Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam, mam pytanie w sprawie szamba szczelnego.

Rozmawiałem z kaparkowym i zaproponował mi 10m3 dwukomorowe z pokrywą najazdową za 4tys. łącznie ze wszystkim. Samo wykopanie i zasypanie 600zł Może macie rozeznanie w temacie, a zbiornik nie jest klejony tylko jedna całość.

Nie wiem jak te z pod radomia co sprzedają. Czy warte swojej ceny i nie będą przeciekały, bo umnie wysoki poziom wód gruntowych.

 

U nas zamontowane było szambo 10m3, przez firmę której nie polecę... Na drugi dzień popękało całe dno:( Owa "firma" szambo musiała wkopać i sobie zabrać z powrotem.

Teraz mamy szambo 10m3, jednokomorowe z firmy http://www.ekobet.eu/, polecam, mogę przesłać fotki z montażu na mail,

co do wyceny koparkowego - wg mnie ok.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, mam pytanie w sprawie szamba szczelnego.

Rozmawiałem z kaparkowym i zaproponował mi 10m3 dwukomorowe z pokrywą najazdową za 4tys. łącznie ze wszystkim. Samo wykopanie i zasypanie 600zł Może macie rozeznanie w temacie, a zbiornik nie jest klejony tylko jedna całość.

Nie wiem jak te z pod radomia co sprzedają. Czy warte swojej ceny i nie będą przeciekały, bo umnie wysoki poziom wód gruntowych.

 

Szamb z pod radomia nie polecam,u mnie po 2 tygodniach juz sie okazało że przecieka.Też mam 10m3 tylko 1 komorowe,i poziom

 

wód gruntowych wysoko.Powiem Ci tak jakie byś nie miał szambo to zanim je zakopiesz sam je uszczelnij jesli sie da.Ja tak nie zrobiłem i

 

teraz raz w miesiacu na 3 osoby(żona,syn roczniak i ja) gdzie zużywam 6m3 wody miesiecznie szambo 10m3 jest pełne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima, może ktoś dotarł z budową przed zimą do etapu surowego zamkniętego i chciałby uszczelnić szczeliny między dachem a murem? Mam do oddania trochę wełny nadającej się do tego celu b. dobrze. Przetestowałem to rozwiązanie zeszłej zimy, polecam :)

 

Szambo - z firmy Budmar p. Mariusz Kucharski http://www.budmar-kucharski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś z okolic Nadarzyna do ułożenia kostki brukowej na podjeździe (70 m2). Dysponuję własną maszyną do zagęszczania. Kostka brukowa Jadar-Nostalit.

Interesuje mnie wypoziomowanie podłoża i ułożenie kostki, teren będzie z grubsza przygotowany.

Zlecenie aktualne na już!

proszę również o kontakt tel. 505 191 139,

dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podzielcie się, proszę, informacją ile płaciliście za podłączenie skrzynki gazowej (w płocie)?

 

600 zł, skrzynkę zamontowała firma wykonująca gazociąg w drodze, bez mojej wiedzy:) przyjechali i zamontowali, bo potrzeba była do odbioru gazociągu:)

dłuuuuugo egzekwowali ode mnie kasę (bo niby na jakiej podstawie?) ale w końcu zapłąciłam - 600 zł netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima, może ktoś dotarł z budową przed zimą do etapu surowego zamkniętego i chciałby uszczelnić szczeliny między dachem a murem? Mam do oddania trochę wełny nadającej się do tego celu b. dobrze. Przetestowałem to rozwiązanie zeszłej zimy, polecam :)

 

Szambo - z firmy Budmar p. Mariusz Kucharski http://www.budmar-kucharski.pl

 

witam,

a gdzie ta wełna?jak rozumiem, używana, ale czy sucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamb z pod radomia nie polecam,u mnie po 2 tygodniach juz sie okazało że przecieka.Też mam 10m3 tylko 1 komorowe,i poziom

 

wód gruntowych wysoko.Powiem Ci tak jakie byś nie miał szambo to zanim je zakopiesz sam je uszczelnij jesli sie da.Ja tak nie zrobiłem i

 

teraz raz w miesiacu na 3 osoby(żona,syn roczniak i ja) gdzie zużywam 6m3 wody miesiecznie szambo 10m3 jest pełne

własnie tego sie obawiam ze przy moim wysokim poziomie wody w porze deszczowej bede musiał dokładać do interesu jak zbiornik będzie nieszczelny. a mówią ze jedna całość, nie kleiony nie składany ze scianek, a potem się leje z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w kwestii parapetów jakiegoś dekarza mozecie polecić?
parapetów, dekarza? jak chcesz je wykonać z blachy na wymiar, polecam firmę włastal z pruszkowa (wjazd od grodziska, pierwsza w prawo, 4-5 budynek po prawej). jeśli chcesz jakieś porządniejsze (chociaż tamte też złe nie beda) to idź do firmy handlującej oknami, większość ma też parapety. ja mam z Aprelu zew i wew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam tę firmę.

 

też polecam budmar. stoi od zeszłego roku, nie cieknie. na włazie żeliwnym pojawiła się rysa, jakby pęknięcie (nie wiem czemu, całkowicie sama z siebie), bez najmniejszego problemu został wymieniony na nowy.

szambo 10m3, z transportem i wkopaniem kosztowało około 4 tys. juz dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy bliższych i dalszych sąsiadów;)

Budowe rozpoczynamy zaraz po zimie 2013, pozwolenia juz są, ekipa do sso też, ale już dziś szukamy kogoś godnego polecenia do zaprojektowania i wykonania pompy ciepła. Jeżeli kogoś takiego znacie to proszę sie nie wstydzić i namiary słać:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...