Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich bliskich i dalekich sąsiadów. Jeszcze się nie wybudowaliśmy. Potrzebuję namiarów na kogoś z koparką do wykopania oczka wodnego - czy ktoś może nas wspomóc?

pozdrawiam Arabella & Co

 

Jeśli w okolicach Grodziska to mogę polecić firmę pana Sebastiana

608359602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ziemi do podniesienia terenu. Najchętniej ziemia z wykopu, może być też trochę gruzu. Będzie tego dużo - kilkadziesiąt wywrotek.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma takową ziemię, albo zna namiar? Ze względu na transport najlepiej w Grodzisku lub okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loginus: Spróbuj w Kozerkach. Tel. 608 359 602.

 

PS Potrzebuję kogoś poleconego od kostki brukowej i od ogrodzeń. Przerażają mnie ceny... Jakbym wiedział, że ułożenie kostki i zrobienie ogrodzenia będzie wynosiło co najmniej 15% kosztu domu, to pewnie bym się nigdy nie zdecydował na budowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść, poszukuję kogoś do audytu energetycznego. Najlepiej w Nadarzynie i okolicach, ale oczywiście nie będę wybrzydzał ;)

Mój kierbud wspominiał, że usługa kosztuje 250-300 zł. Prawdali to?

 

polecam się :)

cena z reguły zależy od wielkości domu i rodzaju wentylacji. Oczywiście mówimy o uczciwie wykonanym certyfikacie a nie wpisanym z palca bądź z głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonych i niedrogich ekip:

 

1. do montażu i obudowy wkładu kominkowego. Jak słyszę w różnych firmach cenę 6-10 tysięcy za obudowę, to mi ręce opadają. Na chłopski rozum nie jest to praca wymagająca aż takiego poświęcenia czasu ani umiejętności...

2. szklarza, który podjąłby się zrobienia szklanych ścianek pod prysznic (bez drzwi), szklanej tafli na ścianę nad blat kuchenny

3. do kostki brukowej (do zrobienia taras, podjazd i chodnik)

 

Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna zamówić w okolicach Nadarzyna (tanio :-) ) - kontener (duży) na śmieci po zakonczeniu budowy - dajcie znaka gdzie wyczailiście najtaniej :-)

my kosrzystamy z Jar-jan => http://www.jar-jan.pl/kontakt.html

miały być dwa "pobudowlane" a już szósty stoi i końca nie widać :)

 

 

ps.

byl zdecydowanie tanszy od kilku innych (hetman, remondis itd) - oczywista uslugi z faktura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsiu, nie polecam p. Walendziaka z Nadarzyna, ale za to mogę polecić Bogdana Kruka. Zrobił u mnie całą elektrykę od WLZ do gniazdek.

Telefony na priv ;)

popieram - unikac jak ognia.

 

Nieslowny, nieterminowy, wszyscy winni tylko nie on... Nas niestety obdarzla nim Energetyka - wiec nie bylo wyjscia. Inwestycje zakonczyl z opoznieniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam używane stemple budowlane, 150 sztuk długość 2,60-3,0 m+ krótkie kilkadziesiąt (ok. 1,5m).

Całość - za 350 zł. Nie oferuję transportu, jedynie pomoc przy załadunku. Lokalizacja: Owczarnia koło Podkowy Leśnej tel. 606278649

Stemple dostępne codziennie od 6-10 sierpnia przez cały dzień.

Dodatkowo sprzedam deski na szalunki, jest tego kilka m3- używane, niektóre z gwoździami - cena do uzgodnienia, również pomoc przy załadunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam używane stemple budowlane, 150 sztuk długość 2,60-3,0 m+ krótkie kilkadziesiąt (ok. 1,5m).

Całość - za 350 zł. Nie oferuję transportu, jedynie pomoc przy załadunku. Lokalizacja: Owczarnia koło Podkowy Leśnej tel. 606278649

Stemple dostępne codziennie od 6-10 sierpnia przez cały dzień.

Dodatkowo sprzedam deski na szalunki, jest tego kilka m3- używane, niektóre z gwoździami - cena do uzgodnienia, również pomoc przy załadunku.

 

poprosze info na priv jaka jest cena desek i jaka średnia długość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mogę szczerze polecić tynkarza, tynki maszynowo cementowo wapienne żyleta jeśli chcecie wpadajcie do Pruszkowa zobaczycie czekalem na niego miesiąc jest super-warto było, teraz ma wolny termin akurat i obiecałem mu ze polecę go, P. Kazio tel. 505-632-620 od 30 lat tylko tynki robi wiec jest specjalistą

powiedzcie ze od Tomka. Służe pomocą jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mogę szczerze polecić tynkarza, tynki maszynowo cementowo wapienne żyleta jeśli chcecie wpadajcie do Pruszkowa zobaczycie czekalem na niego miesiąc jest super-warto było, teraz ma wolny termin akurat i obiecałem mu ze polecę go, P. Kazio tel. 505-632-620 od 30 lat tylko tynki robi wiec jest specjalistą

powiedzcie ze od Tomka. Służe pomocą jakby co.

 

Mowilem, ze warto na niego poczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...