Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Filmy rysunkowe dla dzieci plus Kamasutra ( alez była bitwa o te nieliczne egzemplarze :lol: ), Godziny, Fortepian, Czego pragną kobiety, Drobne cwaniaczki - Woody Allena, Skazani na Shawshank, coś z van Dammem, płyty z kolędami, i jeszcze inne, ale nie moge sobie przypomnieć tytułów.

Senser - wspomóc Cię czymś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kamasutra mi sie nie trafila, ale mam Kochanka! :wink: :lol:

 

Moja bratowa ucieszyla sie bardzo nie tylko z DVD, ale wcale nie mniej z pisemek o dzieciach! Victoria, wielkie dzieki!

 

Sluchajcie, w ogole bardzo fajnie bylo Was poznac! Faktycznie, teraz trzeba ze soba poznac nastepne pokolenia.

 

No to do nastepnego! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spotkanie się odbyło, a ja nic nie wiedziałam. Ale pewnie i tak bym nie mogła być. Ostanie dni przed i po Świętach były bardzo pracowite i w pracy i w domu i nawet nie miałam czasu zajrzeć na Forum. A do tego Admin znów mnie przestał powiadamiać o postach na naszej Grupie i jak nic nie przychodziło na pocztę to myślałam, że jesteście tak zajęci, że nic nie piszecie.

Ale przecież nie było to spotkanie ostatnie. Nadrobię następnym razem.

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Was i Waszych Rodzin.

Jolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przyłączamy się do podziękowań za miły wieczór.

Mam kilka podwójnych filmów, ale zostawiłam z samochodzie żeby nie zapomnieć. Na pewno są tam "drobne cwaniaczki", "pytanie do boga", "szkoła stewardes", "niebezpieczny umysł" i "walnięty święty". Więcej nie pamiętam. Kto chce coś z tego to proszę pisać, a zarezerwuję dla przyszłego właściciela. Acha, mam jeszcze bajki dla dzieci. Tym też mogę służyć, albo trzymać do Waszych wizyt u nas i mieć co włączyć Waszym dzieciom.

Gorąco pozdrawiamy,

ula i slaw

gg: 3463944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, właśnie wczoraj dyskutowaliśmy na ten temat...

Nawet nie wiesz jakie gimnastyki już uprawiałaem aby zdobyć właściwą mapkę, lepszą od tej którą mam i większą..niż ta. Dostałem dwie mapy, które należało skleić...nie pamiętam może od ciebie?? W każdym bądź razie, oddałem je magikowi od grafiki, i się okzało, że pomiędzy nimi brakuje jakiś paru centymetrów...po połączeniu drogi się nie schodziły...

Któregoś razu, patrzę w Saturnie mapa, za całe 10 zł, wyczytałem że można zapisać mapę w .jpg no to się ucieszyłem...ale jak zobaczyłem jak ona jest precyzyjna...to by się okzało, że jakbym na mapie umieścił Bobo i ktoś by po tej mapie chciał do niej dojechać to by traił do mnie :lol: nie no, żartuje ale jest tak niedokładna że też d...pa, poszukiwania trwają, może po po prostu kupię jakąś mapkę...wy podlegacie pod powiat Żyrardowski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia1 - mam te projekty domów, moge Wam nawet odstapić, nastepnej budowy nie planuje :lol:

Ula i Sławek - mam nastepujace numery ładnego Domu: 04/2004, 09/2002, 02/2003, 06/2002, 03/2004 - mogę pożyczyć do zrobienia ksero, bo będą mi potrzebne - budowa w trakcie :)

 

Chyba wynajme ciężarówkę:

gazety dla Uli

gazety i płyty dla Sylvi1

płyty i gazety dla Bard13 i Niny

płyta i stempelki dla Sensera - ile ich potrzebujesz?

Ktoś jeszcze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie ze jestescie zadowoleni z prezentow :lol:

postaram sie o nastepne , tylko wiecie co musimy sieczesciej spotykac :wink: bo mi to wiela miejsca w szafie zabiera :p

a tak bede w miare czesto sie tego pozbywac wiec moze moja polowa niebedzie dziwnie na mnie lypac :o :p

 

dlatych co nic z tortu niedostali postaram sie na nastepne spotkanie o nowy torcik 8)

 

dziekuje za zaproszenia :D napewno skorzstam

 

bobo30 musze sie z toba jakos dogadac kiedy gdzie i jak 8) trafic aby ponawiedzac ludzikow w ich domkach :p :p :p a przy naszej ilosci "osob" bedzie nas spora grupka :-? :D :D :D :oops:

 

senser postaram sie o filmik dla Ciebie w poniedzialek odrazu schowam do torby 8) , tylko prosze przypomnij mi przed nastepnym spotkaniem cobym zabrala z domu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...