były krzewe, gres na schodach u męza siostry też ładnie ułożyli tak pieścili te schody że właścicielka w koncu zapytała czy aby te swoje kobiety tak głaszczą:):):)Mój dom tez wykańczali ale to było juz 6 lat temu,tynki w domu mam ręcznie robione pamiętam tylko piach betoniare i coś białego:) dotarli tak, że każdy myśli że mam na nich cekol nałożony, tak gładkie :) Kontakt KRZYSIEK 515-846-417.PROSZĘ POWIEDZIEĆ osoba polecajaca MARZENA.B z Radoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Mega Maniek 609 137 046 alez tego co szłyszałem termin to koniec czerwca.[/quote

 

Polecam super chłopaków maja normalne ceny,nie żadne chlajusy robia szybko i dokładnie wykończenia wewnątrz jak na zewnątrz ostatnio po sąsiedzku tynkowali dom wyszło ślicznie chociaż musieli się narobić bo ściany były krzewe, gres na schodach u męza siostry też ładnie ułożyli tak pieścili te schody że właścicielka w koncu zapytała czy aby te swoje kobiety tak głaszczą:):):)Mój dom tez wykańczali ale to było juz 6 lat temu,tynki w domu mam ręcznie robione pamiętam tylko piach betoniare i coś białego:) dotarli tak, że każdy myśli że mam na nich cekol nałożony, tak gładkie :) Kontakt KRZYSIEK 515-846-417.PROSZĘ POWIEDZIEĆ osoba polecajaca MARZENA.B z Radoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzonego fachowca od schodów?

Schody wewnetrzene betonowe, chce drewniane trepy i zalezy mi na tym, zeby bylo tanio.

Bo samemu to chyba ciezko schody zrobic...

 

Dziękuje,

J.

 

Krzysiek 515-846-417.U mnie robił juz pare lat temu schody na górę ,łatwo nie miał, bo wąsko i zabiegowe ale udało się.Mozna z nim cene negocjować nie zdziera:

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Właśnie dostałam wycenę okien Plastimetu od pana Janusza M. z firmy w Milanówku na ul. Królewskiej. Miałabym do szanownych forumowiczów dwa pytania:

1) co sądzicie o okach Plastimetu (wygląda na to, że cenowo są na razie najlepsi, co do jakości - jeszcze nie wiem)

2) czy ktoś miał już kontakt z w/w firmą z Milanówka, która te okna sprzedaje (i będzie je montować)?

Zanim się tam wybiorę chętnie poznam Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja znów potrzebuję pomocy :)

czy ktoś może polecić sprawdzoną ekipę do wykonania ogrodzenia i ułożenia kostki?

dzieki i pozdrawiam

bsc

 

Witaj,

 

Na stronie 838 ramotki poleca p. Pawła:

 

 

Napisał Browar

Witam,

 

2. Czy możecie polecić jakąś dobrą firmę brukarska z okolic ?

 

pozdrawiam

 

Browar

Hej. Polecam p. Pawła 600 823 116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebne mi namiary na skład lub producenta betonowych paneli ogrodzeniowych - typowe 50x200 na cokół pod siatkę. Najlepiej żeby mieli gładkie płyty bez wzorków w otoczaki lub drewniane pniaki.
Sprawdź na wylocie z grodziska w stronę Błonia, po prawej jest betoniarnia, widziałem na ich terenie różne elementy betonowe, zdaje się również to, o co pytasz.

Które składy/hurtownie budowlane możecie polecić? Muszę zakupić materiały na SSO. Okolice grodziska mazowieckiego.
Ja też polecam Autopol.

Wie ktoś gdzie kupić najlepiej / najtaniej siatkę ogrodzeniową ? + jakieś solidne słupy do mocowania bramy ?
Firma Siat-Mar z okolic Garwolina 517-831-109 (brałem od nich ze 3 lata temu, więc tel. mógł się zdezaktualizować). Nawet z dowozem mają lepsze ceny niż np. w Błoniu.
Szukam taniej i dobrej ekipy do tynków cementowo-wapiennych. Kogo możecie polecić?
Możemy. Właśnie u mnie skończyli ze 3 tyg. temu - p. Jacek 508-825-214 ale terminy ma dość odległe, ja się wstępnie umawiałem w październiku, a mimo to ledwo się udało na wiosnę. i proponuję przypilnować jaki piasek kupują, bo u mnie trochę zbyt gruby wzięli.

a ja ekipy do wylewek sprawdzonej przez kolegów
Wylewki p. Piotr 693-320-012 jeśli masz podłogówkę to im każ zbroić wylewki włóknami... hmm... nie pamiętam - ale inna metoda niż "zwykle" stosowana, tj. zbrojenie siatką - mówili, że nigdy nie zdarzyło im się przebić podłogówki a u mnie traf chciał że w 2 miejscach.

Witam, "Renakam" - Marynin (Książenice), tel. 602-229-850
A przypadkiem Renakam nie bierze z Elbetu Marynin który jest tuż obok po przeciwnej stronie lasku? :) Elbet Szymański 505-114-596 mają własną kopalnię, więc ceny b. dobre nawet po dowozie w okolice Błonia.

I dwa pytania: poszukuję glazurnika oraz sprzedawcy-instalatora od pieców na pellet. możecie kogoś polecić?

Sprzedam słup+skrzynkę do przyłącza tymczasowego budowlanego. max. odległość do słupa w linii ok. 16m, wys. słupa ponad 7m (mogę sprawdzić). cena do negocjacji, odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję namiary gdzie można kupić tanio styropian do elewacji zewnętrznych na ok. 220m2.

Oraz inne potrzebne rzeczy z tym związane klej,siatkę,kołki i ewentualnie tynk zewnetrzny.

Dzieki:)

 

Proszę o podesłanie specyfikacji materiałowej na PW, a wycenię materiał. Mogę także wycenić materiał wraz z robocizną.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numer 509-499-922.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma namiar na kogoś do ocieplenia i otynkowania domu. Kiedyś koleżance niedrogo i dobrze zrobiła ekipa sąsiadów zza wschodniej granicy ale obecnie nie wie, gdzie się oni podziewają. Serdecznie dziękuje za pomoc. :hug:

 

Mogę podjąć się wykonania docieplenia i elewacji Pani budynku. Proszę o przesłanie najlepiej na PW informacji jaki Pani planuje styropian, kleje, tynk, a będę mógł przedstawić ofertę na kompleksowe wykonanie prac.

W razie pytań służę pomocą pod numerem telefonu 509-499-922.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

My sie jeszcze nie budujemy dlatego do tej pory nie odzywaliśmy się, natomiast musimy zaczac od takiego nieprzyjemnego akcentu.

W nocy z piatku na sobote(18-19.05.2012) ktoś ukradł nam bramę i furtkę. Mimo iż miała zabezpieczenia zostały one odspawane palnikiem - wiec musiała to byc grupa z dużym samochodem i spawarka.

Całość miała miejsce w Żółwinie koło Podkowy Leśnej.

Poniżej zdjęcia z tamtego roku.

 

http://images49.fotosik.pl/1543/58db709532a5d68fmed.jpg

http://images38.fotosik.pl/1578/9fdcf518f421f3d6med.jpg

http://images38.fotosik.pl/1578/b0506c722521785emed.jpg

 

Jeżeli komuś z was rzuci sie w oczy ze pojawila sie okolicy taka brama lub może ktos zaoferuje wam do sprzedania w okazyjnej cenie prosze o informacje za które z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Forum śledzę od roku, ale dopiero teraz się odzywam, bowiem w piątek uprawomocniło się nasze pozwolenie na budowę... ech...

Działka wybrana w marcu 2011, w lipcu kupiona i "już" w maju mamy podstemplowany dziennik budowy.

Dziś rozpoczęliśmy casting na wykonawcę... (mgr inż. Wiesław Monikowski) Mieliśmy już kogoś, ale niestety się wycofał. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć kogoś na poziomie i nienajdroższego na świecie..

A działka jest we wsi Bartoszówka, gmina Żabia Wola.

Dom jednorodzinny dwulokalowy - projekt Szczepanów.

Może znajdą się jacyś mili Sąsiedzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...